Tanie i Dobre Kosmetyki

Opalka

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ziaja ma nawet znośnie wybrane kosmetyki, tak samo z tanich marek np. Joanna. Do tego markizy i parę innych. Co jest ciekawe, ja uwielbiam kosmetyki naturalne choć są drogie, ale okazuje się, że nie zawsze. Ja w łódzkiej manufakturze mam punkcik z kosmetyki naturalnymi (apteka za grosze) i polecam dziewczyny się rozejrzeć. Również można dostać niewielkie kremy i dodatki, różne, naturalne w cenie do 20zł, a dla mnie są super extra.
 
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Polecam mleczko do demakijażu Celia ze świetlikiem i kolagenem. Kosztuje ok. 6 zł a ładnie pachnie, dobrze zmywa makijaż. Moim ulubionym kremem na noc jest Bambino ten w metolowym pudełeczku. W Biedronce jest większa wersja w cenie 5 zł :)
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiesz, ja teraz też odkrywam Celię. Ziaja tania ale nie wszystko jest dobre dla mnie.
 

pirania0072

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Kielce
Witajcie!
Ja ze swojej strony polecam m.in. żele do mycia twarzy BeBeauty z Biedronki. Kosztują 4,99 a sprawują się naprawdę dobrze. Ja używam żelu z mikrogranulkami i żelu micelarnego. Sczególnie ten drugi przypadł mi do gustu. Nie tylko dobrze oczyszcza, ale pięknie pachnie jagodami:) Warto dodać, że kosmetyki BeBeauty produkowane są przez Tołpę :)
Kosmetyki Ziaji także są godne polecenia. Są nie tylko tanie (od 5 do 15 zł na pewno coś znajdziemy), ale również łatwo dostępne w marketach i drogeriach. Ja bardzo lubię "ziajowe" żele pod prysznic a ostatnio polubiłam też szampon lawendowy:)
Inne tanie i dobre kosmetyki to Isana dostępna w Rossmanie. Ich żele pod prysznic są fenomenalne a kosztują w granicach 5 zł.
Warta uwagi jest też kolorówka a Naturze, np. essence czy sensique. Ja użźywam cieni sensique (6,99), kulek bązujących sensique (9,99) oraz transparentnego pudru essence (14,99).

Pozdrawiam
 

anakra8

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Bardzo lubię kosmetyki z Avonu. Są tanie i jednocześnie dobre. Mój ulubiony to tusz do rzęs mocno wydłużający.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Jak dla mnie tanie -nie równa się dobre .Mogą być względnie dobre ,jednak w dobry kosmetyk trzeba zainwestować
 
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
No jeżeli juz to Ziaja jest o niebo lepsza niż Avon,przynajmniej jak dla mnie) Pytanie tylko czy tanie zawsze znaczy dobre i skuteczne,co o tym sadzicie? Przekłada się to w znacznym stopniu na jakość tcyh kosmetyków?
 

alalis

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Bardzo lubię kosmetyki z avonu. A do tego bardzo tanie i genialne żele pod prysznic z Apartu.
 

kiniuska

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja z kolei ostatnoi gustuje w kolekcji kosmetyków Eveline, np balsam do skróry. Dobre opisy tych kosmetyków są na poloniacosmetics.pl Jak ktoś zainteresowany to odsyłam.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ja z kosmetyków lubię cukrowe peelingi :) krjaowych marek są świetne i bardzo tanie :)
 
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja polecam Bielendę i Ziaję - próbowałam chyba wszystkiego, co maja w ofercie i generalnie nie udało mi się zawieść jeszcze - no dobra, może poza zapachem kremu Sopot Ziaji :D ale za to kolor dawał ładny na skórze, naturalny.
Oprócz tego Dax Cosmetics.

Krem Noni Care - w Rossmanie ok 13 zł - natychmiastowy efekt i piękny zapach

Z kolorówki Eveline wspomniany przeze mnie w dziale makijaż Eveline złoty tusz - dałam za niego w drogerii Koliber 12 zł.
Sensique i Lovely - fajne kolory lakierów, niska cena, ale trzeba uważać na ciemnie odcienie, bo mają dziwne upigmentowienie i długo schną lub trzeba nakładać więcej warstw.

Odżywka Fructis Fruity Passion, taka żółta - doskonale odżywia wlosy, są sypkie, lśniące i nie platają się, a ja rozjasniałam końcówki i był z tym problem... ok 12 zł, w każdej drogerii albo markecie
Dobra też jest odżywka z Biosilka 15-16 zł w Kolibrze, ale jeśli ktoś ma bardzo cienkie, rzadsze włosy to trzeba uważać, bo może zbyt obciążać
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
To widzę, że testujemy podobne marki :) większość z tego też wypróbowałam i sobie chwalę :)
 

midsummer

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
Ja też bardzo lubię kosmetyki Ziaji. Osatnio mam chyba wszystko tej marki i nic mnie jak dotąd nie zawiodło. W centrum handlowym niedaleko mnie Ziaja otwarła zresztą swój sklep, więc jak tam wchodzę mam mały kosmetyczny raj :)
 

Vena.

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miss Sporty, So Clear, Anti - Bacterial Coverstick (Korektor antybakteryjny) ok. 13zł
Dla mnie rewelacyjny, świetnie kamufluje, długo się trzyma i jest antybakteryjny. Dostępność: Natura

Vipera, Fashion Powder (puder prasowany) ok. 14 zł Dostępność: Natura
Niezawodny, bardzo dobrze ukrywa wszelkie "niespodzianki", nie tworzy efektu maski, korzystna gama kolorystyczna. ok. 15zł

Wella, Shock Waves, Krem "Po prostu proste" ok. 13zł Dostępność: Natura
Świetnie ujarzmia moje niesforne włosy, nawilża i chroni przed temperaturą.

Farouk, Biosilk, Silk Therapy (jedwab) ok. 7zł Dostępność:Rossman
Bardzo dobry na suche końcówki, elektryzujące się włosy.

Ziaja, balsam do ust ok. 8zł Dostępność: Rossman, Natura
Rewelacyjny na zimę.

Farmona, Radical, Odżywka wzmacniająco - regenerująca do włosów zniszczonych i wypadających
Odżywka jest naprawdę bardzo dobra w szczególności dla słabych, zniszczonych włosów, skłonnych do wypadania.

Jest tego o wiele więcej, trzeba tylko szukać :)
 
M

malami000

Guest
Można trafić na dobrej jakości tanie kosmetyki, ale wg mnie na pielęgnacji nie warto zbytnio oszczędzać. To jak w młodym wieku dba się o ciało procentuje w późniejszych latach ;) Ja wolę oszczędzić na ciuchach, a więcej wydać na kremy ;) Mogę polecić serię do pielęgnacji ciała z migdałem marki L'OCCITANE. Jest rewelacyjna, ciało jest świetnie nawilżone i ujędrnione ;)
 

Master557

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
93
Punkty reakcji
2
Dokładnie, jesli coś jest tanie to znaczy, że zastosowane tam gorsze, często sztuczne składniki. A nie warto złudnie oszczędzać, a późiej wydawać większą kasę aby naprawić to co zostało zepsute wcześniej.
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
z tanich i dobrych kosmetyków wybieram do demakijażu oczu ZIaję dwufazową świetnie zmywa tusz :)
krem+podkład wybrałam krem BB Garniera dla cery wrażliwej obecnie bardzo dobrze tonuje i nawilża
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Do ciała lubię Eveline - niezłe. Naprawdę niezłe i w rozsądnej cenie. Do mycia twarzy lubię żel z Biedronki. Serio. No i wspomniany wyżej Garnier, ale w wersji przeciwzmarszczkowej. W sklepach jest naprawdę dużo ciekawych propozycji za niewielkie pieniądze. Chętnie korzystam z tej opcji.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
livren napisał:
Wiesz, ja teraz też odkrywam Celię. Ziaja tania ale nie wszystko jest dobre dla mnie.
Ale z Celią jest dokładnie tak samo. Mają np. kiepskie korektory pod oczy. Z tanich polskich kosmetyków polecam Flos-Lek i ich świetne kremy.
 
Do góry