Tasznik

B

Billy Eliot

Guest
Dla zakochanych polecam Tasznika, nie ze względu na nazwę - bo mało romantyczna. Nawet tez nie ze względu na zastosowanie bo leczy sie nim m.in. biegunkę. I chociaz to chwast - ma bardzo ciekawe łuszczynki w kształcie serca. Mnie użekła ta mała roślinka tak licznie rosnąca na ląkach i przydrożach.

051005_003.JPG
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
LOL.
Ja tam nic urzekającego w taszniku nie widze :) Pozatym ,że ma fajną nazwe łacińską .
Smierdzi i strasznie pospolity jest.
 

tasio85

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
ja się wziąłem?
A wiecie jak ciężko dostać coś takiego w kwiaciarni? Kiedyś potrzebowałem na zajęcia i....bardzo się rozczarowałem.
PS. No w zimie na polu to może być ciężko :)
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
tasio85 trzeba było gdzieś na pole za miasto wyjechać :D tam tego pełno :p
a tak w ogóle to to w kwiaciarniach sprzedają ? :D
 

KULCZYK5400

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
35
jeśli już jesteśmy przy łuszczynkach w kształcie serca, to jakby sie lepiej przyjrzeć Tobołkom polnym to można zauważyć, że też mają je w tym kształcie - choć nie zawsze
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
Kulczyk, nie odświeżaj starych tematów, spójrz czasem na datę ostatniego posta :]
 
B

Billy Eliot

Guest
co to za głupie gadanie, żeby nie odświeźać tematów :zly: już się kilka razy spotkałem z tym. Jeśli będe chciał się wypowiedzieć na dany temat to co mnie obchodzi że ostatni post byl nawet kilka miesięcy temu. Gdzie jest napisane, że na kilka pierwszych tematów tylko można pisać posty?? Po to jest forum, żeby każdy kto chce zabrać głos mógł się wypowiedzieć.
 
Do góry