TATUAŻE

ffingolfin

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Umiałby ktoś opisać znaczenie tatuaży u skinheads? Oczywiście o podstawowe typu celtycki krzyż czy tam loga różnej maści mi nie chodzi, bardziej mnie interesuję mocniej rozwinięta symbolika, niekoniecznie popularna. SŁAWA!
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A co konkretnie masz na myśli? Bo nie sądzę, żeby każdy skin miał takie same tatuaże.
 
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
257
Punkty reakcji
0
Myśle że temat jest ciekawy i można go reaktywować :D może ktoś sie pochwali swoimi dziarami,jak ktoś ma ciekawe wzory to może umieścić.


Na początek dziara moja i kumpla



 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
33
Orzeł fajny :) można wiedzieć ile taki kosztuję czy robiony był może w domowym studiu tatuaży? :)
 
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
257
Punkty reakcji
0
Obie dziary były robione w studiu w Krakowie, Totenkopf wyszedł 250, a Orzeł 300 zł.

Jeszcze jestem szcześliwym posiadaczem celtyka na łapie ale zdjęciem nie dysponuje :p może kiedys się pochwale
 

czkafka

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
się biorą dzieci ?
no dokladnie.
to zabrzmialo tak jakby wszycy skini byli identyczni ziarenka kaszy gryczanej ^^



nie interesują mnie jakoś tak bardziej poglądy skinow, ich tatuaże czy ogolone glowy.
jakoś tak niezbyt...
wiedz powiem ci tyle-
wiedzy szukaj u źródeł.
 

balare

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
łódź
witam wszystkich. chciałbym zrobić sobie tatuaż, ale nie mogę zdecydować się jaki wzór zrobić. może macie jakiś pomysł na fajny wzór na prawe ramię??
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
A nie wie ktoś, ile kosztuje zrobienie dziary ? Mieszkam w niedużym mieście i nie ma w nim studia tatuażu, więc musiałbym pojechać do trochę większych miast w okolicy.
 

Paulina.

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kalisz
trochę kasy jest :] ..mój chłopak pracuje w studiu tatuaży także mogę się go zapytać ;) ..nie orientuję się w tym dobrze ale cena zależy chyba od wzoru..więc chcesz coś dużego czy przeciwnie??
 

apostrofa14

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wielka Polska
jakbym była facetem to bym zgoliła łeb na łyso i tez sobie zrobiła orzełka. haha. tyle, że pewnie bym się popłakała z bólu. ;D
 

dares91

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą pięniądze
Robienie sobie tatuażu na głowie to już moim zdaniem przesada co innego na plecach czy na brzuchu.
Paskudnie to wygląda. Bierzmy poprawkę na to, że ludzie oceniają cię głównie po wyglądzie a takie coś może dużo dać do myślenia.
 

Flisu

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kutno
A nie wie ktoś, ile kosztuje zrobienie dziary ? Mieszkam w niedużym mieście i nie ma w nim studia tatuażu, więc musiałbym pojechać do trochę większych miast w okolicy.

Ceny są zazwyczaj ustalane indywidualnie w zależności od techniki, stopnia trudności/złożoności rysunku, a co za tym idzie ile czasu się będzie przy nim pracowało. Z tego co się orientuję to tatuowanie kosztuje 80- 400zł. Oczywiście za dzieło sztuki trzeba by trochę więcej wybulić.
 

Eternal_Cowboy

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Piszesz podstawowe i od razu walisz cweltyka. To tak jakby gorliwy chrześcijanin wydziarał by sobie na czole 666 or something else man.

apostrofa14, nie jedna nibyskingirl ma na wygolonej głowie dziare.
 
Do góry