takie drogie te perfumy :(

I

iwonka88

Guest
Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na kupowanie perfum taniej? Bardzo lubię perfumy Chanel i marzy mi się nowa fiolka. Niestety takie perfumy to koszt około 300zł, a zupełnie nie moge pozwolić sobie na taki wydatek. Co robicie w takiej sytuacji? Kupujecie jakieś testery, a może coś innego?
 
E

Elen

Guest
Nie, ja nie kupuje zamiennikow. Raz sie przejechalam i wystarczy. Lepiej uzbierac i kupic oryginalne perfumy A jak nie... to moze zblizaja Ci sie urodziny albo imieniny? Pogadaj z chlopakiem lub rodzinka, niech sie zloza na te perfumy. Lepsze to niz dostawac lipne prezenty. :D
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
Elen napisał:
Nie, ja nie kupuje zamiennikow. Raz sie przejechalam i wystarczy. Lepiej uzbierac i kupic oryginalne perfumy A jak nie... to moze zblizaja Ci sie urodziny albo imieniny? Pogadaj z chlopakiem lub rodzinka, niech sie zloza na te perfumy. Lepsze to niz dostawac lipne prezenty. :D
Też tak mam - te drogie używam na specjalne okazje, a mam kilka takich tańszych ;) W avonie np. sa bardoz fajne zapachy za 30-50 zł.
 

Karolcia88

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
81
Punkty reakcji
11
Hej,
kupiłam kiedyś tester i nie zawiodłam się, cena niższa, różnicy w zapachu nie wyczułam. Fajnym rozwiązaniem są też fiolki z perfumami, które są przelewane. Są to małe pojemności bo 20 ml ale jest szeroki wachlarz zapachów, które można kupić do 20 zł. Tylko nie wiem czy akurat w Twoim mieście ktoś się czymś takim zajmuje. Właścicielka solarium zajmuje się sprzedażą właśnie takich perfum. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem są perfumy oryginalne, bo wiemy co kupujemy, ale to moja taka podpowiedź.
 
W

winylowy

Guest
Zamiast oryginałow można też kupować same esencje. Wiem, że dużo osób nie jest przekonanych bo trafiło raz czy dwa na jakies trefne sklepy i wydaje im się, że wszystkie esencje takie sa. Ja za to od razu za pierwszym razem trafiłem tam gdzie trzeba, wiem że to sa dobre rzeczy i korzystam. Ale wiadomo, każdy sam musi się przekonać. W każdym razie ja polecam esencjaperfum.pl - zamiast 400zł wydajesz ok. 50zl a pachnie tak samo.
 

Jakaśtam2

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
16
Punkty reakcji
1
A ja akurat używam zamienników i nie uważam, by to była dla mnie jakaś ujma. Miałam już kilka zapachów z Paris Avenue i wszystkie były naprawdę ok. Szczególnie taka w miarę nowa seria de luxe, gdzie zaperfumowanie jest większe. Zapachy długo się utrzymują i raczej nie różnią się od pierwowzorów, a kosztują x razy mniej.
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
ja kupuje perfumy na promocjach, i tylko wtedy, można dostać je wtedy dużo taniej, jak również w polecanych, zaopiniowanych sklepach internetowych:)
 

Kauda

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2021
Posty
48
Punkty reakcji
0
lepiej sobie odkładać cyklicznie, bo jednak te perfumy starczają na bardzo długo
 

Robek28

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2020
Posty
20
Punkty reakcji
0
A ja kupuje mniejsze opakowania, wiem, że cenowo wychodzi najkorzystniej to największe opakowanie, ale szybko mi się znudzają zapachy, flakonik 100ml jeszcze nigdy nie zużyłam do końca. U mnie najbardziej sprawdza się opcja zestawów podróżnych -kilka zapachów po 10-15 ml. cenowo w sumie też nie najgorzej wychodzi....
 

AnN27

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2020
Posty
27
Punkty reakcji
0
A gdzie można dostać mini perfumy ? Kiedyś kupowałam na lotnisku w bezcłówkach, ale obecnie podróż samolotem nie planuję, a w drogeriach nie wiedziałam
 

Aniela

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2021
Posty
8
Punkty reakcji
0
Sprawdź sobie na notino - mają kilka zestawów, ale większy wybór jest przed Świętami - są takie specjalne zestawy
 

Elisabeth

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2021
Posty
14
Punkty reakcji
0
Biorę zwykle z zaufanych grup na fejsie od użytkowniczek, jest bardzo dobra weryfikacja przed podróbkami.
 

Ananiaszka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2022
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja zwykle poluje po prostu na ludzi wystawiających nietrafione zakupy albo prezenty. Można wyrwać naprawdę fajne rzeczy odczuwanie taniej, często jeszcze z oryginalnymi paragonami :D
 

ZuzannaKonieczna

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2022
Posty
3
Punkty reakcji
0
Perfumy wcale nie muszą być drogie. Kwestia poszukania fajnych zapachów. Polecam sprawdzić np Encre Noir Lalique - wspaniały zapach a koszt to około 100 zł. Podobnie np, Otto Kern Ultimate Black - to też dla facetów, ale jako np prezent sprawdzi się świetnie i kosztuje również poniżej 100 zł. Sposób na szukanie jest prosty, otwieracie sobie właśnie notino - sortujecie po męskich czy damskich i po najwyższej ocenie. Potem czytacie recenzje użytkowników - to bardzo dużo daje i potem sprawdzacie ile kosztują np na allegro czy notino itp. Unikajcie douglasów i podobnych drogerii bo mają potwornie wielką marżę. Jedna - arcyważna rzecz (mało się o tym pisze a to jest mega ważne) to sprawdzanie data produkcji perfum - już o tym było w wielu miejscach. Ale nadal mało kto to robi a potem jest wielkie rozczarowanie. Tak już jest, że sklepy mają różne partie ale to można akurat samemu czeknąć w kalkulatorach internetowych np tutaj - https://kosmetykiperfumy24.pl/poradnik/jak-sprawdzic-date-produkcji-perfum/ - nie chce mi się rozpisywać, ale w tym artykule jest konkretnie co i jak. Proste, a uchroni nas przez wtopą.
 
Do góry