Tanie i Dobre Kosmetyki

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
A znacie olejek w kremie do ciała bielendy kokosowy? Jest niedrogi i dobrze ujędrnia skórę.
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
JA lubię polskie firmy - Vianek, Ava, Sylveco. Mają sporo naparwdę dobrych kosmetyków, szczególnie Ava jest fajna
 

adrika0

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2018
Posty
18
Punkty reakcji
0
Niedawno postanowiłam bardziej o siebie zadbać i lubię teraz testować na własnej skórze nowe kosmetyki. Teraz jestem głównie na etapie kosmetyków do stóp i najczęściej używam kremu na pękające pięty shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/krem-na-suche-i-pekajace-piety/, bo teraz po zmianie butów na cieplejsze, moje nogi nie mogą się przystosować... Właśnie dlatego postanowiłam trochę im pomóc i poprawić ich kondycję. Wystarczy raz na 2 - 3 dni posmarować stopy takim kremem, założyć skarpetki, a rano stopy są wygładzone i mięciutkie :D A co ważne kosmetyki tej firmy nie są drogie, więc pewnie będę też sprawdzać inne produkty, bo może w końcu trafię na kosmetyki dla siebie i wymienię prawie całą kosmetyczkę :)
 

Inatka93

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2018
Posty
4
Punkty reakcji
0
A czy któraś z Was zna kremy i maseczki marki Calluna MEDICA? Zainteresował mnie produkt o nazwie naturalny krem liftingujący i przeciwstarzeniowy i zastanawiam się, czy warto na niego poświęcać pieniądze. Dobrze byłoby, gdybyście mogli mi też przytoczyć przykłady na zdjęciach, jak Wam pomógł/ To mi na pewno pomoże się zdecydować.
 

piktor

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja to tylko kosmetyków firmy Oriflame używam, efektów nadzwyczajnych nie widzę.
Kobiety na mnie nigdy nie leciały i nie lecą więc efektami się nie przejmuje.
Kolsuntantka firmy Oriflame zaopatruje mnie co jakiś czas w stosowny zestaw, instruuje jak mam stosować i jest OK.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
A znacie botame? Fajne naturalne kosmetyki, żałuję, ze dopiero niedawno je odkryłam.
 

Oczeta

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2018
Posty
21
Punkty reakcji
0
Czasem warto kupować dermo kosmetyki w salonach kosmetycznych. Ja nabyłam krem, który się bardzo dobrze sprawdza na mojej skórze w Belldermie w Warszawie. O dziwo, nawet wyszło taniej niż jakbym chciała zamawiać przez neta. Chyba dla mężczyzn też tam mają kosmetyki.
 

olahenna

Zbanowany
Dołączył
2 Styczeń 2020
Posty
4
Punkty reakcji
0
Najlepsza i najmocniejsza henna do włosów : Sahara Tazarine za 22 zł .
Najtaniej w ich sklepie firmowym na Allegro.
Mają tez olejek Dabur Amla w gratisie dostajecie pastę do zębów za 10 zł, czyli grosze.
 

hellaBary

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2020
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Krk
Ja kupuję wszystko w Rossmanie. Jest zawsze blisko, dobre ceny. ostatio kupowałam naturalne kosmetyki Feel Free ze zniżką, jestem zadowolona z maseczki. polecam
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
73
Punkty reakcji
3
Lubię bardzo ochronny balsam do ust Kneipp z czarnym bzem, mam usta z skłonnością do wysuszania się i bez dobrej pomadki by było ciężko. Ma fajny skład bo 100% naturalnych składników. Kupiłam sobie wczoraj nowe opakowanie :).
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
Tej pomadki nie znam za to czesto kupuję sobie sztyft oeparol z olejem z wiesiołka i masłem shea. Świetnie chroni usta przed wysuszeniem, łagodzi spierzchnięcie i podrażnienie, a mi się często robi nawet od silnego wiatru.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Lubię bardzo ochronny balsam do ust Kneipp z czarnym bzem, mam usta z skłonnością do wysuszania się i bez dobrej pomadki by było ciężko. Ma fajny skład bo 100% naturalnych składników. Kupiłam sobie wczoraj nowe opakowanie :).
Kupiłam ją kilka dni temu w rossmannie. świetna jest. Wcześniej używałam tej waniliowej, też bardzo dobra. Chroni i nawilża usta. No i dizajn opakowań mają świetny ;)
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
A moze bielenda? Kosmetyki są bardzo dobrej jakosci, ladnie pachną i nawilzaja. A seria eco nature to juz wogole hit :)
 

nellaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2018
Posty
34
Punkty reakcji
1
Lubię kolorowe kosmetyki Ecocera, można je bez problemu dostać w większych drogeriach. Mają świetne bronzery, chociaż nie kosztują wiele, mogą śmiało konkurować ze światowej sławy markami.
 

AnN27

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2020
Posty
27
Punkty reakcji
0
Moim ostatnim odkryciem była mgiełka z wodą różaną Miya, stosuje w ciągu dnia nawet na makijaż, swietnie nawilża i cudownie pachnie
 

marta911217

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2020
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja mogę polecić firmę Floslek, mają świetnie nawilżające kremy, obecnie stosuję serię GREEN for skin, krem z selerem, jest mega, a do tego ma wymienne wkłady kremu, więc można zadbać o środowisko. Bardzo lubię też żele do powiek ze świetlikiem, które chronią delikatną skórę wokół oczu.
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Już od ładnych kilku lat jestem wierna odżywkom z Eveline, są naprawdę skuteczne, a cena zachęca :) Co jakiś czas sprawdzam nowości - ostatnio wpadła mi w ręce odżywka Care Colour, nadająca blasku paznokciom, kupiłam kolorek "różany", polecam, paznokcie pięknie się błyszczą i wyglądają jak po profesjonalnym manicurze
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się, że Eveline ma dobre jakościowo produkty w przystępnych cenach. Ostatnio nawet skusiłam się na ich linię My life my hair do włosów.
 
Do góry