Telefon w abonamencie?

J

jagnam

Guest
Nie warto jest kupować telefonu z abonamencie bo normalnie w świecie jest to drogie. Sama sobie jakiś czas temu wszystko przeliczyłam i o wiele bardzieij opłaca się kupić telefon normalnie w sklepie oraz wiąć sobie kartę .Czy widzieliście jakie promocje oferują niektóre sklepy z telefonami?ć.
Zerknijcie sobie chociażby do sklepu rtv Euro agd. Obecnie możńa tam brać telefony na wiele rat. Na przykład na 10 czy 20 rat 0%. Mozecie sobie dzięki temu spokojnie spłacać telefon oraz praktycznie tego nie odczuć.

dexterrr

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
ja tak zrobilem przed swietami, kupilem w rtv samsunga mini a w vikingach kupilem karte do telefonu za 24 zl i jest git:)

fiska

Nowicjusz
Punkty reakcji
3
Jest taka darmowa porównywarka usług panwybierak - można tam porównać sobie np. ceny abonamentów telefonicznych z telefonami i bez, ceny internetu itd, wszystko w jednym miejscu. Ja już telefon mam ok, ale muszę zmienić dostawcę kablówki

nierannyptaszek

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Porównywarka w takim przypadku to najlepsze rozwiązanie. Sam kiedyś skorzystałem i nie żałuję. Panwybierak? Pierwsze o takiej słyszę, ale sprawdzę ją sobie. Może komuś znajomemu się przyda. Fiska, tak nawiasem to korzystałaś z niej?

Parsi

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Telefon w abonamencie opłaca się tylko firmom. W każdym innym wypadku kupujcie kartę i telefon osobno - wyjdzie o wiele taniej. Wolę mieć gorszy telefon niż wiązać się z firmą na x lat, gdy za rok oferty są 2x lepsze od mojej.

robson12

Nowicjusz
Punkty reakcji
8

fiska napisał:
Jest taka darmowa porównywarka usług panwybierak - można tam porównać sobie np. ceny abonamentów telefonicznych z telefonami i bez, ceny internetu itd, wszystko w jednym miejscu. Ja już telefon mam ok, ale muszę zmienić dostawcę kablówki
Z ciekawości sprawdziłem, jak to u mnie wygląda. (Porównywarka ma całkiem dużo filtrów) Kablówka jednak wychodzi najtaniej, zwłaszcza w opcjach TV + internet. U mnie mogę jeszcze mieć telefon stacjonarny i komórkę. panwybierak również ma te opcje, ale telefon stacjonarny nie jest mi do niczego potrzebny - wszyscy domownicy pod własnymi smartfonami.

Parsi napisał:
Telefon w abonamencie opłaca się tylko firmom.

​Nie tylko to kwestia dobrze przeprowadzonej kalkulacji w zależności od przybliżonych miesięcznych opłat na telefon.

nierannyptaszek

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Przeklikałem się przez stronkę tej porównywarki, fajna jest, widzę też, że można wyszukiwać tam ofert z pozycji, ze tak powiem lokalnie. Jest darmowa, tak?

robson12

Nowicjusz
Punkty reakcji
8
Darmowa. Dla mnie wyszukiwanie po lokalizacji to podstawowa zaleta.

fiska

Nowicjusz
Punkty reakcji
3
A czy ktoś za pośrednictwem tej wyszukiwarki podpisywał może umowę?

Przemasboss

Nowicjusz
Punkty reakcji
2
Zajefajna sprawa taka porównywarka. Teraz wiem jaki dostawca ma u mnie zasięg i nie dam sobie wcisnąć jakiegoś innego. Nie zawsze konsultant w salonie powie czy w danym miejscu zamieszkania będzie zasięg a tak można samemu to sprawdzić.

AnaM.

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Ja też uważam, że lepszy jest telefon na kartę.

Delilaah

Bywalec
Punkty reakcji
51
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Od 4 lat jestem szczęśliwą posiadaczką abonamentu w plusie, mój chłopak natomiast w playu. Oboje jesteśmy usatysfakcjonowani. Faktem jest, że uzależnione jest to od intensywności dzwonienia czy pisania, a nawet korzystania z MB internetu w telefonie. Ja nie piszę dużo, natomiast internet to dla mnie absolutna podstawa, związana z pracą chociażby. Kwoty abonamentów są przeróżne, w zależności od oczekiwań. JA związałam się umową,do której brałam także telefon (to jest nieopłacalne, ale rzecz gustu). Płacę 80 zł i mam 3 GB internetu, nielimitowane sms i połączenia. Czego chcieć więcej? Doładowując wydałabym raz jeszcze tę kwotę. Należy liczyć się z tym, iż trzeba się pilnować, gdzie się dzwoni i pisze, bo pewne numery wykraczają poza abonament i jest to naliczane osobno. Polecam głównie dla młodzieży,która dużo pisze i dzwoni do swoich ukochanych, pierwszych miłości. Sama w przyszłości zapewnię dziecku abonament, oczywiście nie za 80 zł, ale za 50 zł to naprawdę opłacalne :)

sandrakowalczyk

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
ja też mam smartfona już któregoś z kolei na abonament w t-mobile. zawsze miałam dobre propozycje, teraz mam tego p8 a abonament się opłaca bo nie musze jak w innych sieciach dopłacać zwyżek do niego. dla nowych klientów też widziałam są fajne okazje z telefonami. znajomy właśnie tak sobie xperię znalazł :)

JussTynia

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Ja niedawno przeszłam z T-Mobile do Play i jestem bardzo zadowolona. Wzięłam iPhone'a 6 w abonamencie, A jeszcze przy przenoszeniu dodatkowe promocje. ^^ Oczywiście opcja jest dobra tylko jeśli ktoś telefonu intensywnie używa, ale w dzisiejszych czasach to właściwie jak trzecia dłoń. :)

adii

Nowicjusz
Punkty reakcji
22
Ja mam telefon a raczej miałem w abonamencie. Nie narzekałem, abonament za który płacę trwa do dziś. Koszt to około 100 zł. Telefonu już nie mam ale zakupiłem sobie nowy za gotówkę, a kartę wsadziłem do niego przycinając do nanosim i śmiga. :sleep:

Polecam Plus, moim zdaniem bardzo dobry i nigdy mnie nie zawiódł.

mimikra

Nowicjusz
Punkty reakcji
3
myślę o przejściu do play, bo plus mnie rozczarował :/

Do góry