Telefon mi nawala

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Witam, od jakiegoś czasu miewałam problemy z moim Blackberry, robił on coś takiego, że wygasał i nijak się go nie dało 'zapalić', nie reagował na żadne klawisze lub kiedy się już włączył to joystick działał tylko w kwestii poruszania się po ikonach ekranu, jeśli chciałam coś włączyć no to już nie dawało się. Wczoraj odkryłam, że jak wciskam klawisz, który normalnie służy do odblokowania telefonu to od sobie wpisuje w miejsce wyszukiwania numerów coś takiego 'ououououou' :crazy: Ale dzisiaj przeszedł sam siebie, telefon mam na hasło, nie na klasyczną blokadę więc aby używać telefonu to muszę je wpisać, ale jak próbuję to on się zawiesza, nie pisze nic, nie reaguje na klawisze żadne etc. Nie mogę się do niego dostać w tej chwili w żaden sposób a potrzebuję ściągnąć z niego numer :D No i mam do was pytanie- dostanę się do tego telefonu jakoś inaczej niż normalnie go włączając?

Wcześniej jak mi takie cyrki odstawiał to po jakimś czasie dało się go normalnie uruchomić, ale dzisiaj to nie działa mi jak należy od 12 jakoś, więc sporo czasu i nie wiem czy ma zamiar zacząć, czy to jest już jego końcówka.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Metoda nie podziałała ale telefon się uruchomił jak na niego krzyknęłam ^_^ Wyczyściłam go ze wszystkiego i póki co jakoś działa z tym, że nie blokuję mu zupełnie klawiatury. Uzyskałam to, co chciałam a telefon to chyba się tak zachowuje ze starości, od kilku miesięcy wypadały mu klawisze po bokach, te gumowe no i wyleciały już wszystkie możliwe to teraz kolej na resztę :crazy:
 
R

RaBB_zbanowany

Guest
Prawdopodobnie masz rację,te objawy o których piszesz to nic innego jak tylko starość podanego modelu. Jeśli mogę coś zaproponować,to aby zastanowić się z czasem na wymianę na inny,nowszy bo sytuacja może się powtarzać.
 
Do góry