Tapeta w salonie?

dariusz96

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2020
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja miałam tapety i powiedziałam sobie, że nigdy więcej - wystarczy niewielkie uszkodzenie i się dziadostwa nie da naprawić. Teraz zrobiłam ściany farbami dekoracyjnymi i jestem bardzo zadowolona - wygląda ładnie, estetycznie i wyszło tanio (porównajcie wydajność farby do ceny np. tu ezelazny .pl) A jak mi syn mój kochany wydłubał kawałek długopisem to w 5 minut mąż naprawił po prostu wypełniając ubytek. Naprawdę wybór szeroki takich tynków a ściany wyglądają gustownie i stylowo.
to zalezy gdzie kupujesz Też pamietam jak u rodzicow schodzila i ten kawałek żółtej od uplywu czasu sciany. Ale teraz maja lepsza jakos. Kupilem od nich tapete do salonu i jestem całkiem zadowolony.
Jak się sprawdzają? Czy są rozwiązaniem praktycznym? Nie jest tak, że raz się zabrudzą i pozostaje już wtedy wyłącznie wymiana?
Ile średnio macie u siebie dokładnie te same tapety?
Mam 3 lata I fakt to za malo zeby ocenic żywotność ale bym sie nie przejmowal bo są dużo lepsze materiałowo od tych starych ktore mamy wszyscy w pamieci
 

Malina112

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2021
Posty
7
Punkty reakcji
1
czasami warto zainwestować w coś więcej niż tapety tanie można pięknie urządzić wnętrze za pomocą tapet
 

Malina112

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2021
Posty
7
Punkty reakcji
1
@Malina112 przeczytaj swój post, chyba sama nie wiesz co piszesz. I używaj znaków interpunkcyjnych...
Piszesz że

I w tym samym zdaniu

Nie ogarniam twojego postu...
tam powinien być oczywiście przecinek
czasami warto zainwestować w coś więcej niż tapety tanie, można pięknie urządzić wnętrze za pomocą tapet
 

Karpatie

Zbanowany
Dołączył
28 Maj 2021
Posty
57
Punkty reakcji
1
Mamy tapety w kilku miejscach w domu. Jeśli nie macie pomysłu na pustą ścianę, a nie za bardzo chcecie na niej wieszac obrazy czy inne dekoracje, to tapeta jest dobrym wyjsciem. Poza tym obecnie można znaleźć dobrej jakości tapety na grubszych podłożach, których położenie jest proste. Dobrze jest zdecydować się na tapetę z dużą powtarzalnością wzoru, dzieki temu nie będzie problemu z dopasowaniem wzorów na paskach.

Dobrej jakości tapety są do kupienia w tym miejscu.

W sklepie obecnie można znaleźc tapety od topowych producentów.
 

BetMan

Zbanowany
Dołączył
29 Grudzień 2021
Posty
119
Punkty reakcji
14
Ciekawe rzeczy jeśli chodzi o artykuły do wnętrz, a więc też na ścianę polecam szukać w sieci...
Wybór jest przeogromny! Przykładem który przyszedł mi teraz do głowy jest choćby ta strona https://www.nowoczesnedekoracjedodomu.pl/
Sam kiedyś w tym sklepie kupowałem jakiś produkt i pamiętam że żona była zadowolona ;)
 
Do góry