telefon z dobrym aparatem

Lutka_

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Cześć!
Ponieważ studiuję - szukam telefonu z dobrym aparatem. Chcę, aby telefon wykonywał świetne zdjęcia m.in. notatek. Telefony dotykowe oraz te z rozsuwaną qwerty odpadają, ale nie obraziłabym się, gdyby ten mój miał qwerty pod ekranem lub klawiaturę + dotyk. :tongue: Czy moglibyście mi coś polecić?
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Qwerty + Dotyk do tego robi świetne zdjęcia i filmy 16:9! i wejście hdmi :) A telefon nazywa się nokia e7 sam używam i jestem z niego zadowolony. Na allegro bez simlocka chodzi po ok. 1000zł ale wart jest tej ceny.

Pozdrawiam.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Nokia 808 Pure View i to tyle w temacie. Póki co najlepszy fotograficzny telefon na rynku i taki jeszcze długo pozostanie. Droga sprawa, ale coś za coś.
 

daamianos

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2014
Posty
27
Punkty reakcji
2
Ja zawsze gustowalem w telefonach ktore maja dobre aparaty, pare lat temu mialem satio 12mpx, teraz mam LUMIE 1020 i jestes z niego MEGA zadowolony, zdjecia porownywalne do zdjec robionych normalnym aparatem :) na youtube mam nagrane pare filmow tesowych tego telefonu :)
wpisz damianlev
pozdro
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Powiem Ci szczerze, że poza wyświetlaczem dotykowym to nic rozsądnego nie znajdziesz. Wszyscy najwięksi producenci skupili się głównie na rozwijaniu właśnie telefonów dotykowych... Nie wiem czy to jest dobra droga - ale jest to fakt. Miałam przez jakiś czas Nokia Lumia 625 -> czyli ten http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/7788337#techniczne

Fajny sprzęt z dobrymi parametrami - a Nokie zawsze miały dobre aparaty.
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
wg mnie nie tylko aparat jest wazny, calosc musi byc dobrze smarowana i funkcjonalna, no i wydajna,
mam od trzechy tygodni myPhone Luna i szczerze polecam, glownie tez za cene, bo nowy jest za 650zl dostepny
 

jankolodziejski

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
19
Punkty reakcji
0
Nie ma sensu szukać telefonu z fizyczna qwerty i ekranem. Kupując smartphona masz to wszysko w jednym + wiele więcej. Nie na darmo wszyscy przeszli na takich schemat produkcji, łącznie z BlackBerry.
Kup jakieśLG G2, Galaxy S3,4. Masz bardzo dobre telefony, z fajnymi ekranami i dobrymi aparatami.
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Aktualnie jest jeden telefon na rynku z naprawdę dobrym aparatem. Konkretnie ta Lumia:
http://najtaniej.co/produkt/telefony/nokia-lumia-1020.html

Jest to sprzęt specjalnie przystosowany do robienia zdjęć. Oferuje bardzo dobrą jakość aparatu, który robi bardzo szczegółowe fory ponieważ ma aż 37 mpix. Sam telefon może tani nie jest ponieważ trzeba za niego dać te 1200 zł niemniej na dzień dzisiejszy nie znajdzie się wśród telefonów niczego lepszego .
Nokia 930 też robi dobre fotki ale nie umywa się do 1020 ( jak zresztą wszystko).
 
Do góry