Tanie i Dobre Kosmetyki

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
:P gdzies na poludniu
tylko pamietajcie ze to kosmetyki do 15zl ;)

jesli chodzi o lakiery do paznokci i kredki do oczu :)- miss sporty do kupienia w rossmanie. Cena ok, 5zl :)
uzywam czarnej kredki :) i jest bardzo wydajna- i w miare miekka:) nie rozmazuje sie';)
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
A mnie się jeszcze przypomniało, że uwielbiam lakiery do paznokci miss sporty. Długo się trzymają na paznokciach, są taniutkie i chyba we wszystkich kolorach jakie tylko potrafię sobie wyobrazić! ;)
 

Alveolus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Sól do kąpieli Lavera o zapachu lawendowym :)
11 zł
Zamawaiam na kremoteka.pl.
Uwielbiam go, normalnie się rozpływam jak go używam. Od razu się czuję piękniejsza :D
 
D

Dorka123

Guest
ostanio wypróbowałam balsam nivea prostujący włosy cena około 12 zł, jak dla mnie super :)
 

marta7585

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
zewsząd
działa ten balsam? bo ja jakoś nie wierze w te produkty do prostowania włosów...
 

Griffo

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Balsam do ust Bebe, używam zielonej i niebieskiej, nie pamiętam czy kupiłem w promocji czy nie ale oba były po 12 zł. Soraya z kokosowej lini też balsam do ust 6,50 ale efekty średnie, ogólnie mam z nimi nie mały problem, bo straszliwie mi pierzchną.

Ziaja, jeśli ktoś ma okrojony budżet i potrzebuje czegoś niezbyt drogiego a dobrego to polecam. Mocne nawilżenie to Oliwka miałem wszystko co możliwe i sobie cenię <maskę do dłoni i paznokci, krem do rąk, krem do twarzy<lekki i mocno nawilżający>, masło do ciała, płyn do mycia. Czekoladowa seria to tylko krem do twarzy wydaje mi się, że nadawał jej lepszego koloru, można było go używać do opalania <choć ja nie testowałem go w ten sposób> przedział 5-14.50 (zł)

Johnson&Johnson, te czasem droższe czasem tańsze linia bebe, ta dla niemowlaczków też <od 10-15> ale to trzeba polować na promocje szczególnie w Realu albo Auchan,Carrefour.

L'Oreal men expert sensitive < W Polfarm czy jakoś tak ten sklep się nazywał> była właśnie promocja i można było kupić wszystko za 13-15 zł < Tańszy odpowiednik linii dla panów od Sephory czy Clinique.

Nivea, krem standardowy niebieski, Garnier jakieś balsamy też w granicach 15 <zazwyczaj w supermarketach, Rossmannie> dobre, ale jak ktoś ma skórę skłonną do podrażnień albo suchą to w przypadku Garniera trzeba uważać <miałem tą kanadyjską formułę i dla skóry delikatniej poza zapachem to nic> Dla mniej wymagających Garniera kolorowe krem zależnie od pojemności cena się zmienia średnio 7.99.
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
a ja polecam żele pod prysznic Avon z serii Senses. 500ml w granicy 10zl, 250ml- ok7zł.
bardzo duży wybór zapachów ;) bardzo dobrze się pienią, przez co są bardzo wydajne, super pachną. osobiście mam carnival (ten czerwony) :D
 

żabeczka66

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
ziaja seria pro polecam tonik antybakteryjny, żel normalizujący do mycia twarzy, płyn do demakijażu oczu, i krem do rak kozie mleko
 

Lulka74

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio postawiłam na dermokosmetyki bo: są bezpieczne, skuteczne, działają.
Na wysuszone łokcie i kolana stosuję Keranorm, a przeciwzmarszczkowo - Nanobase.
Oba kremy można kupić tylko a aptece, a kosztują po ok. 30 zł
 

K_Kopytko

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ziaja Masło Kakaowe, ceny: krem 3-4 zł za małe pudełeczko, balsam ok.12-15 zł, żel nawet 6 zł za 500 ml! Zapach przepiękny, działanie bez zastrzeżeń :) Można kupić w większości drogerii.

Seria Fruttini strawberry-starfruit: ze względu na zapach polecam.
 

Lusiek276

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Żel ze świetlikiem pod oczy Flos-lek, cena: ok. 5zł. Można go kupić w aptece.
Żel jest wydajny i naprawdę widzę, że cienie pod oczami są mniejsze. Po za tym przyjemnie chłodzi i nie podrażnia skóry. Polecam :)
 

Kaka5

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
1
polecam tusz do rzęs Astor - Big & Beautiful, w Superpharm jest teraz z promocji i kosztuje 25 zł z groszami, jest rewelacyjny super pogrubia rzęsy i nie skleja :)
 

wiktoria2006

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Jeśli o superfarmie mowa to ja tez pozwolę się wtrącić. Moje zakupy tam możne maja trochę wyższe ceny, ale w tej drogerio-aptece kupuje zawsze perfumy. Fajne ceny markowych zapachów. Po tym jak się dałam wrobić w podróbę kupioną zaocznie przez internet, nie ryzykuję. Moja ostania zdobycz to Gucci Envy Men za 150 zł dla mojego szczęścia pod choinkę:)))
 

Zula82

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Asiunia ciekawy pomysł ;)

Ja bym też polecała kosmetyki Oriflame, tak wogóle to jestem konsultantką w tej firmie :D Od dziś ;) Chce ktoś zamówić? :p

a z takich zwyczajnych kosmetyków to szampon Pantene przeciwłupieżowy- tylko ten szampon wyleczył mój łupież a uwierzcie ciężko go było wyleczyć, nie pomagały drogie szampony. Pantene mały kosztuje około 10 zł i jest chyba w każdej drogerii bądź hipermarkecie.

Szampon Pantene jest rzeczywiście super i niedrogi - mój ulubiony to ten na objętość. Od lat mam wyrobione zdanie, że cena nie jest odzwierciedleniem jakości. Od lat stosuję kosmetyki Flosleku, które są niedrogie, ale bardzo dobre. Mój ostatni faworyt to seria nawilżająca "Happy per Aqua" dla kobiet + 25, która jest dowodem na to, że tanie może być naprawdę dobre. Polecam!!!!
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Wczoraj kupiłam żel do kąpieli dla dzieciaków z Ziaji (Maziajki chyba) o smaku coli. Bratanek był w 7 niebie - rewelka. Tym bardziej, że teraz w Ross mają promocje na wszystkie te żele, więc te co je lubią biegiem do Rossa.

Sama też urządziłam sobie bąbelkowo-colową kąpiel ;)
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
Ja użwam kosmetyków w niewielkiej ilości, ale jest to tusz i cien miss sporty, maseczka z soraya - kuracja dotleniajaca -tubka ok. 12 zł, ale koloryt skóry się ślicznie poprawia.
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
ja polecam firme Garnier:) jeszcze sie nie zdolalam zawiesc na niej:) wiadomo...nie wszystkie kosmetyki z tej firmy sa ponizej 15 zl ale te drozsze tez sa ok:)
 
A

ann han

Guest
znaleźć dobry kosmetyk a do tego tani, to czasem jak wygrać w totolotka. Często zdarza się, że ciężko jest nam znaleźć dobry kosmetyk i to w przystępnej cenie, czasem bywa też tak, że znajdziemy już kosmetyk, o którym zawsze marzyłyśmy, ale wiadomo nic nie jest wieczne i dobre rzeczy szybko się kończą, a potem problem, bo nigdzie nie można dostać tego kosmetyku. Więc chciałam się z wami podzielić moim typem nr jeden jeśli chodzi o zaopatrzenie w kosmetyki. Jest to chyba najlepiej zaopatrzona perfumeria internetowa jaką znam. Nazywa się kokai.pl Możecie tam dostać wiele świetnych kosmetyków, a dzięki fajnym promocjom nie będziecie musiały wydawać zbyt dużo.
 

Czarnulaa22

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
do 15 zł... hm... ;)
Polecam maskę do włosów Profi silk pearl, kosztuje niecałe 8 zł i można ją dostać na splendore. Zawiera jedwab, włosy po niej są miękkie i dobrze się układają;D
 

Attachments

  • wm.jpg
    wm.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 41
V

victoria_k

Guest
jeśli chodzi o pielęgnacje ciała to ja polecam jedną firmę Ziaja. tanie kosmetyki i bardzo dobre kosmetyki, zwłaszcza dla młodych dziewczyn. POLECAM
 
Do góry