"Taśmy Banasia" czy "Korzenie zła"

Zeus

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2023
Posty
179
Punkty reakcji
19
A teraz pytanie, co sądzicie o tzw. "Taśmach Banasia" opublikowanych na TVP Info a co powiecie po obejrzeniu na YouTube o nowym filmie Sekielskiego "Korzenie zła" o aferze Skok Wołomin?
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 395
Punkty reakcji
92
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
To proste, PiS jest bandycki w tym co wyprawia i oni chcą po prostu zniszczyć w porządku prezesa NIK, który pokazuję szczerą prawdę o stanie polskiego budżetu i o środkach publicznych, ale o też o wydatkach budżetu.
8 lat złych i złodziejskich rządów PiS doprowadziło do ogromnego marnotrawienia środków publicznych, idących w setkach miliardów złotych.
Za coś takiego taki rząd w każdym normalnym kraju już by siedział za kratami.
Polska nie jest krajem normalnym, bo PiS zrobił z Polski: kraj bezkarności.
Jak się dopuszcza bandytów do rządu, to można się spodziewać, że zrobią kraj, bandycki i bezkarny.
Niestety, za błędy i zła decyzję trzeba jakąś cenę zapłacić, i to ma miejsce w Polsce, od 8 lat.
PiS, razem z bandytą - Kaczyńskim chcieli także upolitycznić Najwyższą Izbę Kontroli, która jest jedną z niewielu w tym kraju, niezależnych politycznie instytucji.
Czego się spodziewać po bandyckich rządach? Tylko złodziejstwa, niszczenia instytucji państwowych, kłamstwa i podłości.
Ale Pan Banaś się nie da i o tym powiedział.
Mam nadzieję, że już w poniedziałek, jak zmienią się rządy na: ludzkie i normalne, cały PiS karnie za wszystko odpowie, bo tego tak zostawić nie wolno.
I odpowiedzą też ich dziennikarze zakłamani z mediów państwowych, którzy służą grupie bandyckiej.
I każdy powinien karnie odpowiedzieć, kto trzymał i współpracował z grupą bandycką, w PiS.
Trzeba "oczyścić" Polskę z tej patologii i zła, raz na zawsze!
Ja wierzę, że tak się stanie.
Kaczyński jest zwykłym tchórzem, tak jak Duda i jego ludzie i on się boi Tuska.
On jest w strachu, bo wie, co go czeka po przegranej, i słusznie.
To jest nieobliczalny typ i jest zdolny do każdej podłości.
Takiego to powinno się na zawsze zamknąć albo do więzienia, albo do jakiegoś zakładu zamkniętego, żeby już nigdy nie zagrażał społeczeństwu.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 334
Punkty reakcji
200
Rzygać mi się chce od ciągłych kłótni polityków
dlatego nie oglądałem i być może nie obejrzę wspomnianych programów.
Co do Banasia to jednak to "człowiek PiS"
i dziwi mnie to że się "urwał ze smyczy".
A może to jeden z bardziej uczciwych pisiorów?

Co do Wołomina to afera chyba zaczęła się w 2014 roku
czyli za rządów PO.
Nie znaczy to jednak że PO
musi być "umoczone".
Gdybym musiał obejrzeć jeden z tych programów
to pewnie bym wybrał Sekielskich.
 
Do góry