Tatuaże...

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
Co sądzicie o tatuażach ?
A może macie jakieś ?
 
M

MacaN

Guest
Nie mam i nie będę miał. Nie odczuwam potrzeby wyrażania swoich idei w taki sposób, nie odczuwam nawet potrzeby noszenia głupiego wisiorka, czy łańcuszka. Żaden ze mnie buntownik.
 

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
O jej nie wiedziałam że jest już tu podobny temat sorki ale jeśli chcecia tutaj możecie też wyrazić swoje zdanie sorki :)
 

nelly fire

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
2
Punkty reakcji
3
Nie mam i nigdy o tym nie myślałam szczerze pisząc .....
 

pofrala

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
12
Punkty reakcji
0
Kiedyś planowałam, ale na szczęście z tego wyrosłam. Chciałam na plecach jakieś esy-floresy. Dziś ciesze się, że tego nie zrobiłam. A tym bardziej się ciesz,ę gdy ubieram coś, co ma odkryte plecy i niezawsze pasowałby mój tatuaż do okazji. Ale generalnie nie ejstem przeciwniczką tatoo.
 

naus

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
1
ja na razie 2 ale to zapewne początek mojej przygody :) to naprawdę uzalenia i wciąga :) Jeśli chodzi o dobre studio tatuażu to ja z własnego doświadczenia polecam warszawskie Jah Love Tattoo. Studio znajduje się w ścisłym centrum a konkretnie na ulicy Wlczej. Świetna ekipa, przyjazna atmosfera i przede wszystkim bardzo dobre warunki. Warto przejrzeć sobie fotki och prac, zamieszczają je regularnie na swoim fp na facebooku.
 

radzislaw

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2019
Posty
38
Punkty reakcji
0
Ja sam posiadam mały tatuaż, co prawda jest zawsze ukryty pod ubraniem. Jest dla mnie ważny, symboliczny
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
Też mam mały tatuaż. Bardzo go lubię chociaż bałam się go zrobić. Ale teraz pozytywnie oceniam. Nie bolało robienie, do tego szybko się zagoiło. Octenicare stosowałam. Drugi jak będę robić to tak samo będę pielęgnować.
 

Elisabeth

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2021
Posty
14
Punkty reakcji
0
Mam, ale niewidoczny na co dzień. Chociaż marzy mi sie zrobienie kolorowego rękawu.
 

Sebastian572

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2023
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Jeśli chodzi o tatuaże to po prostu uwielbiam je. Hoduje gołębie i zastanawiam się czy warto zrobić sobie tatuaż z motywem gołębia.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 443
Punkty reakcji
83
Jeśli chodzi o tatuaże to po prostu uwielbiam je. Hoduje gołębie i zastanawiam się czy warto zrobić sobie tatuaż z motywem gołębia.
Zrób sobie.
Ps. U mnie się gołębie wyhodowały same na balkonie;-P, nie mieliśmy sumienia ich wyrzucać. Jak dorosły grzecznie odleciały, a ja miałam dużo sprzątania;)
 

Sebastian572

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2023
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Właśnie też mam gołębie na balkonie, ale również mam karmnik na działce ;) A co do sprzątania to wiadomo, że bałagan robią straszny ;)
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 443
Punkty reakcji
83
Te ,nasze' były jakieś kulturalne- nie paskudziły na balkon, sąsiedzi też się nie skarżyli. Dopiero te młode, ale trudno je winić, bo nie umiały latać. Ciekawa obserwacja w sumie. A ile radochy z nich miało dziecko.:) Tłumaczyliśmy mu jak może je obserwować, by ich nie straszyć i on się do wszystkiego stosował. Dowiedzieliśmy się przy okazji ciekawych rzeczy o gołębiach. Np. że tuż przed odlotem dokarmia je tylko ojciec.
Ale drugi raz bym się na to nie pisała. Następnym razem wyjeżdżając zabezpieczymy balkon przed dzikim lęgiem- może siatką?
Bo żywych piskląt a nawet jajek nie wyrzuciłabym, żadnych barbarzyńskich metod też nie uznaję. To w sumie bardzo ciekawe stworzenia, ale raczej na działkę, niż balkon;)
 
Do góry