Telefon do 300zł

Status
Zamknięty.

Chaosek

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
226
Punkty reakcji
1
Wiek
80
Miasto
;0
Witam, jako pozostało mi 64 dni do końca umowy i nie mam obecnie telefonu (tzn. mam, pożyczony stary rzęch od sąsiada, mój stary się nie ładuje, a mamy stary trzyma 2 godziny bez używania >.<) chciałbym zakupić jakiś fonik :). Abonament jaki mam to 25zł i przy takim chcę pozostać w grę nie wchodzi zmiana sieci... Budżet to 300zł. Chciałbym aby telefon był wytrzymały i bateria żeby w miarę dobrze trzymała. I jeszcze prośba żeby nie był to telefon z klapką. Co myślicie o: SE F305 i Nokii 5130??
No to chyba na tyle :p
Z góry dziękuje za pomoc :)
 

WhiteSmile_

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Ja mam do sprzedania sonny ericcson k610i :)
odezwij się na gg jak jesteś zainteresowany [na profilu w "o mnie" jest podany ]
:)
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Napewno chcesz się męczyć w Orange? To nie jest ani tania sieć, ani warta tego, by męczyć się z simlockiem na telefonie, który Ci dadzą. 

Proponuję przedłużyć umowę, wybrać jakiś telefon za złotówkę, sprzedać go na Allegro, a samemu udać się do komisu i kupić choćby Sony Ericsson W580i/W910i/C702i.

Ale to tylko moja propozycja ;) Jeśli upierasz się przy telefonie z umowy, powiedz jakie masz wszystkie propozycje w ofercie, a pomogę Ci wybrać ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry