Taniec Towarzyski

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Poprostu wyrażam swoje zdanie na ten temat.
Od tego jest forum.
A tak nawiasem... :eek:fftopic:
 

piotrek_he

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
hej.
mam pytanie odnośnie kursu tańca towarzyskiego.

przeprowadziłem się do wawy niedawno i chciałem się zapisać na kurs tańca towarzyskiego bo lubię taniec a cierpię na nadmiar wolnego czasu.z tego co czytałem w necie jest mnóstwo szkół ale w mało której chcą żeby przychodzić w pojedynkę... a pary nie mam.
jakby ktoś mógł polecić jakiś kurs...
z góry thx


a jakby znalazła się jakaś partnerka:D to było by w ogóle super.
 

MałyTimi

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
Warmia-Mazury
Idziesz i sprawdzasz, czy jest jakaś wolna dziewczyna. Co za problem :p . Z własnego doświadczenia wiem, że w 80% więcej jest dziewczyn niż chłopaków. Najwyżej pogadaj z jakąś koleżanką. I tak zmieni Ci się jeszcze nie raz dziewczyna. Ja mam na dzień dzisiejszy już 4 partnerkę od 6 lat tańczenia ;).
 

piekna304

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej ja też uwielbiam taniec towarzyski.własnie sie zapisałam na kurs :p niestety kiedys tańczyłam ale zrezygnowałam,czego sobie nie moge darowac :( strasznie bym chciała tańczyc zawodowo ale to juz raczej nie mozliwe bo mam 18 lat :(
 

dzindzer

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Zaświatów
Ja też kiedyś chodziłam na tańce [sentyment]. Chodziłam przez 5 lat (ACANT - ćwiczenia, nauka kroków, techniki, choreografii, różne kursy, wyjazdy, obozy, turnieje i wszystko to taneczne) i przerwałam z powodu... ale przyznam, że teraz bardo tego żałuję.
 

Jergen

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
z kątowni
Chodzę na zajęcia z tańca towarzyskiego w Zduńskiej Woli. Aktualnie tańczę Cha-Chę oraz Walc Angielski. Jestem bardzo z tego zadowolony. Nie mam zamiaru zaprzestać nauki w ciągu następnym pięciu lat. Co nie oznacza, że nie umiem się bawić :p
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
ja też tańczyłam, nawet uczyłam tańca zespół przy orkiestrze dętej :) a walca kocham przy muzyce Wojciecha Kilara z filmu "Trędowata". Polecam :)
 

domi88

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
328
Punkty reakcji
0
Bardzo uwielbiam taniec towarzyski.Chodziłam na kurs tańca,ale najpierw byłam długo chora i miałam dużo zaległości,a potem matura i tak zeszło.Chce sie zapisać jeszcze raz.Bardzo chciałabym jeździc na rozne konkursy.Czy wiecie moze czy jak skończy sie kurs to sa organizowane w związku tym jakies castingi.
 

leowhy

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
O castingach po kursie słyszałem ale nie pamiętam w jakiej szkole, że niby do zespołu dobierają ludzi, ale pewnie tylko jak im brakuje? Na pewno warto też latem na obóz taneczny się wybrać, żeby się wciągnąć na nowo, Almatur ma sporo takich z tańcem towarzyskim, nie myślałaś o tym?
 

Freelover

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław!!!!
Tanic!! mmm chcialbym sie nauczyc tanczyc...juz nawet sie przymierzałem zapisac na kurs we wrocławiu, ale pomyslałem, ze jak mnie inni zobacza mój poziom;P to sie beda polewac... bo ja to totalna noga jetsem:D i wydaje mi sie, ze takie chodzace drewno w tancu... ale umiec tanczyc to moje hmm marzenie mozna powiedziec... zwykły taniec nic specjalnego...
 

Alchimiste

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miałem w gimnazjum lekcje tańca w ramach WF. Spodobał mi się taniec, jednak szkoda że nie ma w moim mieście szkół tańca, jedynie w Krakowie, ale w liceum za bardzo czasu nie będzie na kombinowanie z dojazdami :/
 

c0x

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Ja chodzę na zajęcia do Pałacu Młodzieży w Warszawie i na prawdę polecam je wszystkim!
 

daria_70

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Pilnie poszukuje partnera do tańca towarzyskiego ,Warszawa :)

Od niedawna zaczęłam swoja przygodę z tańcem (ok.1 roku)
Szukam początkującego partnera , w wieku ok.13 lat oraz wzroście ok.168 cm.
Obecnie trenuje w szkole tańca ,,Danceweek'' ale zamierzam przenieść się na nowy semestr do ,,M&I Sulewskich''. W razie pytań pisz lub dzwoń :)

kontakt:
gadu gadu: 15954540
tel: 665730220
e-mail: dariachojnacka@interia.pl
 
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć !!!
Także moją pasją jest taniec towarzyski. :krol: Mam już C klasę chociarz tańczę w kategorii 12-13. Mam 11 :lol: ale mój partner ma 12 lat :037: . Kochamm to !!! <3333 Moim najulubieńszym tacem jest PASO DOUBLE !!! POZDRAWIAM :310:
 
Do góry