Tanie podróżowanie

motorowka

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czy macie jakiś sprawdzony patent jeśli chodzi o wyszukiwanie za rozsądną cenę transportu do państw, które planujecie odwiedzić? Natrafiłam na stronę, która zbiera oferty przewoźników i spośród z nich typuje najlepsze oferty dla Nas. Korzystaliście może z podobnej platformy podczas swoich podróży? Jak wrażenia?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jeżeli rozsądnie i ekonomicznie to można na stopa. Zwłaszcza latem.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Zależy w ile osób, jeśli samemu to myślę, że najlepszym wyjściem jest samolot, jeśli w kilka, to mam wrażenie, że własne 4 koła są najlepszym wyjściem.

Autostop... No do mnie osobiście to w ogóle nie przemawia.
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
Dobra opcja to częste przeszukiwanie np. biletów lotniczych np. na skyscanner lub innych stronach , ja np. z wyprzedzeniem znalazłem lot za 1990 zł na stronie Qatar Airways : Warszawa - Bangkok i potem Bangkok - Warszawa , jak się dobrze poszuka to idzie znaleźć tanio hotele na booking com , ale czasem warto przeszukiwać inne strony typu amoma.

Jak się dobrze poszuka to idzie znaleźć opcje wyjazdu typu hotel + samolot na około 30 dni za 4000 zł za osobę myślę ze to bardzo tanio , jak na hotel, dobra opcja to wyjazd na 2 miesiące i wynajem mieszkania np. na filipinach bo tam nie trzeba mieć wizy , do tajlandii na 60 dni to już trzeba mieć wizę , indonezja , laos , kambodza są podobnie tanie , malezja jest już droższa generalnie , ale też idize znaleźć okazje.

Cenowo najlepiej wychodzi azja ,ale opłaca się jechać raczej na dłuższe wyjazdy niż na krótsze.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
My również planujemy sobie wyjazdy samodzielnie. Warto jest na pewno zagladać sobie na stronę fly 4 free. Jest tam wiele tanich biletów

Rok temu udało nam sie polecieć w podróż:
Lizbona
Azory
Porto

W cenie 1700 zł ze wszystkim na osobe ( na 10 dni)
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Fly4free, skyscanner, trivago, azuon. Cała masa jest tego w sieci. Do tego zniżki na noclegi z Airbnb, booking, travelpony. Sporo można zaoszczędzić jak się robi wszystko z wyprzedzeniem. :)
 

PaulaKubusiowa

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2022
Posty
6
Punkty reakcji
0
Przyznano ostrzeżenie: spam.
Na pewno warto skorzystać z ofert last minute Ewentualnie jechać totalnie na własną rękę, jedna nie do każdego kraju bym sie odważyła w ten sposób jechać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

FravAvila

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2023
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja bym na pewno do Egiptu nie leciał na własną rękę. Natomiast na pewno do Tajlandii, gdzie zresztą byłem, czy do Grecji. Warto też korzystać z różnych ofert jak chociażby Turcja last minute też jest fajną opcją.
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
354
Punkty reakcji
48
Na e-sky można wyhaczyć fajne oferty last minute, tylko że to nie jest jakieś all inclusive, osobno rejestrują hotel i loty. Nie jest za darmo, ale nie jest drogo. Maroko na 2 os. Złapałem za 4800 już z lotem z bagażem rejestrowanym oraz hotelem z basenem i ze śniadaniami
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
354
Punkty reakcji
48
No to się z tym Maroko wstrzeliłem XD człowiek w samych gaciach na boso z hotelu uciekał w nocy 😅
 
Do góry