Tampon Czy Podpaska?

Twoja ochrona podczas okresu

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

jejku8

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
zdecydowanie podpaska, gdy zakładam tampon to ciągle mam wrażenie, że mi przesiąknie:)
 

goldiee

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja zdecydowanie wolę tampony. Tak szczerze to podpasek nawet nie mam w domu. Używam głównie ob, ale czasami też beppy - nie mają sznureczków i można w nich uprawiać seks. Na basen są też znacznie wygodniejsze.
 

Lokata26

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
87
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Kraków
goldiee można uprawiać seks z tamponem w pochwie??? Mówisz o seksie analnym czy zwykłym? Jakoś średnia przyjemność kochać się i jednocześnie mieć tampon w pochwie przy okresie jak zalewa cie z każdej strony ;)
 
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
ja tak jak pisala Lokata26 stosuje podpaski ze wzgledu na infekcje intymne,ginekolog mnie kiedys uswiadomil, ze to tampony moga byc rowniez jednym z przyczyn infekcji, od tamtej pory tylko podpaski!! a o tych anionowych podpaskach tylko gdzies czytalam na forum, sama nie stosowalam, ale sadze ze dobry probiotyk jest lepszym rozwiazaniem, wazne tylko zeby byl odpowiednio dobrany, dla Polek, te ktore maja szczepy bakterii pobrane od Polek(np.provag), bo wtedy skutecznosc dzilania jest największa!
 

Nadziejka82

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2013
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Podpaskę łatwiej jest kontrolować, z tamponem nigdy nie wiadomo. Moja znajoma wiecznie się martwi, że jej przesiąknie i że będzie miała plamę.. Ja używam podpasek, rzadziej tamponów, te zakładam tylko jak idę na basen itp.
 

basiaO

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Ja od kiedy mam wiecznie jakieś infekcje przestałam stosować tampony ale bardzo za nimi tęsknie. Są o wiele wygodniejsze i dyskretniejsze
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Od pierwszego okresu używam tamponów. Momim zdaniem są bardziej higieniczne. Czasami na noc zakładam podpaskę (ale to jest od wielkiego święta).
 

Paulina_smacka

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2014
Posty
21
Punkty reakcji
0
Nigdy nie stosowałam tamponow. Może i są bardziej higieniczne, ale niosą za sobą większe ryzyko infekcji
 

Arakia

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
PL
Wszystko zalezy od stroju - albo od tego dnia. Wiiadomo że sa bardziej i mniej obfite przecież ;)
 

nastka29

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
Paulina_smacka napisał:
Nigdy nie stosowałam tamponow. Może i są bardziej higieniczne, ale niosą za sobą większe ryzyko infekcji
to prawda, ja latem, podczas upałów używam tamponów, a zimą wyłącznie podpasek, ale każdy woli co innego, opinie zawsze są podzielone
 

monikka

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2013
Posty
12
Punkty reakcji
1
w trakcie okresu obfitego używam jednego i drugiego. jak są mniejsze miesiączki to ograniczam się do podpasek tylko
 

ronia31

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
15
Punkty reakcji
2
Zdecydowanie wolę używać tamponów.Wg mnie są o wiele wygodniejsze niż podpachy .
 

Lost_Angel

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2014
Posty
51
Punkty reakcji
3
Przez 99% czasu tampony. Z podpaską czuję się jak z pieluchą. Nie wyobrażam też sobie nosić jej latem, szczególnie w upały!
 
Do góry