Tampon Czy Podpaska?

Twoja ochrona podczas okresu

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
Ja raz to raz to :) W wakacje wygodniej i bardziej komfortowo jest mi z tamponem. A używa któraś z Was kubeczków menstruacyjnych? Gdzieś mi sie to obiło o uszy i jestem ciekawa jak to wygląda i działa :D
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Podpaski. Zawsze ze skrzydełkami. Czasem te zapachowe, ale to zależy już od humoru :) w nocy używam tych większych, bo to jednak daje największą pewność, że rano nie będzie żadnych niespodzianek na łóżku :) . A że dużo się w nocy kręcę jest to dla mnie dosyć ważne. Co do tampów - nigdy nie próbowałam. Jakoś nie czuje takiej potrzeby.
 

OhmyBook

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2017
Posty
19
Punkty reakcji
0
Nienawidzę podpaski. Jak dla mnie są po prostu nie higieniczne, nie rozumiem jak można chodzić i funkcjonować jak czujesz tą całą krew na skórze, a poza tym one często się dziwnie wyginają i przeciekają przez to.
Tampony zdecydowanie wygodniejsze
 

AnkaKwiatkowska85

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2018
Posty
15
Punkty reakcji
1
Jak kto uważa.... ja wolę tampony niż podpaski.... ale jak trzeba to trzeba. Jestem zdania, że każdy ma prawo do swojego wyboru .... ja tam kierowała sie wygodą a tampony są najlepsze.
 

Adell88

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2019
Posty
7
Punkty reakcji
0
ja używam tampony beppy, wygodne, hipoalergiczne no i bardzo wydajne, a i można w nich pływać
 

elusia617

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2020
Posty
19
Punkty reakcji
0
Tu ile osób tyle opinii, jedna woli tampon i nie wyobraża sobie podpasek a inna odwrotnie. To raczej indywidualna sprawa.
 

JagnaKoss

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2020
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja również używam tych beppy i ostatnio nawet byłam w nim ze znajomymi na plaży i kąpałam się, i dał radę
 
Do góry