tanie konto w banku

T

toile

Guest
ja od lat używam inteligo - sprawdzone konto internetowe i łatwy dostęp do banku i bankomatów
inne dobre i tanie konta - Pocztowy, dbNET, BZ WBK...
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Tanie konto? to może konto za 0zł?
https://www.pkobp.pl/index.php/id=oferta/grupa=1/id_product=000000000000449/podgrupa=14/section=indy

ja jestem zadowolona z tego banku i nie mam najmniejszych problemów z dostępnością bankomatów czy bankowością internetową.


`
 
E

e-mlm

Guest
a ja polecam mbank,
tutaj w jednym miejscu fundusze i giełda - więc za pomocą internetu możesz inwestować,
i to wszystko za darmo
 

aga_krol

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
a ja jestem zadowoloną użytkowniczką konta internetowego Alior Sync...wcześniej był Volkswagen Bank
 

internetowo

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
na cashback nie ma co liczyć, bo banki zaczynają go likwidować, np. bank millennium kończy z tym programem
lepiej wybrać konto które nam odpowiada, np. sync, mbnk lub ing direct wg preferencji
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
Na niektórych kontach można skorzystać. Dają rabaty na zakupy. Wcześniej było mało takich promocji, teraz nawet w biedronce można taniej coś kupić i płacić za pośrednictwem telefonu.
 

zafinansowani

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Tanie konto w tym przypadku może równać się darmowemu. Dzięki posiadaniu konta internetowego mamy możliwość darmowej wypłaty środków z wszystkich bankomatów w kraju oraz krajowych przelewów internetowych. Jeżeli będziemy dokonywać transakcji kartą na odpowiednią kwotę, to zostaniemy zwolnieni z uiszczania jakichkolwiek dodatkowych opłat. Z takiego typu konta korzysta w Polsce już ponad 11 mln osób. Coraz popularniejsze staje się również korzystanie z aplikacji mobilnych przygotowanych przez banki, które jeszcze bardziej ułatwiają życie klientom.
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
To oczywiste, że najlepsze darmowe, albo takie na którym można zarobić. Czytałam, że getin ma jakąś promocję i zwraca 10% za zakupy w biedronce.
 

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
Warto zerknać. Wiem, że maja aplikacje na telefon, za pomocą której można płacić telefonem za zakupy w biedronce.
 

idoradca

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Konto z lwem Banku ING
Plusy:
  • Bank nie pobiera opłat za prowadzenie konta
  • Możliwość korzystania z narzędzia zarządzania budżetem - finansometr
  • Dodatkowy 10% rabat na OC/AC w Liberty Direct tylko dla klientów ING Banku Śląskiego
  • Możliwość uczestnictwa w programie lojalnościowym bankujesz - kupujesz
  • Bezpłatne wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce

Minusy:
  • Bank pobiera opłatę za użytkowanie karty do konta, jeśli Klient nie spełni określonych wymogów
 

Monikko

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
za absolutne zero, bez żadnych warunków można założyć konto w Nordea Banku. Za darmo jest konto, przelewy, dostęp internetowy, karta, bankomaty w Polsce i w EURO
 

Alek431

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Monikko napisał:
za absolutne zero, bez żadnych warunków można założyć konto w Nordea Banku. Za darmo jest konto, przelewy, dostęp internetowy, karta, bankomaty w Polsce i w EURO
 

Kama89

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
A poza tym że nie ma opłat to jakieś korzyści są z tego że się ma tam konto?
 
Do góry