Tatuaż na piersi.

Shona

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2009
Posty
67
Punkty reakcji
0
Np. jak będę w ciązy i kobieta w ciązy ma większe piersi to nie będzie problemu itp?
Będzie tatuaż taki jak był?

trisha1.jpg


Ps. Ja nie chcę Nemo tylko literę.
 

.kinga.

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
277
Punkty reakcji
12
Miasto
Zagłębie
To zależy. Dlatego, że skóra się rozciąga i tatuaż także może. Pojawiają się rozstępy. No chyba, że od początku ciąży będziesz się balsamować to jest szansa, że skóra nie popęka. Gorzej będzie już w okresie połogu i okresu noworodkowego, bo wówczas jest pewne, że się rozejdzie. No ale zawsze przecież można go poprawić.
 

Keyvee

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
131
Punkty reakcji
4
Wez go lepiej usun, bo po ciazy bedziesz okropnie z nim wygladac, poza tym jaka matka daje przyklad tatuazem
 

.kinga.

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
277
Punkty reakcji
12
Miasto
Zagłębie
Nie wiem co masz do tatuaży. Ja jakoś mam kilka i nikomu to nie przeszkadza, ani mnie ani mężowi, ani rodzinie, nikomu obcemu też nie. No z wyjątkiem kilku sytuacji gdzie jakieś starsze babki uznały mnie za kryminalistkę no ale... Brak tolerancji wśród narodu Polskiego jest dość rozpowszechniony.
 

.kinga.

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
277
Punkty reakcji
12
Miasto
Zagłębie
Stwierdzenie "jaka matka daje przykład tatuażem" to raczej jest typowo ironiczny brak tolerancji. Co go to interesuje. Kolczyki i tatuaże są powiązane, czyli co kolczyki cacy a tatuaże beee?
 

Shona

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2009
Posty
67
Punkty reakcji
0
Nie kłóćcie się. ; ))
Tylko się zapytałam czy coś się stanie jak zrobię tatuaż w tym miejscu a tu cos takiego wybuchło. ; ))
Po za tym jedna dziewczyna napisała mi, że jej znajoma miała tatuaż w tym miejscu , urodziła i jest OK. ; ))
 

.kinga.

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
277
Punkty reakcji
12
Miasto
Zagłębie
Tak naprawdę wszystko zależy od elastyczności skóry, może też wielkości piersi i tego jak się w ciąży powiększą.
 
Do góry