Taniec brzucha

Abstrakcja

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
576
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Jakie są wasze opinie na temat tańca brzucha? Tańczy ktoś z Was?

Od paru tyg. poważnie zastanawiam się czy nie zapisać się na kurs tańca brzucha. I kieruje teraz pytanie do mieszkańców Wrocławia - znacie jakas szkołę tańca,która ma w ofercie taniec brzucha w przystępnej cenie?

Z góry dzięki.
 

amy92

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Miasto
Bełchatów
Cóż... z Wrocławia nie jestem, więc nie wiem, ale sama od dłuższego czasu chcę się zapisać na taki kurs. Tyle że w swoich okolicach nigdzie niczego takiego znaleźć nie mogę. :zdegustowany: Więc jeśli ktoś wie czy w woj. łódzkim (głównie Bełchatów, ale nie tylko) jest coś takiego to także proszę o informację.
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
moja dziewczyna na to chodzi xD moim zdaniem bardzo fajna sprawa xD wiem ze w Krakowie jest szkola ucza tam tego tancowania.
i powiem jeszcze ze takie zajecie u dziewczyny to wieeelki plus dla faceta ;)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Myślę, że każdy taniec dodaje wdzięku, powabu i lekkości, brzucha też. Ale jak zapiszesz się np. na nowoczesny, to Cię wszystkiego tam nauczą - tańca brzucha, salsy, hh, disco... I jeszcze będziesz występować :)
 

amy92

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Miasto
Bełchatów

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Widocznie trafiłaś na złą szkołę lub trenerkę. Ja na razie miałam balet, klasykę, gimnastykę, jazz, disco, rock, hh, rock'n'roll, latino i chyba coś jeszcze - dużo tego :p
A z tym ładnym brzuchem to żeś walnął :lol: To logiczne przecież jest :)
 

Marta_23

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jakie są wasze opinie na temat tańca brzucha? Tańczy ktoś z Was?

Od paru tyg. poważnie zastanawiam się czy nie zapisać się na kurs tańca brzucha. I kieruje teraz pytanie do mieszkańców Wrocławia - znacie jakas szkołę tańca,która ma w ofercie taniec brzucha w przystępnej cenie?

Z góry dzięki.


Witam :)
Jestem z Wrocławia i osobiście mogę polecić Ci Szkołe Tańca RENN.
Sama uczę się tam już 3 lata :)
Naprawdę warto.
Co jakiś czas organizowane są tam różne warsztaty z tańca brzucha, i fiesty arabskie gdzie występują instruktorki i uczennice:)
www.renn.pl
 

Huee

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2008
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Polska
Jak byłem mniejszy to tego spróbowałem i nawet fajnie to wyglądało ;]
 

Ja3390

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
443
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu i tam :D
Ja sie na taki kurs zamirzam zapisac :p
Nie trwa on w sumie długo i tez nie az tak bardzo drogi :p
Zaryzykujee chociaz nie wiem czy ja sie nadaje ;) ale sprobowac chce bo potem na nowoczesny chce sie zapisac :D
Ale nie wiem czy da sie mnie czegos nauczyc :lol:
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Hah! Nie ma nic bardziej podniecającego, niż laseczka wyginająca swoje ciało i pokazująca śliczny, opalony brzuszek :p
Na Discovery jest reklama Brainiaca i tam jest taki młody, który tańczy brzuchem ^^ Spoko sprawa...
 

ulrich147

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Ja też, ale w tym głupim mieście nie ma jak :/ Ten styl interesuje mnie od bardzo, bardzo dawna, niby próbowałam uczyć się na jakichś ściągniętych filmach, ale większość prezentowała taki poziom, że do dziś nie umiem nic.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
A ja niedawno postanowiłam się tego tańca nauczyć i oglądałam teledyski Shakiry! Całkiem nieźle mi to wychodzi ;)
 

ulrich147

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Shakira to w sumie nie jest taki czysty taniec brzucha, ona tylko bierze z niego większość motywów, ale z takim klasycznym tańcem to ma niekoniecznie wiele wspólnego.
 
Do góry