Tanie i Dobre Kosmetyki

agunia25

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
Dobre i niedrogie kosmetyki ma firma Mariza. Za ok 100 zł możecie skompletować swietny zestaw do makijażu.
Oto przykład
Krem nawilzający oliwka z oliwek 12,40 (świetnie się rozprowadza i szybko wchłania)
Sylikonowa baza pod makijaż 17,70 (matuje i wygładza cerę, przedłuża trwałośc makijażu) - opcjonalnie, nie każda używa
Podklad matująco kryjący 14,90 (łatwo się rozprowadza i dość długo trzyma)
Puder matująco kryjący w kamieniu 15,20 (matuje skórę i ukrywa niedoskonałości)
cienie do powiek 11,20 (miekkie, ładnie sie rozprowadzają i długo trzymają na powiece)
tusz do rzęs 19,20 (ładnie wydłuża rzęszy)
konturówka do oczu 6,60
błyszczyk 8,5 / pomadka 10,5

Tak więc podany podstawowy zestaw do makijażu można kupić za min. 88 a max 107,7. Oczywiście dostępne są różne produkty w różnych cenach, ale tak jak napisałam wczesniej za 100 już można się obkupić

Jestem konsultantką tej firmy więc jesli jesteście zainteresowane tymi produktami lub chciałybyście o coś zapytać, chętnie odpowiem na każde pytanie.
Mój mail to mikunia@o2.pl
 

timbka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
podkłady soraya profesjonalna szkoła makijażu natural effect

cena to 10 zł (!!!)
co jest w nich tak wyjątkowego? są lekkie, ładnie się rozprowadzają, nie przesuszają skóry, nie tworzą maski na twarzy, a przy tym są w tak dziwnie niskiej cenie, że warto kupić w ciemno, żeby wypróbować, bo naprawdę warto :D
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Do tanich i dobrych to ja bym dorzuciła mleczko pod prysznic Luksja Care Pro. Są cztery wersje, a ja mam akurat z pestkami dyni i z masłem shea i powiem Wam, że naprawdę super nawilża i fajnie dba o skórę.
 
D

Dorka123

Guest
Też uwielbiam to mleczko, jest świetne, ja używam akurat tego z olejem sezamowym, w lewiatanie jest akurat promocja, 4,99 kosztuje mała butelka :)
 
J

Jula92

Guest
Ja bardzo lubię masło do ciała Bielendy, jest stosunkowo tanie, patrząc na jak długo mi starcza, i jest spory wybór zapachów;)
 
J

jessi_ca

Guest
ja lubię kosmetyki z Biochemii Urody, sa tanie i wydajne, np. olejek myjacy za 12 zl wystarczy mi na jakies 2-3 tygodnie przy codziennym uzywaniu. jedynie trzeba zaplacic za przesylke, bo maja tylko sklep online. dlatego ja kupuje hurtem kilka opakowan- bardziej sie oplaca :) jesli chodzi o cene lubie tez olejek do kapieli z serii aromatherapy bielendy, swietnie zmiekcza cialo i jest wydajny :) polecam :)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
mój absolutny must have - ujędrniający peeling cukrowy spa afryka z bielendy. z dodatkiem imbiru i kardamonu. swietnie rozgrzewa i usuwa naskórek. fajnie jest się tak zrelaksować w wannie po ciężnikm dniu. i starcza na bardzo długo ;)
 
J

Jula92

Guest
candice90 napisał:
mój absolutny must have - ujędrniający peeling cukrowy spa afryka z bielendy. z dodatkiem imbiru i kardamonu. swietnie rozgrzewa i usuwa naskórek. fajnie jest się tak zrelaksować w wannie po ciężnikm dniu. i starcza na bardzo długo ;)
a stosowałaś inne kosmetyki z tej serii? Też dają radę? Bo zastanawiamłam się nad kupnem, oglądałam w sklepie i ładnie pachniały:D
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
Jula92 napisał:
mój absolutny must have - ujędrniający peeling cukrowy spa afryka z bielendy. z dodatkiem imbiru i kardamonu. swietnie rozgrzewa i usuwa naskórek. fajnie jest się tak zrelaksować w wannie po ciężnikm dniu. i starcza na bardzo długo ;)
a stosowałaś inne kosmetyki z tej serii? Też dają radę? Bo zastanawiamłam się nad kupnem, oglądałam w sklepie i ładnie pachniały:D
tak, mam jeszcze bloto do wlosow z glinka z tej bilendy, bo mi sie przetluszczaja i mleczo do ciala. fajnie nawilza po peelingu ;)
 
D

Dobrawa

Guest
Z tanich a świetnych kosmetyków polecilabym maseczkę do włosów Celii. Maseczka regeneracyjna. Jak na moje długie włosy musze kupić dwie, ale na stronie producenta kosztuje 1,21zł :) Więc zawsze mogę sobie wziąć więcej przy okazji zamawiania innych rzeczy. W sumie to mają jeszcze kilka tanich a dobrych rzeczy, ale maseczka jest u mnie na pierwszym miejscu. Zamówić można tu http://www.sklep.dax.com.pl/maska-intensywnie-regenerujaca-p773
 
D

Dorka123

Guest
ooo... celię tez lubię, te błyszczyki rewelacja: https://www.youtube.com/watch?v=kwFjPXvKEEU&feature=youtu.be
znasz? uwielbiam je :)
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Czytalam kiedys o fajnym olejku pod prysznic z bielendy, zmyslowa pielegnacja i zdziwiłam sie jak zobaczylam, ze za 440 ml placimy tylko 14,99 zł :) Kupilam i jestem mega zadowolona, piekny kwiatowy zapach i skuteczne proteiny jedwabiu wygladzaja oraz ujedrniaja skóre :)
 

eliza43

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2017
Posty
21
Punkty reakcji
0
z marki bielendy, mam serie insta perfect do pielęgnacji ;) zel do mycia i płyn micelarny dobry dla cery tłustej bo ma działanie matujace
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
fajne kosmetyki kolorowe mozna znalezc w golden rose, ja dlugo takie stoiska omijalam, bo myslalam ze jest drogo, a milo sie zdziwilam jak zobaczylam te mega niskie ceny :) Ostatnio kupilam sobie Contour Crayon, bardzo fajna i prosta w uzyciu kredka do konturowania, ladne odcienie, super wyciaga rysy twarzy.
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Kupiłam jelly mask bielendy, jest ultranawilżająca a ja mam suchą cerę zobaczymy czy da radę, dotąd używałam tylko maseczek typowo do cery suchej :)
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
a ja się zastanawiam nad zakupem hydra force bielendy dla faceta, cena jest atrakcyjna ale nie bardzo się znam na męskich kosmetykach, mi akurat ta marka odpowiada a czy jemu to nie mam pojęcia :)
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
kornelka87 napisał:
Kupiłam jelly mask bielendy, jest ultranawilżająca a ja mam suchą cerę zobaczymy czy da radę, dotąd używałam tylko maseczek typowo do cery suchej :)
z ich maseczek dobra jest jeszcze z seri lift w płacie jak bedziesz miała okazję to wyprobuj
 

azetka

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2017
Posty
13
Punkty reakcji
0
A ja polecam kosmetyki ziołowe z serii ''Barwa Ziołowa'' . Po tych wszystkich markowych, chemicznych szamponach tylko szampon tataro - chmielowy przywrócił zdrową kondycję moich włosów. W zestawie mam jeszcze inne kosmetyki z tej serii. Są na prawdę tanie, bo ich cena nie dochodzi do 10 zł. a poza tym są niezwykle wydajne. Można je zamówić w sklepie sklep.barwa.com.pl
 

ankaAwA

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2017
Posty
8
Punkty reakcji
0
Żele pod prysznic oraz balsamy i mleczka Le Petit Marseillais. Lubię przede wszystkim za świetne zapachy, ale i za pozytywne działanie na skórę. Ceny przystępna i łatwa dostępność. Zawsze duży wybór w Rossmanie a skromniejszy jest nawet w moim osiedlowym sklepie. Ulubione produkty marki: seria morska. Ostatnio pojawiły się dezodoranty (jeszcze nie miałam okazji przetestować).
 
Do góry