Teamspeak

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z otchłani...
Część z was pewnie o tym programie słyszała. Jest to komunikator głosowy służący do rozmów głosowych poprzez sieć LAN i Internet. Program może przypominać nieco czat głosowy, gdyż jest możliwość zakładania własnych pokoi. Świetnie się spisuje przy różnego rodzaju rozgrywek w sieci w takich grach jak np. MOHAA czy Quake III.
Program można pobrać ze strony głównej TeamSpeak'a.
Szczerze polecam i w razie jakichkolwiek problemów postaram się pomóc :)
Pozdrawiam :papa:
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Hmm a można jakimś sposobem założyć sobie tam darmowy server? Bo program znam. I z tego co słyszałem i patrzyłem kiedyś, to aby mieć serv, trza płacić. A osobiście z chęcią bym założył sobie za free taki serverek na TS2.
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z otchłani...
Hmm a można jakimś sposobem założyć sobie tam darmowy server? Bo program znam. I z tego co słyszałem i patrzyłem kiedyś, to aby mieć serv, trza płacić. A osobiście z chęcią bym założył sobie za free taki serverek na TS2.

Oczywiście, że można. Chociaż nie jest łatwe znalezienie zupełnie darmowego serwera. Kiedyś się uparłem i znalazłem. Jest to ta strona. Minusem jest to iż jest w j. niemieckim. Tak więc jeżeli ktoś nie potrafi zrozumieć o co tam chodzi, pozostaje mu translator. Samemu można dojść i się domyślić. Jak będą problemy proszę odezwać się do mnie.

Poza tym jest jeszcze możliwość założenia serwera na własnym komputerze. Wiąże to się jednak z pewnymi ograniczeniami: serwer będzie działał tylko wtedy kiedy komputer jest połączony z internetem, minusem jest także zmienne ip niektórych użytkowników (tak jest u mnie), jednak można sobie z tym poradzić korzystając z usługi np serwisu http://www.no-ip.com/. Program do stworzenia własnego serwera na komputerze można pobrać stąd.
Mam nadzieję, że pomogłem :)
 

kameleon_16

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2006
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
znienacka
Do klanówek program pierwsza klasa.Polecam chodz u mnie są małe zniekształcenia dzwieku, które nie pojawiają sie gdy np.nagrywam dzwięk przez zwykły rejestrator dzwięku.Ale moze to tylko umnie.....
 
Do góry