Tatuaże...

amelia181

Bywalec
Punkty reakcji
62
Co sądzicie o tatuażach ?
A może macie jakieś ?

M

MacaN

Guest
Nie mam i nie będę miał. Nie odczuwam potrzeby wyrażania swoich idei w taki sposób, nie odczuwam nawet potrzeby noszenia głupiego wisiorka, czy łańcuszka. Żaden ze mnie buntownik.

amelia181

Bywalec
Punkty reakcji
62
O jej nie wiedziałam że jest już tu podobny temat sorki ale jeśli chcecia tutaj możecie też wyrazić swoje zdanie sorki :)

nelly fire

Nowicjusz
Punkty reakcji
3
Nie mam i nigdy o tym nie myślałam szczerze pisząc .....

pofrala

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Kiedyś planowałam, ale na szczęście z tego wyrosłam. Chciałam na plecach jakieś esy-floresy. Dziś ciesze się, że tego nie zrobiłam. A tym bardziej się ciesz,ę gdy ubieram coś, co ma odkryte plecy i niezawsze pasowałby mój tatuaż do okazji. Ale generalnie nie ejstem przeciwniczką tatoo.

naus

Nowicjusz
Punkty reakcji
1
ja na razie 2 ale to zapewne początek mojej przygody :) to naprawdę uzalenia i wciąga :) Jeśli chodzi o dobre studio tatuażu to ja z własnego doświadczenia polecam warszawskie Jah Love Tattoo. Studio znajduje się w ścisłym centrum a konkretnie na ulicy Wlczej. Świetna ekipa, przyjazna atmosfera i przede wszystkim bardzo dobre warunki. Warto przejrzeć sobie fotki och prac, zamieszczają je regularnie na swoim fp na facebooku.

radzislaw

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Ja sam posiadam mały tatuaż, co prawda jest zawsze ukryty pod ubraniem. Jest dla mnie ważny, symboliczny

Do góry