TATUAŻE

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Moja przyjaciółka ma na przegubie tatuaż, jakiś symbol afrykański, który bodajże nadzieję oznacza, nie pamiętam.
 

coffeeman

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
w moim przypadku tatoo zagosci na ramieniu dopiero kiedy wydarzy się coś ważnego w moim zyciu ...

Na tą chwile mam tylko jeden pomysl ktorego nie odpuszcze , będzie związnay z narodzinami dziecka , i bedize przedstawial moj znak zodiaku ( byk ) takajkby czuwajacy nad znakiem zodiaku przyszlego potomka ;]
 

sąsiadkaaa

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Ja mam na ramieniu :) I jak moja stara go zobaczy będzie wpie*dol. Był zrobiony pod wpływem chwili ale znaczy bardzo wiele;P
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
w moim przypadku tatoo zagosci na ramieniu dopiero kiedy wydarzy się coś ważnego w moim zyciu ...

Na tą chwile mam tylko jeden pomysl ktorego nie odpuszcze , będzie związnay z narodzinami dziecka , i bedize przedstawial moj znak zodiaku ( byk ) takajkby czuwajacy nad znakiem zodiaku przyszlego potomka ;]
nie z narodzinami dziecka, a jak będzie to lewak, gej itp? i dla kogoś takiego się wytatuować?:)
 

Hikossi

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
14
Skoro juz taki temacik to to moje oczko, rączka i nóżka xD
c5cde0fecb.jpeg

96ce94cf8c.jpeg

27e7b3e22d.jpeg
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Wow, smok i tribal... i co one dla Ciebie znaczą? To tylko wzorki. Wg mnie przykład doskonały podałeś na głupie wykorzystanie tatuowania.

Jak myślicie ile może kosztować zrobienie sobie czarno-białego tatuażu na całe plecy? Projekt własny, dosyć szczegółowy z cieniowaniem.
 

Hikossi

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
14
Zależy, ale średnio minimum kafla do 2-3 nawet. To, że to twoj projekt nie wpływa na cene.
P.S. Co cie obchodzi motyw robienia moich tatuaży?
Jak jesteś z Wrocka moge ci dac kontakt do mojego znajomego - www.cleanfun.pl
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Wiem, że własny projekt na cenę nie wpływa.
Doczepiłem się po prostu dlatego, że nie znoszę robienia tatuaży "bo podoba mi się wzorek", po prostu pytam ;)
 

Hikossi

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
14
Wiem, że własny projekt na cenę nie wpływa.
Doczepiłem się po prostu dlatego, że nie znoszę robienia tatuaży "bo podoba mi się wzorek", po prostu pytam ;)

Tribal zrobiłem jak skończyłem 18 lat, a smok wychodzący z wnętrza nogi z rozdartymi mięśniami oznacza drzemiącą we mnie bestie, która czasem wyskakuje tak z nienacka ;]
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Przynajmniej ładny ten tribal dosyć, Smok też niczego sobie. Ważne, że ma jakieś znaczenie ino ja tam mięśni nie widzę.
 

Hikossi

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
14
Sprostowanie te resztki skóry i mięśni na dole samym :p
 

tolerancyjna

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Błądzę w pomarańczowych chmurach
Myślałam ostatnio o zrobieniu sobie tatuażu, którego wymyślenie zajęło mi trochę czasu ( nie lubię robienia tatuaży, które nic nie znaczą) ale niestety musiałam zrezygnować... trochę żałuję..., ale może kiedyś zrobię, jednak musi on być w mało widocznym miejscu, gdyż wolałabym by rodzice go nie widzieli xD
 

winyloo7

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
49
Punkty reakcji
0
to może trochę z innej beczki :] robię tatuaż, ale nie wiem czy napis na nadgarstku to dobry pomysł, bo mam szczupłą rękę i mało co się tam zmieści haha jak myślicie albo może co mi polecicie <tylko na nadgarstek!> :p
 

urtop

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
46
Punkty reakcji
3
ja sobie tez robiłem "Mini dziare " bo skromnie : D na lewej rece mam 3 kropki :pP oznaczają
Nic nie słyszałem
Nic nie widziałem
Nic nie powiem
:)

i pierwsze moje zabawy igłą :D na nogach :D




(Narazie nierobie czegos większego bo rosne i mi sie rozejdzie ;/ )



winyloo7 : ja ci radze zrób sobie takiego węza owiniętego do twojej ręki :))
 

winyloo7

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
49
Punkty reakcji
0
winyloo7 : ja ci radze zrób sobie takiego węza owiniętego do twojej ręki :))
[/quote]

fajnie, fajnie, pomysł jak najbardziej trafiony, tylko wiesz :p wolę nie spać na dworcu jak mnie rodzice dachu nad głową pozbawią ;) chyba mam taki problem jak Tolerancja, także raczej coś małego i dyskretnego, na nadgarstek oczywiście <tylko bez kwiatków, motylków etc. :D a tak swoją drogą to fajnie te Twoje kropki muszą wyglągać :sexy:
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
to może trochę z innej beczki :] robię tatuaż, ale nie wiem czy napis na nadgarstku to dobry pomysł, bo mam szczupłą rękę i mało co się tam zmieści haha jak myślicie albo może co mi polecicie <tylko na nadgarstek!> :p
fajnie, fajnie, pomysł jak najbardziej trafiony, tylko wiesz :p wolę nie spać na dworcu jak mnie rodzice dachu nad głową pozbawią ;) chyba mam taki problem jak Tolerancja, także raczej coś małego i dyskretnego, na nadgarstek oczywiście <tylko bez kwiatków, motylków etc. :D a tak swoją drogą to fajnie te Twoje kropki muszą wyglągać :sexy:
Tatuaż powinien coś symbolizować, ewentualnie przedstawiać coś, co uważasz, że jest dla Ciebie na tyle ważne, żeby nosić to na skórze przez długie lata. Jeśli boisz się, że Cię rodzice z domu wyrzucą, to po prostu odpuść, bo za młoda jeszcze jesteś. I nie pytaj ludzi co masz sobie wytatuować, to Twoja prywatna sprawa i moim zdaniem pytanie kogokolwiek i korzystanie z gotowych wzorów to trochę głupota.
ja sobie tez robiłem "Mini dziare " bo skromnie : D na lewej rece mam 3 kropki :pP oznaczają
Nic nie słyszałem
Nic nie widziałem
Nic nie powiem
:)
Jesteś zaje*isty, serio. Nie chciało mi się wierzyć za bardzo w modę na więzienne tatuaże wśród dzieciaków, ale to jednak prawda. Jeszcze sobie łezkę pod okiem wytatuuj, wtedy dopiero będziesz ekstra.
 

winyloo7

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
49
Punkty reakcji
0
Jacobbs tak? Faktycznie jestem młoda, ale to nie powód, żebym nie mogła zrobić tatuażu, bo mam swoje zdanie i swoje poglądy, których NIKT mi nie narzuci. Tyle :lol: Zgadzam się tatuaż powinien coś symbolizować, coś ważnego dla nas. Zapytałam na forum, bo nie miałam pomysłu, ale ostatnio trafiłam na coś co do mnie pasuje, nareszcie, łatwo nie było :D Co do moich rodziców- daimy im spokój ;)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Jesteś zaje*isty, serio. Nie chciało mi się wierzyć za bardzo w modę na więzienne tatuaże wśród dzieciaków, ale to jednak prawda. Jeszcze sobie łezkę pod okiem wytatuuj, wtedy dopiero będziesz ekstra.

Ja jednak polecałbym kropkę na czubku nosa :)
 
Do góry