Taniec Towarzyski

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
Siemka!
Chcę Wam napisać o moim Hobby, którym jest Taniec Towarzyski. Taniec trenuję już 6 lat. Początkowo to była zabawa, ale teraz biore to już na poważnie.
Tańczę w Klubie Fraszka (Link do stronki klubu w dziale REKLAMY lub na PW) w Kamiennej Górze. Do moich osiągnięc zaliczę:
2 miejsce na Mistrzostwach Dolnego Śląska we Wrocławiu :)
2 miejsce na turniej o Puchar Burmistrza Kamiennej Góry i kilka innych mniejszych wyników :).
Jesli macie jakies pytania to chetnie Wam odpowiem. Przynamniej sie postaram. :)

Napisze Wam cos jeszcze o tancu:

w tym tancu wyróżniamy 2 style:
* Standardowy (walc angielski i wiedenski, tango, slow fox lub fox trot i quick step)
* Latynoamerykański (Samba, Cha-Cha-Cha, Rumba, Passo Double, Jive [czyt. Dżajf])

W róznych klasach tanczy sie różne tance. im wyzsza klasa tym wiecej tanców. Od klasy 'C' tanczymy wszystkie tance.

Klasy taneczne:
Hobby (najniższa)
D
C
C
A
S (najwyższa)

No pytania piszcie :) I w ogóle piszcie coś :D A Może ktoś trenuje???
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
Ja chodziłam na kurs tańca towarzyskiego ale złamałam nogę pod koniec kursu i nie skończyłam :zalamany:
Uwielbiam tańczyć mmm
Mojego szwagra siosrzenica tańczyła na międzynarodowych turniejach
ale tak jakoś już nie tańczy nie miała dobrego partnera czy coś tam ;)
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Ania-kg napisał:
Chcę Wam napisać o moim Hobby, którym jest Taniec Towarzyski.

Ja nie mogę!Naprawdę?Mnie co prawda słoń nadepnął na uszy i mam chyba dwie lewe nogi to takiego tańca,ale uwielbiam taniec towarzyski.
Taki turniej tańców - to lepsze niż najfajniejszy film. ;)
 

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
papillon fajnie że Ci się to podoba :) W mojej rodzince każdy coś ma. Moja mam i jej 3 siostry grały na instrumentach:
Na saksofonie, skrzypcach, akordeonie i klarnecie. tata na gitarace. A tata mamy uczył swoje córeczki :D i razem z nimi grał na akeordeonie, wiec chyba po nich mam dobry słuch.
stokrotka81 szkoda, że kurs sie tak skończył. A ogolnie podoba Ci się to?
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
J ateż kiedyś w podstawówce,ale to krótko.zawsze marzyłąm żeby zawodowo to robic,ale koło mojej miejscowosći nie ma szkół żadnych i cóz.
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Ania-kg, nie obraź się ale czy czasami D po 6 latach trenowania to nie jest troche mało, zwłaszcza że tą klasę dostaje się, jak się zatańczy wszystkie tance na turnieju i nie zostanie się zdyskwalifikowanym? :zdziwko:
 
S

Smutna Królewna

Guest
Siemanko!!!!! :papa:

Poszukuje partnera do tańca toawrzyskiego w KRAKOWIE. Nieważne czy posiada już jakąś klasę, czy dopiero chce rozpocząć to hobby. Wiek, no cóż, przydało by sie by był w kiedu 14 lat lub starszy (ale bez przesady! :] )


Jak coś to prosze o kontakt:
na gadu-gadu: 3840838
e-mail: smutna_krolewna@buziaczek.pl
lub na stronie: www.angel-sylwia.blog.pl



PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :mruga:


zdj3_200.jpg
 

MySsZkA

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z otchłani...
Ja raz byłam na takim kursiku tańca....Było bardzo fajnie :) Codziennie po jednej czy dwóch godzinkach tańca i już się człowiek lepiej czuje.... Chciałabym jeszcze tańczyć, ale jak narazie w mojej okolicy nie ma chętnych ludzi i nie ma żadnej takiej organizacji... W szkole czasami jest kółko taneczne i to tyle.. Aniu i jakie wrażenia masz po takich tańcach?
 
M

Mateusz...18

Guest
Witam, od niedawna ucze sie tanca towarzyskiego , najbardziej podoba mi sie discofox, cha cha, jive, rock'n roll, rumba, samba. Mam prozbe to tych ktory sie rowniez tancem interesuja- moze moglby mi ktos podac tytuly lub wykonwacow do ww. rodzajow tanca. np. Chris Rea - Julia fajny kawalek jesli ktos zna takie to prosze podajcie. Pozdrawiam
 

feno

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
ww - walc wiedeński - wejś sobie sarah connor - music is the key ;p przyśpiesz odrobinke;p i jest
 

feno

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
ja też lubie ;p tańczyć tańcze już z 10 lat ale na początku to jak miałem 6 do 12 lat to ciężko to było nazwać tańcem bo nie wiedziałem do czego dąże od kad wiem do czego dąże 3 lata zapierdzielam jak tylko moge ;p
sukcesów zabardzo nie mam... klasa B jak miałem 12-13 C (wtedy jezscze D) to byłem w półfinale w wiedeńskim na wieczystym ;p wice mistrzostwo podkarpacia ale to też dawno było temu... noi tyle ;p


PZDR
 

Mihlin

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
ja chodziłam na kurs, ale jakoś nie wyszło... Było bardzo mało ludzi nikt nowy nie chciał przychodzić. W końcu grupa się rozpadła! :(
 

pomarańczko

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
leeeeeeeee
ale zazdroszcze tym co tancza. Sama tanczylam przez 11 lat i uwazam ze to jest naprawde super. Kocham taniec tak jak wy a mimo ze nie tancze od 3lat to do dzis tancuje sama w domu i bez partnera. :eek:k:
 
X

xabifigo

Guest
Cześc wlasnie zacząłem tanczyć, na kursie czuję sie dość niezręcznie ponieważ przyszlo mi taNCZY z osobami ktore mają juz małe pojęcie o tym co robią ;), mam prożbę znacie może jakies stronki na ktorych są materiały do nauki tanca towarzyskiego, jak wy radziliście sobie na początku i ogolnie możecie mi coś poradzic z gorzy dziekuje :eek:k:
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
Ja tańzyłam przez 2 latka, świetnie mi to szło, ale niestety niemiałam partnera i musiałam zrezygnować niestety(niemaiałam go pol roku). Strasznie załuję. Chciałabym wrucić, ale czy nijest juz za puxno, prosze poradxcie
P.S mam 13 latek
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Ja chcę się zapisać:D Mam nadzieje, ze fajne bedzie:D:D
 
Do góry