Telefon

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Zepsuła mi się moja E65 i potrzebuje nowego telefonu (nowego używanego).

Wymagania:
Nokia
Symbian
Wi-Fi
450 zł (max.500 zł)
 

Irulana

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
nooo nowego z takimi parametrami to chyba raczej nie dostaniesz w takiej cenie...
Pomysl nad e51. To super telefonik, uzywka w podanej przez Ciebie cenie powinna się znalezc.
Ja uzywam n79 i jestem z niej zadowolona - nie wiem ile taka moze uzywana kosztowac, nowa kolo 900 (ma wifi, gps, symbian, nadajnik fm, aparat 5 mpix)
 
C

Copico

Guest
A może Nokia N95. Ma ona wszystko czego potrzebujesz i używaną na pewno znajdziesz do 500zł.
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
A dlaczego uparłaś się tak na tą nokię. Moim zdaniem to jednak lekko przereklamowany sprzęt. Przecież np. telefony samsunga też są całkiem niezłe. Zobacz sobie chociażby na ten, jest niedrogi, ma właściwie wszystkie podstawowe funkcje, jakie są potrzebne w telefonie. A na dodatek ma wbudowaną ekologiczną baterię słoneczną, co musi być bardzo wygodne.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
A dlaczego uparłaś się tak na tą nokię. Moim zdaniem to jednak lekko przereklamowany sprzęt. Przecież np. telefony samsunga też są całkiem niezłe. Zobacz sobie chociażby na ten, jest niedrogi, ma właściwie wszystkie podstawowe funkcje, jakie są potrzebne w telefonie. A na dodatek ma wbudowaną ekologiczną baterię słoneczną, co musi być bardzo wygodne.
Człowieku, czy ty widzisz co i gdzie piszesz?? :mruga: Autor napisał jasno że chodzi mu o Nokie z symbianem, czy widziałeś kiedyś Samsunga z symbianem? Więc opanuj się i zacznij pisać z głową.
 
N

nianiaSweet

Guest
Ale zawsze można zminić zdanie, a swoją drogą ekologia to chyba cel w jakim zmierzają dzidiejsi producenci LG też właśnie zaprezentowało LG GD510 http://www.telepolis.pl/news.php?id=16207 z możliwością ekologicznego ładowania energią słoneczną.
 
Do góry