Tak Czy Nie.....

Status
Zamknięty.

proksi85

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Mam pytanie.... czy jeżeli partner nie miał wytrysku a kochaliśmy się bez gumki :bag: (Tak wiem jesteśmy oba 'mądre' tak więc oszczędźcie mnie w pouczeniach, że to było nieodpowiedzialne bo wiem że tak jest :( :( :( :( ) możliwa jest ciąża? Dopiero później ją ubrał. :(
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Przed wytryskiem podczas erekcji wydzielany jest rodzaj śluzu który ma ułatwiać partnerom stosunek. Może on zawierać plemniki... Ciąża jest więc prawdopodobna ...
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A daleko był do osiągnięcia orgazmu?
 

proksi85

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Raczej daleko :p Później oprzytomniałam i kazałam mu iść i kupić prezerwatywy.

A co do tego płynu ejakulacyjnego wiem że mógł się pojawić ale raczej (!) go nie było... oj...
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
No jeśli był raczej daleko to chyba nie masz się czego bać... :)
Poczekaj ze dwa tygodnie i sama zobaczysz :p
 

mizia_kizia

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Lepiej zrób sobie teścik:) najmnije po 6dniach od stosunku! I wtedy bedziesz wszystko wiedzieć! Daj znac jaki wyjdzie:)! Ja miałam prawei ten przypadek ostatnio bo kochalismy sie w czasie okresu ale biore tabletki:) i zrobilam tescik i nie jestem w ciazy!

Pozdrawiam:*:)
 

proksi85

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
ale ja nie chce być... za wcześnie :(:( a test to dopiero po 6 dniach tak więc za późno żeby zapobiec po..... dzisiaj ide do ginekologa.. streess :(

Poprosru nie mogę.. lekarka nie przepisała mi Postinoru ponieważ nie jest za tym żeby ciąze przerywac... :( powiedziala ze ona mi pomóc nie może....
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
ale ja nie chce być... za wcześnie :(:( a test to dopiero po 6 dniach tak więc za późno żeby zapobiec po..... dzisiaj ide do ginekologa.. streess :(

Poprosru nie mogę.. lekarka nie przepisała mi Postinoru ponieważ nie jest za tym żeby ciąze przerywac... :( powiedziala ze ona mi pomóc nie może....
Nie będe Cie pouczać jak wcześniej napisałaś... wiem że wiesz o tym wszystkim co mi sie na myśl nasówa.
Kiedyś też byłam "za" chyba wreszcie wydoroślałam i zrozumiałam to i owo.(dobra nie miało być kazania :] )
Bądź dobrej myśli. Jeśli jesteś nadal "za" usunięciem to musisz sie wysilić i poszukać lekarza który Ci to przepisze albo "przekonać go (kopertą)"...
 
Status
Zamknięty.
Do góry