Taniec brzucha

xlolax

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
chłopcy jak chca to czemu nie;D

Ja bym sie chciała nauczyc bo to piekny taniec ...a jaki potem sie ma brzuszek;p
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
:D Ja się zapisałam na Bellydance parę miesięcy po urodzeniu synka i muszę powiedzieć,że efekty wyćwiczenia brzuszka są zdumiewające BB)
 

leowhy

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
A pamiętacie jak w YCD był taniec brzucha, haha, do tej pory się śmieję!
 

Salseńka.

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
154
Punkty reakcji
0
Miasto
Wlkp
Bellydancing to bardzo fajna sprawa. Chętnie bym się sama zapisała, ale u mnie nie ma żadnych kursów. Można jedynie liczyc na własne zdolności i samodzielne treningi.
Ten taniec jak powszechnie wiadomo bardzo dobrze działa na mięśnie brzucha.
 

chuchro

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Widocznie trafiłaś na złą szkołę lub trenerkę. Ja na razie miałam balet, klasykę, gimnastykę, jazz, disco, rock, hh, rock'n'roll, latino i chyba coś jeszcze - dużo tego :p
A z tym ładnym brzuchem to żeś walnął :lol: To logiczne przecież jest :)
ja chciałam się nauczyć tańca brzucha trochę dla siebie a trochę dla mojego chłopaka, ale trochę się wstydzę próbować przy innych dziewczynach. Byłam dwa razy na lekcji, ale jakoś innym lepiej wychodziło:/ teraz widzę dlaczego, jeśli inne dziewczyny też miały taką praktykę jak ty:/ Znalazłam takie kursy na dvd
http://www.sklep-presto.p...e-Diva-DVD.html Jest tam ich więcej. Zastanawiam się, czy sobie kupić, tylko nie wiem, czy to skuteczne. Próbowałyście kiedyś uczyć się tanca czy w ogóle czegoś podobnego z płyty??
 

anna_ka

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja próbowałam, co prawda nie taniec brzucha, tylko Bollywood Workout. Świetna sprawa - płytka dvd z instruktorką, po paru tygodniach ćwiczeń wziełam udział w konkursie tańca bollywoodzkiego i wygrałam. Może też spróbuję teraz z tańcem brzucha:)
 

hotelapollo

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jakie są wasze opinie na temat tańca brzucha? Tańczy ktoś z Was?

Od paru tyg. poważnie zastanawiam się czy nie zapisać się na kurs tańca brzucha. I kieruje teraz pytanie do mieszkańców Wrocławia - znacie jakas szkołę tańca,która ma w ofercie taniec brzucha w przystępnej cenie?

Z góry dzięki.


10-17.10.2009r. Warsztaty tańca brzucha w Hotelu Apollo położonego na plaży w centrum Darłówka Wschodniego. Zajęcia poprowadzi wybitna aktorka i tancerka Rada Marzena Żivković.
www,hotelapollo.pl
 

Attachments

  • frontowe.jpg
    frontowe.jpg
    72,1 KB · Wyświetleń: 55
E

EDSworkshop

Guest
IMPREZA BELLY DANCE w klubie TIFFANY'S

Egurrola Dance Studio serdecznie zaprasza na imprezę Belly Dance, która odbędzie się 16 stycznia 2010 roku (sobota) w klubie Tiffany's (ul. Marszałkowska 72, wejście od ul. Skorupki).

W programie pokaz zaproszonego gościa - tancerki Belly Dance Superstars, instruktorki Egurrola Dance Studio - Jasmin Mazloum oraz organizatorki warszawskiego festiwalu ArabiaNNight - Oli Toth.

Cennik wejściówki na imprezę:
- dla osób uczestniczących w warsztatach - 25,00 zł
- dla dla pozostałych - 35,00 zł

Wejściówkę na imprezę można kupić w Recepcjach Egurrola Dance Studio (ul. Żwirki i Wigury 99a, Al. Jerozolimskie 91, Al. Jerozolimskie 179 - CH Blue City poziom +2, ul. Kasprzaka 24a, ul. Mehoffera 53) bądź na miejscu w dniu imprezy.


Więcej informacji:
Tel.: 022 824 02 01; 601 20 20 20
studio@taniec.com.pl
www.taniec.com.pl/szkola/warsztaty
 

ArtBem

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zapraszam wszytskich chętnych do uczestniczenia w BEZPŁATNYCH
warsztatach z tańca brzucha na Bemowie - 21.02.2010 UWAGA - ilość
miejsc organiczon!!!! szczegółowe informacje www.artbem.pl -
Aleksandra Pszczółkowska
 

Attachments

  • taniec-brzucha-warsztaty.jpg
    taniec-brzucha-warsztaty.jpg
    137,5 KB · Wyświetleń: 50

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Ja już mam swoją nauczycielke tańca brzucha, umówione godziny zajęć i nie zamierzam nic zmieniać. Poza tym tańcem tym jestem ultra zafascynowana. Tak mi się zmieniły rochy i w ogóle koordynacja od kiedy tańcze, że to cos nieprawdopodobnego.
Nie wiedziałam, ze potrafie poruszac się z taką gracją :sexy:
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Ja też chodzę na zajęcia z tańca brzucha. Zapisałam się na zajęcia do Sary Damm ( w Krakowie) zajęcia super;) nauczycielka też jest fajna, bo zajęcia prowadzi z pasją i jak tylko przychodzisz czujesz, że ten taniec sprawia jej wiele satysfakcji i radości. Dzięki temu atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjemna;) Zauważyłam, że ktoś tu pytał, czy mężczyźni mogą chodzić na taniec brzucha, i wiecie moim zdaniem tak średnio, bo dla mnie taniec brzucha jest przede wszystkim kobiecym tańcem, kobieta uwodzi mężczyznę w tańcu ;) Więc nie bardzo pasują mi mężczyźni w tej roli;) To tak jakby jakiś mężczyzna chciał się stać gejszą;)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Ale są mężczyźni, którzy tańczą taniec brzucha. Co prawda nie spotkałam się z tym osobiście, ale słyszałam, że czasem tacy panowie się zdarzają. Osobiście też bardziej mi ten taniec pasuje do kobiet, bo to przecież są bardzo kobiece ruchy, ruszanie biodrami, brzuchem, piersiami... według mnie to wszystko ma działać na facetów właśnie.
Myszkamiki3103 - Sara jest bardzo dobrą nauczycielką i tancerką, to co podoba mi się najbardziej to jej niesamowite ruchy pełne gracji i kobiecości i to, w jaki sposób zachęca do tego tańca inne dziewczyny.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
No tak piękne ruchy bioder to jest podstawa, jeśli chodzi o taniec brzucha. Gdyby nie te piękne i zmysłowe ruchy nie zdecydowałabym się, na to, żeby się zapisać na ten taniec;) To mi się chyba najbardziej podoba w tym pięknym tańcu wiecie te ruchy bioder i rąk coś pięknego;) Ale wiecie co mnie zaskoczyło na zajęciach?? Że głównie pracują nogi a nie brzuch;) fajnie jest się dowiadywać nowych rzeczy;)
 

SaskaDanceStudio

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Saska Dance Studio zaprasza!! Nowoczesna szkoła tańca oraz energetyczni instruktorzy czekają właśnie na Was!!

Saska Dance Studio gorąco zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych oraz seniorów na zajęcia taneczne, fitness oraz jogę. Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług w tym: pierwszoligowa kadra instruktorska, przestrzenne trzy sale taneczne o łącznej powierzchni 300m2, różnorodność zajęć oraz niezapomniane wrażenia i emocje.

Belly Dance
- zajęcia odbywają się w każdy piątek o godzinie 18.20 i trwają do 19.35. Prowadzone są przez Jasmin, wybitną tancerkę i instruktorkę tańca arabskiego.

Barek jest już do Państwa dyspozycji, kusi pyszną kawą i smakołykami ;)

Więcej informacji na www.saskadance.pl logo_40X40.jpg


Serdecznie zapraszamy!!!
 

grouchy

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
W Krakowie otwarło się nowe miejsce gdzie można uczyć się między innymi Tańca Brzucha - Meli-Melo Akademia Rozwoju Osobistego Kobiet. Zajęcia prowadzi właśnie Sara Damm. Na Dniach Otwartych to właśnie jej zajęcia cieszyły się największym powodzeniem :) było świetnie! Atmosfera super i kilka dziewczyn, które wczesniej nie podejżewały nawet, że taniec brzucha to coś, co może je zainteresować, już jutro zaczyna naukę w grupie początkującej :). Są jeszcze wolne miejsca na tą grupę - poniedziełki 17:30. Dużym plusem tych zajęć są naprawdę małe grupy, co czyni kurs prawie indywidualnym. Mało gdzie można to spotkać w Krakowie!

Szczegóły znajdziecie na stronie www.meli-melo.pl
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Jeśli jesteście ze stolicy to ja mogę zaproponowac bardzo fajne miejsce ,gdzie można uczyś sie tańca brzucha
Wszyscy chodzą na jakieś nowoczesne tańce,a przeciez nie każdy ma ochotę uczyć sie hip-hopu.Dlatego tutaj mamy szanse sprawdzić sie w tym co naprawde czujemy i sprawi nam duża przyjemność.
 

wiolcia315

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Kurcze taniec brzucha...Kiedys bardzo chcialam sie nauczyc tanczyc,tance latynoskie i inne ale teraz juz jestem chyba za stara:)

Pozdrawiam i zycze Powodzenia wszystkim tym ktorzy probuja..

Wiola
http://tanczispiewaj.blogspot.com
 
Do góry