teksty na podryw

Status
Zamknięty.

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
A to teraz na określone teksty podrywa się płeć przeciwną? :lol:
Jakbym usłyszała tekst chcesz monte, to bym się uśmiała jak norka.

A mój tekst to- będziesz ze mną chodzić?? :lol:
Żartuje. W tym względzie to spontaniczność cenię o stokroć bardziej niżeli schematyczne, utarte teksty.
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Czary mary, czary mary goń na rękach po browary.

albo

Biegam po lesie, napierdalam kopy i rękomai w drzewa, to mi pomaga, tak trzeba, czaisz?
 

kemotek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
587
Punkty reakcji
1
Siema, jesteś brana pod uwagę dziś w nocy, więc zacznij się starać.
 

Marcel1994

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
165
Punkty reakcji
3
Miasto
Kosmopolitan
Podchodzisz pod lachona i nawijasz coś takiego : "" Bolało ? Ona odpowiada "co?" Pupcia jak spadłaś z nieba"" LUB ""Spokojnie nikomu nic nie powiem Ona odpowiada "Co nie powiesz" Że uciekłaś z nieba"" Wtedy domniemany osobnik z dziurą w nodze jest nasz. A tak serio banalne teksty są nie warte nawet grosza aczkolwiek spontaniczność wymiata :) Pozdrawiam.
 

qasa

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska ;)
słabeee ;P
(z puszką coli)
"ej, otworzysz bo nie mam paznokci?" (dajesz jej puszkę) - ostatnio jak tak zrobiłem to był wielki szum, bo trochę wytrysnęło... hehe specjalnie potrząsłem ;P...
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
a ja nie mam zadnego tekstu bo podryw to nie tylko jakis wyszukany tekst tylko cala ta otoczka, spojrzenia, podstawa, flirt

nawet takie cos jak czesc powiedziane odpowiednio bedzie lepszym tekstem niz jakies tam haselka

smiem mowic ze slowa maja maly % udzialu w podrywie, wiecej gra dotyk, gestakulacja oraz mowa ciala
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Oczywiscie teksty nie sa tak istotne. Mozna rzucic niby oryginalny tekst, ale w tak prostacki sposob, ze wzbudzi to co najwyezej politowanie i smiech. A mozna wlasnie powiedziec zwykle "hej, czesc" i dzieki odpowiedniemu zachowaniu, otoczce uzyskac fantastyczny efekt i wzbudzic zainteresowanie :)
 
W

wroneczki4

Guest
Wątpię, abyście na takie teksty wyrwali jakąkolwiek piękną świnię.
Jakiegoś paszteta to jak najbardziej, jeśli nie będzie miał brania... ale najpiękniejsze świnie na to nie idą.
 

WOJTASGARD

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hel nie ma dobrego tekstu na podryw,liczy sie sytuacja i cała otoczka,ja zaczynam podrywac np od usmiechu,kiedy iwdze ze dziewczyna odwzajemnia sie tym samym wtedy podchodze,czyli zaczepiam ja i zaczynam rozmowe po pierwzsych 5 sekundach widze czy jest sens czy nie,czy cos z tego bedzie czy daje sobie spokoj,najawazniejsze to byc pozytywna osoba usmiechnieta,i wtedy moge wyjechac z tekstem mozna cie porwac na chwilke,ostatnio kupowalem buty sklepie podeszla do mnie piekna ekspedientka,zapytala w czym moge pomoc,a ja do niej mozesz oczywiscie, ipowieszialem mozesz wyjsc za mnie,usmiala sie,ale ona byla wlasnie ta pozytywna osoba, mija 3 miesiace jak jestesmy razem,ale samym tekstem nie poderwie sie dziewczyny,trzeba po pierwszym wrazeniu rozwijac temat, ja jestem osoba bezposrednia i bardzo otwarta,co wiaze sie z tym ze lubie rozmawiac z ludzmi,czy na ulicy, czy w autobusie, i nie mam problemow z dziewczynami,wiec panowie szukajcie tych poztytywnych kobiet,na wytapetowane lalki barbie,co im wszystko niepasuje i ciagle im zle,nie zwracajcie uwagi.Pozdrawiam
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Atrakcyjny koleś z konkretną aparycją i ramą poderwie nawet używając takich idiotycznych tekstów jak te na początku. Brzydszym zawsze jest trudniej. Bez względu na nawijki.

Ja również mówię nie schematom i klepanym tekstom. Wszystko ma być naturalne, zero regułek i kiczowatych przemówień. Spodobała ci się dziewczyna? Widujesz ją w spożywczaku kilka razy w tygodniu? Go on. Umyj dokładnie ząbki, załóż coś przyzwoitego, ogarnij fryzurę i ruszaj. Szczery uśmiech, nieco pewności siebie i do dzieła. Nie bój się, najwyżej się nie uda, nie dowiesz się jak nie spróbujesz. "Cześć, jestem Franek i chciałbym cię poznać". Banał? Być może, ale jeśli masz się jej spodobać i twoja osoba ma zachęcić ją do pogłębienia znajomości to tyle wystarczy. Pierwszym czynnikiem jest wygląd, jeśli nie jesteś szkaradny to dziewczę zapewne nie omieszka poprowadzić z tobą przyjemnego dialogu. Tematów jest multum, począwszy od tego gdzie mieszkasz poprzez to co robisz i lubisz na posiadanych przez ciebie zwierzętach kończąc. Jak myślisz, wracając do domu z bułkami zapomni o intrygująco bezpośrednim facecie?
 

nasada

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
207
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
szczecin
Witam:)

w temacie powinien znajdowac sie ogranicznik na co podryw
a) blizsze poznanie
b) zaciagniecie do lozka..


a wiec zeby offtopa nie robic:

kilka slow:

sytuacja w pubie..siedzisz sam albo z paczka...

najpierw wodzisz w zrokiem...pop kobiecie facecie. i naprawde szczery usmiech..nie zadlugi nie za krodki...okolo 4-6 sec
gdy nasz usmiec h usmiech i spojrzenie jest odwzajemniane przechodzimy do czynow:

podchodzimy do kobiety..stajemy patrzymy w oczka (4-6 sec) poczym wzrok z oczu gubimy(dla pewnych dalej patrzymy _) i mowimy:

przepraszam ze sie osmielam wiem ze nie powiniem bo to grzech smiertelny..grzech na naturze ktora stworzyla takie piekno jak ty..siedzac tam..(pokazujesz) patrzylem na ciebie i probowalem porownac np do slonka lecz przy tobie blednie...puzniej do rozy lecz przy tobie to chwast...usmiechnelas sie do mnie i olsnilo mnie aniolek prawdziwy aniolek..piekne oczka..cudny nosek i..(po obserwacji obiektu wypatrz defekt jej ciala,,ubioru ktorego moze sie krepowac..wstydzic,,i powiedz ta sama barwa glosu(przekonaj ja ze ci sie TO COS szalenie podoba )... i ze jest delikatna..poczym przepros i odejdz.. ( nie dajac jej do slowa dojsc) stan przy barze..badz balkonie..nie wracaj do znajomych ale tez nie zapuszczaj sie w miejsce gdzie jest natlok ludzi
 

Yarpen_

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2010
Posty
57
Punkty reakcji
1
Miasto
Polska
A oto parę moich tekstów :sexy:

Ała, ała, ała wpadłaś mi w oko.

Hej beybe widzisz te gwiazdy na niebie.

-Zmęczona?
- Czym?!
-Cały dzień chodziłaś mi po głowie

-Sorki, która godzina?
– Dochodzi 21.
– uuu to najwyższa pora się
poznać.


-Twój tata był chyba złodziejem
– A to dlaczego?
– Bo ukradł wszystkie gwiazdy i
umieścił je w Twoich oczach
smile.gif



-'Czy to nie ja przyśniłem Ci się dziś w nocy?'


-Mam na imię Stefan - zapamiętaj to imię, bo za godzinę będziesz je krzyczała


-Skoro już jedziemy tym samym tramwajem, to może się poznamy
biggrin.gif



-bolało kiedy spadałaś z nieba?
 
Status
Zamknięty.
Do góry