Telefon do 450zł. / Lg czy Xperia ?

Natalia111

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Szukam telefonu do 400 - 450 zł. Z tego co czytałam zastanawiam się nad LG L65, Xperia M, bardzo polecany jest równeż LG L40 ale trochę sie go obawiam np. słaby aparat. Który model według was byłby najodpowiedniejszy ? Jestem otwarta również na wasze nowe propozycje.
Głównie zależy mi aby:
- przede wszystkim nie zacinał się jak szalony, z tego względu też odrzuciłam Samsungi
- w miare mozliwości bateria była wytrzymała
- WP raczej nie wchodzi w gre
- obsługiwał w miare płynnie chociaż pare aplikacji; bede chciała mieć na nim jakieś pare podstawowych;
- fajnie jakby robił przynajmniej przyzwoite zdjęcia, nie wymagam cudów ale normalne, przejrzyste zdjęcia np. tekstów z kartki (dlatego obawiam się L40)
Napiszcie prosze co nieco o swoich faworytach, co na +, co na -
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Nie wiem czy jeszcze jest oferta tego telefonu w sklepie ale jeśli jeszcze szukasz to możesz się zastanowić nad tym Alcatelem:
http://najtaniej.co/produkt/telefony/alcatel-6030d.html

Bardzo dobre parametry, super jakość wykonania tak wiec jestem pewna,że powinnaś być z niego zadowolona. Jest cienki, lekki i nic się w nim nie zacina. A wiem to z pierwszej ręki ponieważ od tych wakacji go użytkuję.
Zdecydowanie lepszy od mojego poprzedniego Samsunga.
 
I

Infiner

Guest
Kaja ja również sie zastanawialem nad tym Alcatelem ale tak jak piszesz nie wszedzie to promo jest no i nie da sie telefonu zamowic przez internet. Tak wiec niestety ale zasieg jest bardzo ale to bardzo ograniczony...
Sam moge polecic ten Kruger:
https://www.mall.pl/smartfony/kruger-matz-km0403-live

No obecnie chyba lepszego telefonu w tej grupie cenowej nie ma. Ma cztery rdzenie procesora, bardzo dobry aparat ( robi fajne zdjecia mimo ze nie ma tak pokaznej kolekcji pikseli...).
Jest tez dobrze wykonany. Ma go aktualnie moja dziewczyna . Taki dostala ode mnie zarbiaszczy prezent na swieta :p W Mall ejst obecnie promcoja jak widzicie.
 
Do góry