tanie konto w banku

joaska01

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2014
Posty
17
Punkty reakcji
0
Mam konto w Bank Smart całkowicie darmowe, bez żadnych opat. Zastanawiam się też nad założeniem konta smart procent, bo dają całkiem fajne oprocentowanie (4%) i jak zapeniają na swojej stronie internetowej przy wypłcie nie stracę odsetek.
 

RAdek376

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeżeli chcecie otworzyć konto w banku, a konkretnie w mBanku, proponuję zrobić to za pośrednictwem strony pendrivezakonto.com Za założenie konta poprzez tę stronę otrzymujemy Pendrive'a 32gb USB 3.0 Za Darmo.
Zalety eKonta to:
0 zł za otwarcie i prowadzenie
0 zł za kartę debetową przy aktywnym korzystaniu (transakcje na kwotę min. 100 zł miesięcznie)
0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet
0 zł za wypłaty w PLN z 7 800 bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash
 

Neverdie

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2014
Posty
68
Punkty reakcji
3
Miasto
Nsa
Pendrive za konto, ktoś dostaje za nas 5 dyszek a my chińskiego pena.. takie firmy powinni rozstrzelac
 

RAdek376

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Neverdie napisał:
Pendrive za konto, ktoś dostaje za nas 5 dyszek a my chińskiego pena.. takie firmy powinni rozstrzelac
Ja nie rozumiem myślenia Polaków. Zakładając konto przez stronę banku nie dostajesz nic. Ta strona oferuje Ci pendrive nie chińskiej firmy tylko Polskiej a Ty jeszcze narzekasz bo ktoś na tym zarobi a Ty już dokładnie wiesz nawet ile. Równie dobrze nie pownieneś kupować nic i przeprowadzić się do lasu bo przecież jak coś kupisz w sklepie to ktoś na tym zarobi i nie daj boże jeszcze za to sobie coś kupi. Nawe jakby był to pendrive z Chin to i tak dostajesz więcej niż dałby Ci bank. Znajdź mi Pendrive 32 GB z usb 3.0 za cene 25zł - wysłka i koperta czyli za jakieś 20zł. Pozdrawiam.

Jeszcze jedno. Spójrz na metki swoich ubrań tabliczki znamionowe na sprzęcie elektroniczym i powiedz co zostało wyprodukowane w Polsce jak tak się boisz chińskiego pendrive'a.
 
Z

zderka

Guest
Na tym forum jest cały temat o tym gdzie obecnie są najtańsze konta do założenia:
http://www.forum-kredytowe.pl/f129/najtansze-konto-bankowe-prosze-o-opinie-64484.html

Możecie sobie poczytać. Warto jest zwracać uwagę na to czy konto nie pobiera opłat za kartę i czy jest darmowa wypłata z bankomatów .Sama od wielu lat mam konto w mbank. Jest tam darmowe wszystko

Z drugiej strony przeglądałam sobie oferty wielu banków to Raiffeisen bank równięz ma dobrą. Mają tam również wszystko darmowe i jeszcze dodają 1,5%oprocentoania.
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
a jakie konto polecicie gdzie można by czerpać korzyści z płacenia kartą? gotówki przy sobie praktycznie nie noszę, a w obecnym banku ofertę mam jednak kiepską...
 

pmsady

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
mbank teraz ma promocje kartowe dla nowych klientów, można zyskać do 500 zł, pare warunków trzeba spełnić, ale warto, zobacz sobie na stronie banku.
 

Lotus

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o gratisy do konta bo ktoś pytał , to warto przyjrzeć się w Raiffeisen na konto wymarzone. Dają do karty bankomatowej która kosztuje 3zł ubezpieczenie sprzętów w domu, turystyczne czy zdrowotne. Więc oferta spoko.
 

haggis

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Lotus napisał:
Jeżeli chodzi o gratisy do konta bo ktoś pytał , to warto przyjrzeć się w Raiffeisen na konto wymarzone. Dają do karty bankomatowej która kosztuje 3zł ubezpieczenie sprzętów w domu, turystyczne czy zdrowotne. Więc oferta spoko.
korzystałem z podróżnego i zdrowotnego, więc uważam że to dobry bonus wart w zasadzie 3zł ;)
 

kaska222

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Od lat mam konto w mBanku i jest okej. Teraz jest sporo fajnych stronek, które przedstawiają oferty, opinię klientów, ranking itd. To na pewno jest pomocne przy wyborze. Jakieś dwa miesiące temu moja siostra zakładała konto , pierwsze w swoim życiu i trochę się naczytała.
 

tomccatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Najlepszą ofertę aktualnie mają Smart Bank, mBank oraz Millennium. Polecam przejrzeć ich oferty. Wszystko zależy od miesięcznych wpływów na konto oraz wielkości płatności dokonywanych kartą.
 

DzoanaW

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Większość moich znajomych korzysta z mBank. To dobra opcja dla ludzi młodych. :tongue: Zmieniają konto jedynie Ci, którzy biorą kredyt hipoteczny. Większość moich znajomych wybrała PEKAO S.A. :przewraca:
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Ja zakładałam konto w Alior Sync - obecnie T-Mobile bankowe. Wszystko było darmowe, ale absolutnie wszystko. Ekspresowe przelewy, wypłaty z każdego bankomatu, prowadzenie karty itd itd, nawet jak zgubiłam kartę i musiałam zamawiać drugą dostałam ją za free.
Tylko jak zaczęli zmieniać właściciela, czy coś, to zmienili zasady. I teraz na przykład jest taki motyw, że jest opłata za kartę. Nie pobierają jej natomiast, jeśli w miesiącu zrobią zakupy płacąc kartą na łączną kwotę 200 zł.
Zakładając konto nie miałam żadnych dochodów stałych, miałam tylko tyle ile zarobiłam w wakacje. I tak kolejnego roku i kolejnego. Teraz nie mam żadnych środków tam na koncie, mam ileś tam debetu i teraz mam pytanie. Czy mi jakąś większą karę mogą nauczyć w związku z tym, że nie splacam zadłużenia? Nie mam jak tego zrobić, a debet wynika z tych właśnie opłat, jakie pobierają za kartę. Przy czym w moich dokumentach u nich wyraźnie jest, że nie mam dochodów stałych.
 

jajanek97

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2016
Posty
11
Punkty reakcji
5
Ja mam już dość długo konto w mbanku i chyba nic za nie nie płącę, bo nic mi nigdy nie pobierają ;) A! i teraz można ejeszcze dostać 100 lub 200 zł za polecanie toego konta, więc zawsze to dodatkowa kasa :)
 

alamamama

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2016
Posty
8
Punkty reakcji
6
Ja mam w mbanku konto firmowe, bo postanowułam, że oddzielę prywatne finanse od firmowych. Też nic nie płacę, ani za jedno, ani za drugie, więc z czystym sercem polecam :) Wiem, że czasem też można dostać jakieś pieniądze za polecanie konta, ale ja sama jeszcze z tego nie korzystałam.
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
Konto osobiste mam w Idea Banku - Idealne jak dla mnie zgodnie z nazwą. :) Nic za nie nie płacę, ani za kartę, co często banki lubią sobie policzyć. Teraz dodatkowo założyłam do niego idea saver i to co tam przelewam co miesiąc jest oprocentowane. Może uda się odłożyć na wakacje. ;)
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Ja mam w bnp paribas i konto ROR i oszczędnościowe. Łatwiej mi ogarnąć pieniądze jak mam wszystko w jednym banku.
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
Fakt w jednym banku wszystko łatwiej ogarnąć. Teraz zastanawiam się czy i konto firmowe założyć w Idea, bo powoli dojrzewam do założenia działalności, a firmowe akurat mają bardzo ok.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Jak nie potrzebujesz walutowego to Firma to ja jest w porządku. Nie mam przy nim żadnych dodatkowych opłat.
 
Do góry