Tanie połączenia zagraniczne

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
Dokładnie, a który z nich będzie kupował lokalny starter w każdym kraju? A tak wystarczy jeden i już można tanio dzwownić.
 
Z

zypek84

Guest
Oczywiście jak najbardziej macie rację, ale z drugiej strony ilu mamy tych światowych tirowców :)
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Hehe :) no nie jest to oferta pod tiry, ale to dość ciekawe, ze ktoś to zauważył. Faktycznie takim się przyda jak nic. Ale także wielkim fanom europy jako takiej.
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
No jasne, przyda się wszystkim podróżującym po Europie- i na krótko i dłużej- wystarczy się w jeden starter zaopatrzyć.
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Mi zdecydowanie przyda się z okazji wyjazdów do rodzini w Niemczech. Z pewnością wybieram się tam wystarczająco często, zeby starter mógł leżeć i czekać na konkretne okazje. Do rodziny też tanio można zadzownić na numery zagraniczne po ludzkich stawkach :)
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
Ja korzystam z Heyah na co dzień, więc oferta mi bardzo odpowiada,poza tym, że mam super tanio w kraju, to jeszcze za granicę i z zagranicy mogę dzwonić za rozsądne pieniądze.
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
No tak, na numery zagraniczne lokalne. Emigracyjni raczej nie mają polskich oepratorów. Sama teraz poza jednym bratem, będę miała jeszcze drugiego za granicą, więc starter na pewno się przyda nie tylko w okresach wakacyjnych.
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
A pojawiły się może podobne oferty u innych operatorów czy poza Mbankiem i Heyah nic się teraz nie dzieje?
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Ja nic nie wiem na ten temat, ale spodziewam się reakcji rynku na obie oferty. Myślę, ze ogólne poruszenie w temacie nastąpi przy okazji kolejnego sezonu wakacyjnego., Na pewno sieci nad czymś teraz pracują w tym sektorze.
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
Ciekawe, bo przecież coraz więcej osób podróżuje, więc powinno coś się ruszyć,chociaż jak na razie Heyah ma dzięki temu przewagę nad innymi operatorami.
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Ma i to od dawna - roaming wprawdzie pojawił się dopiero w tym sezonie, ale od dawna już mamy przecież bardzo korzystą ofertę międzynarodową w Heyah. Można tanio dzwonić na numery lokalne zagraniczne, tego nie ma nigdzie.
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
Od niedawna, ale oferta jest naprawde dobra i przypuszczam, ze na tym akcja roamingowa w Heyah jeszcze sie skonczy.
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Chyba, że jeszcze się nie skończy :) Na następne takie bardzo wyraziste działania będzie trzeba poczekać co najmniej do okresu ferii zimowych, a już na pewno w okresie wakacyjnym w przyszłym roku będzie można zaobserwować konkretne kroki.
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
To właśnie miałam na myśli;) Teraz dzieją się inne rzeczy- podwójne doładowanie, darmowe rozmowy, więc i na roamiang znów przyjdzie czas. Tak jak piszesz, pewnie coś nowego pojawi się w sezonie.
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Cóż, jak na razie widać Heyah zajęli się ofertą wewnątrz sieciową :) dzień za grosze to świetne uzupełnienie, poszerza możliwości korzystania z darmowych połączeń. Nie trzeba już robić doładowania za 30 zł, żeby móc rozmawiać za grosze.
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie, obok tanich połączeń zagranicznych postawili na ofertę wewnętrzną i trzeba przyznać, że jest naprawdę dobra, bo smsy są darmowe nawet przy zerowym stanie konta, a teraz dodatkowo można za grosze rozmawiać, co sprawia, że oferta Heyah jest jedną z najlepszych na rynku.
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Jak dla mnie dominantą oferty nadal pozostają połączenia międzynarodowe, ale nie da się ukryć, że rozwiązanie jakie zaproponowali w kwestii rozmów wewnątrz sieci jest naprawdę interesująca. Tym bardziej, ze daje alternatywę dla darmowych rozmów przy dołądowaniu za 30 zł.
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
Dokładnie po tym poznaje się Heyah- tanich zagranicznych, darmowych w sieci i podwójnych doładowaniach oczywiście.
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Podwójne doładowania to także hit sezonu :) i w Heyah i Tak Taku są naprawdę niezłym wyróżnikiem oferty. Jeszcze nikt nie wprowadził podobnej promocji na tak samo atrakcyjnych zasadach, choć próba w plusie była.
 
Do góry