TATUAŻE

Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
257
Punkty reakcji
0
"Teraz jest czas teraz jest czas by pieprzyć spirit of 69 ":D

Hehe, poczytaj trochę o wujku Hitlerku
itler i jego chłopaki a nawet i naród Niemiecki mają tyle wspólnego z Aryjczykami

Ty zapewne skończyłeś czytać na artykule w GW. Wyjątkowść III Rzeszy polegała że Hitler tak jak szlachta w Baroku , ubzdurał sobie że pochodzą od ATLANTYDY, a nasi szlachcice od Sarmatów.
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Hitler i jego chłopaki a nawet i naród Niemiecki mają tyle wspólnego z Aryjczykami jak skinheadzi z rasizmem. Już słowianie (którzy według Hitlera nie byli aryjczykami) mają więcej z aryjczykami wspólnego.
a gdzie ty to wyczytałeś że Hitler nie uważał Słowian za Aryjczyków? z tego co ja wiem to uważał ich za niżej położonych w drabinie Aryjczyków.
Kajan90, jak by nie patrzeć, nadal ma koła, ramę i szprychy. Czyli o co ci chodzi? O kolor? Lol.
a skini nadal są łysi chodzą w ciężkich butach chodzą w kurtkach typu

Aryjczycy to Indoeuropejczycy , więc Niemcy mają tyle wspólnego z Indoeuropejczykami co skinheadzi z rasizmem, jak slusznie zdałeś sobie sprawę :]
a Hitler nie zaprzeczał aryjskiemu pochodzeniu Polaków(o Francuzach np wyrażał się "kundle" ale o Słowianach zachodnich nigdy)
Eternal_Cowboy ja wiem, że ty wierzysz w termin "prawdziwy skinhead", "prawdziwy rastaman" itp. ale zastanów się przez chwilę nad głupotą takiego rozumowania, czy owi "tru" skini mają może atest Instytutu Matki i Dziecka, jakie formalności trzeba spelnić aby być skinheadem? jeżeli tego nie zrozumiesz to niezbyt chce mi się prowadzić z Tobą dyskusję...
CWP/14
Dokładnie ;) chłopakowi ciężko zrozumieć że subkultura skinhead wyewoluowała i powstały nowe ruchy Skinów między innymi NS który pojawił się zaraz niedługo po pierwszych skinach bo już w latach 70 kiedy to tradycjonalni przestali już istnieć.

Równie dobrze tradycyjnych skinheadów można nazwać pozerami bo ta subkultura wywodzi się od modsów i jamajskich emigrantów, a punki to pozerzy rockersów. I co z tego wynika?

Nie rozumiem w ogóle hasła "Punx and skins united"(czy jak wy to tam nazywacie) skoro gdy powstał ruch punków(połowa lat 70) to istnieli głównie skini NS, a obie subkultury powstały na bazie dwóch zwalczających się grup(modsi i rockersi). W Polsce te dwa ruchy połączyła jedynie nienawiść do systemu który panował w tym czasie, zaraz po jego upadku te dwie grupy podzieliły się i nawzajem zaczęły zwalczać.
 

Eternal_Cowboy

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ty zapewne skończyłeś czytać na artykule w GW.
Daruj sobie chłopak takie denne z dupy wzięte domysły bo nic nie wnoszą do tematu :bag:

a gdzie ty to wyczytałeś że Hitler nie uważał Słowian za Aryjczyków? z tego co ja wiem to uważał ich za niżej położonych w drabinie Aryjczyków.

Z tym że w tzw przez ciebie drabinie Aryjczyków wyróżnia się trzy kasty i nie ma wśród nich "niżej położonych Aryjczyków" chyba że chodzi ci o ludność podbitą.

a skini nadal są łysi chodzą w ciężkich butach chodzą w kurtkach typu
Jeśli patrzysz tylko na wygląd zewnętrzny to wielkie "gratsy" (tak się to teraz gada na necie?).

Dokładnie mruga.gif chłopakowi ciężko zrozumieć że subkultura skinhead wyewoluowała i powstały nowe ruchy Skinów między innymi NS który pojawił się zaraz niedługo po pierwszych skinach bo już w latach 70 kiedy to tradycjonalni przestali już istnieć.
Równie dobrze tradycyjnych skinheadów można nazwać pozerami bo ta subkultura wywodzi się od modsów i jamajskich emigrantów, a punki to pozerzy rockersów. I co z tego wynika?
Wynika z tego to, że skini nienazywali się nadal modsami tylko skinami. panki nazywali się pankami a nie rokersami. a naziole powinni się nazywać naziolami albo radykałami albo komuchami a nie skinami :)

'narodowiec napisał:
Aryjczycy to Indoeuropejczycy , więc Niemcy mają tyle wspólnego z Indoeuropejczykami co skinheadzi z rasizmem, jak slusznie zdałeś sobie sprawę splash.gif
Lol. Czyli wszyscy indoeuropejczycy to Aryjczycy powiadasz... Jeśli polacy to europejczycy to niemcy też są polakami? Chyba tak, bo przecież są europejczykami. Ale się plątasz człowiek.

Eternal_Cowboy ja wiem, że ty wierzysz w termin "prawdziwy skinhead", "prawdziwy rastaman" itp. ale zastanów się przez chwilę nad głupotą takiego rozumowania, czy owi "tru" skini mają może atest Instytutu Matki i Dziecka, jakie formalności trzeba spelnić aby być skinheadem? jeżeli tego nie zrozumiesz to niezbyt chce mi się prowadzić z Tobą dyskusję...
Ja wiem że nie ma już tych tru rasta skinów panków i hardkorów. Tak tylko chce niektórym uświadomić że typowe tatuaże dla skinów wyglądają inaczej niż dla ns czy nr czy red. Tyle :)
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Jeśli patrzysz tylko na wygląd zewnętrzny to wielkie "gratsy" (tak się to teraz gada na necie?).
A jak nazwiesz osobę która wygląda tak:
skinhead-(1).jpg

Wynika z tego to, że skini nienazywali się nadal modsami tylko skinami. panki nazywali się pankami a nie rokersami. a naziole powinni się nazywać naziolami albo radykałami albo komuchami a nie skinami :)
Popełniasz wielki błąd przypisując subkulturze konkretne poglądy polityczne.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
słuchaj, wg Twojego myślenia to słownianie, bardziej szczegółowa grupa niż aryjczycy to mogą być tylko Polacy.
 

Eternal_Cowboy

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Popełniasz wielki błąd przypisując subkulturze konkretne poglądy polityczne.
No ale zdechniete skiny były apolityczne wiec tej subkulturze poglądów nie da się przypisać.

A jak nazwiesz osobę która wygląda tak
pół człowiek - pół ryba albo słoniokoń.

Popatrz jeszcze raz raczej co ty tu napisałeś...
Diss do poprzedniej odpowiedzi.

Morion, ok. Polacy to aryjscy Słowianie - jedyni panowie Białej Europy. Pis.
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
Diss do poprzedniej odpowiedzi.

Morion, ok. Polacy to aryjscy Słowianie - jedyni panowie Białej Europy. Pis.

Lol. Czyli wszyscy indoeuropejczycy to Aryjczycy powiadasz... Jeśli polacy to europejczycy to niemcy też są polakami? Chyba tak, bo przecież są europejczykami. Ale się plątasz człowiek.
j.w. kolega napisał.


http://pl.wikipedia.org/wiki/Arthur_de_Gobineau
Twórca „chemii” ras i „geologii moralnej”. O wszystkim decyduje czystość rasowa - im czystsza rasa i więcej ludzi o pożądanych cechach, tym wartościowsza cywilizacja w danym państwie. Rozwój społeczeństwa zależy od czystości rasy i zdolności wrodzonych. Swoje poglądy na temat przyczyn rozwoju i zahamowań różnych narodów wysnuł podczas podróży z racji pełnionej funkcji dyplomaty. Odrzucił czynniki geograficzne jako kształtujące ludzi a skupił się na zagadnieniu antropologiczno-rasowym.
Podzielił hierarchicznie rasy:

* rasa biała – inaczej rasa aryjska cechować się miała cechami biologicznymi jak niebieskie oczy, włosy blond i wysokiego wzrostu. . Psychicznie charakteryzować miała tę rasę wysoka inteligencja, mała zmysłowość, zdolność dobrej organizacji otoczenia (urodzeni władcy) jak i swojego wnętrza, energiczność, wiara w honor, poczucie bezinteresowności, męstwo, wojowniczość, zmysł ładu i harmonii, ambiwalentność oraz racjonalizm;
* rasa żółta – jako rasa męska fizycznie prezentowała się jako ludzie średniego wzrostu o ciemnych włosach i oczach. Psychika wiąże się z wytrwałością, praktyczne podejście, utylitaryzm, pozbawienie skłonności do fantazji i idealistycznych oraz średni poziom inteligencji. Gobineau określił ją więc jako rasę kupców;
* rasa czarna – określona rasą kobiecą z uwagi na uczuciowość, duża pobudliwość, zmysłowość, poświęcenie uwagi estetyce, fantazję, uzdolnienia artystyczne. Jako władcy nie mieliby się sprawdzać z powodu słabej woli oraz niezdolności do samodzielnej organizacji własnego życia i otoczenia.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Alfred_Rosenberg
W trakcie działań wojennych dochodziło do sporów między Rosenbergiem a Lohsem, Kochem i administracją kierowaną przez SS dotyczących traktowania ludności słowiańskiej na okupowanych ziemiach ZSRR. Rosenberg uważał, iż Słowianie należeli do rasy aryjskiej (choć byli znacznie "niższej wartości" niż Niemcy) i nie przewidywał ich likwidacji. Szefowie Komisariatów i SS natomiast prowadziło wobec ludności ZSRR politykę ludobójczą. W najbardziej skrajnych przypadkach Rosenberg próbował interweniować u Hitlera i Himmlera, ale nie przynosiło to skutku. Nie znaczy to jednak, iż nie ponosi on odpowiedzialności za zbrodnie popełnione na terytoriach wschodnich. Nie miał Rosenberg żadnych zastrzeżeń wobec masowej eksterminacji radzieckich Żydów (przez tzw. Einsatzgruppen), a Meyer i Leibbrandt byli jego osobistymi wysłannikami na konferencję w Wannsee (administracja Rosenberga brała aktywny i gorliwy udział w akcji zagłady Żydów w ZSRR).

Rosenberg był głównym nazistowskim twórcą teorii rasistowskich (przedstawione zostały one zwłaszcza w Micie dwudziestego wieku). Mit... jest studium historiograficznym - interpretacją i prognozą dziejów ludzkości z nazistowskiego punktu widzenia. Rewolucja narodowosocjalistyczna jest postrzegana jako ostateczny cel ludzkości, swoisty "koniec historii". Dla Rosenberga punktem wyjścia w interpretacji historii jest odwieczna walka ludów aryjskich i semickich; jedynie ludy nordyckie są w stanie wytworzyć kulturę. Rosenberg starał się wykazać związki współczesnych Niemców z dawnymi cywilizacjami. Jego wywody mają charakter spekulatywny, mimo iż próbował nadać im charakter dobrze udokumentowanego studium historycznego. Za pierwszych historycznie potwierdzonych przodków ludów nordyckich uważał mieszkańców starożytnych Indii i Persów; antyczną Grecję klasyfikował jako "nordycką Helladę", a Rzym okresu klasycznego określał mianem "nordycko-republikańskiego Lacjum"; uważał, że naród niemiecki jest dziedzicem tych tradycji. Dokonał podziału ludzi w postaci rasistowskiej drabiny, mającej na celu uzasadnienie polityki hitlerowskiej. Opierał się przy tym na pracach Arthura Gobineau, Houstona Stewarta Chamberlaina, Madison Grant oraz na teoriach samego Hitlera. Na najniższym szczeblu tej drabiny Rosenberg umieścił Murzynów, Żydów i inne ludy semickie. Wyżej znaleźli się Słowianie (zaliczani już do Aryjczyków). Jako "rasę panów" Rosenberg określił rasę nordycką, określanej także mianem aryjskiej. Byli to według niego: Niemcy, Skandynawowie (łącznie z Finami i Estończykami), Bałtowie (Litwini i Łotysze) oraz ludy zamieszkujące Wyspy Brytyjskie. Oczywiście Niemcy mieli być na samym szczycie ("rasa nadludzi").

Ludy nordyckie traktował jako jednolitą rasę aryjsko-nordycką, która przez całą historię zmaga się z inną rasą - semicką (żydowską); przejawem takiej walki jest m.in. bolszewizm, który - jak zaznaczył Rosenberg w Micie... - "oznacza bunt elementów mongoidalnych przeciwko nordyckim formom kultury (...), jest nienawiścią nomadów przeciwko zakorzenieniu osobowości, oznacza próbę całkowitego odrzucenia Europy". Wg Rosenberga pojęcie rasy nie da się sprowadzić wyłącznie do cech biologicznych (rasizm); istotną rolę odgrywa element duchowy danych ludów; każda rasa posiada indywidualny "duch rasowy" (Rassenseele); jako rodzaj ducha zbiorowości jest on właściwym nosicielem cech rasowych we wszystkich formach i przejawach życia; w rezultacie rasa jest, jak stwierdza Rosenberg, 'zewnętrznym przejawem ducha"; tak silnej determinancie musi podporządkować się charakter jednostki: indywidualizm musi ustąpić przed siłą "ducha rasowego"; odzwierciedleniem tego ducha jest dorobek cywilizacyjny danej rasy - kultura, sztuka, technika, a także system państwowy, prawny i polityczny; dlatego też każda rasa wytworzyła osobną, tylko dla niej właściwą kulturę; wybitne jednostki w obrębie danej rasy nie są genialnymi indywidualnościami - w ich działalności "duch rasowy" uwidacznia się tylko wyraźniej niż u innych przedstawicieli danej społeczności; wybitnymi nosicielami "ducha rasowego" są dla Rosenberga wybitni twórcy i myśliciele niemieccy, m.in. Immanuel Kant i Richard Wagner. Taki punkt widzenia - nacisk na duchowość jako czynnik determinujący rasę - konkurował z "materializmem rasy" (Rassematerialismus), stawiającym na pierwszym miejscu wyznaczniki antropologiczne i biologiczne.

W myśl teorii Rosenberga istotą "ducha rasowego" jest wola, rozumiana jako ukształtowana siła, która może narzucić naturze i całym ludom określoną formę organizacji; wola jest podstawową i wystarczającą siłą sprawczą; jak stwierdza Rosenberg w Micie..., "na wszystkie wątpliwości i pytania nowy człowiek nadchodzącej Trzeciej Rzeszy Niemieckiej ma tylko jedną odpowiedź: Chcę; wola jest celem samym w sobie i najwyższym odniesieniem etyki narodowosocjalistycznej; nie do zaakceptowania jest moralność nadrzędna wobec niej; wg Rosenberga wyrazem woli, a zarazem i "ducha rasowego" jest sztuka poszczególnych ludów i przyjęta estetyka. Na poparcie swoich poglądów Rosenberg powoływał się na szereg niemieckich filozofów, m.in. Artura Schoppenhauera, którego pracę Świat jako wola i przedstawienie (Die Welt als Wille und Vorstellung, 1819) interpretował w taki sposób, by stała się koronnym dowodem słuszności jego wywodów.

Jako jeden z najważniejszych impulsów, które pozwoliły mu sformułować własny punkt widzenia na dzieje świata, Rosenberg wymieniał pracę Niemca angielskiego pochodzenia H.S. Chamberlaina Die Grundlangen des 19. Jahrhunderts (1899); stąd zaczerpnął podstawy teorii na temat kwestii żydowskiej i na niej oparł szereg wcześniejszych antysemickich publikacji. Rosenberg aktywnie działał na rzecz rozpowszechnienia w Niemczech Protokołów Mędrców Syjonu. W Micie XX Wieku Żydzi są przeciwieństwem ducha rasy aryjskiej; Aryjczycy jako "dzieci boże" przeciwstawieni są Żydom - rasie o "satanicznym" duchu i światopoglądzie; Żyd to "uosobienie diabła", "przeciwnik całej ludzkości". Tak jak wielu nazistów, Rosenberg twierdził, że Chrystus nie był Żydem, ale wcieleniem nordyckiego 'ducha rasowego", prawdziwym zaprzeczeniem żydostwa.

Teorie Rosenberga zmieniały się z czasem (hitlerowcy propagandowo dopasowywali często swoją ideologię np. do aktualnej sytuacji politycznej, m.in. Japończycy jako sojusznicy III Rzeszy określeni zostali jako "honorowi Aryjczycy"), jednak zawsze ich podstawą była supremacja rasy białej (ze szczególnym uwzględnieniem Niemców), bardzo silny nacjonalizm niemiecki i skrajny antysemityzm. Oprócz tego na poglądy Rosenberga, w dużej mierze przejęte przez NSDAP, składały się także: teoria Lebensraumu (przestrzeni życiowej dla Niemców obejmującej obszary wschodnie, czyli m.in. Polskę, Czechy i ZSRR), całkowite odrzucenie traktatu wersalskiego, sprzeciw wobec modernistycznej sztuki (którą Rosenberg uznawał za zdegenerowaną) oraz silna opozycja wobec chrześcijaństwa (a zwłaszcza katolicyzmu).
 

Eternal_Cowboy

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Czyli morał z tego taki że cweltyk nie jest typowy dla skinów tylko dla nsów i nrów. End.
 

Agebu

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
podhale
nie radze robić dziarki zamłodu bo to wciąga później chce sie więcej i wiecej i nie ma sie umiaru
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ja chce tatoo ,ale jeszcze nie wiem jaki.....
to cicho, napisz jak już się dowiesz ;] ja wiem jaki bym chciał, problemem jest miejsce gdzie bym chciał, utrudniłbym sobie znajdywanie pracy mając na dłoniach tatuaże... zamaskować się nie da xD cóż, dobre dla tych, co sami sobie panem :) znacie kogoś z tatuażami w miejscach widocznych?
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Znam. Mój kuzyn ma tatuaż ciągnący się od dłoni (wierzchniej części) przez całe przedramię, ramię, aż po szyję, także widać go jak "wystaje" spod kołnierza i z rękawa ;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Nie, radzi sobie całkiem dobrze. Pracuje w Anglii, nie wiem w jakim charakterze dokładnie, ale bynajmniej nie na zmywaku czy na budowie ;)
 

Prayer86

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
Ja mam dwa tatuaże, których symbolika znana jest tylko mi. Ciężko odczytywać coś indywidualnie cechującego każdego z nas.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja niedługo planuję na łopatce sobie wytatuować takie dwie fajne kobietki ;) Ten wzór mam już od długiego czasu zaplanowany i nie odpuszczę. Ale to za jakiś czas.
 
Do góry