Tabletki Yasmine

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
To ja kurcze w tamtym roku niezle przezyłam jedna wizyte u ginekologa, bo miałam wykonywany zabieg, konkretnie wymrazanie nadzerki. Sam zabieg trwa ok 10 minut (albo nawet krocej). I oczywiscie lezałam na tej kozetce z nogami na za pietnascie trzecia i najpierw lekarz mi cos tam robił jakims przyrzadem, tzn, wymrazał przez 3 minuty, pozniej było ok. 5 minut przerwy i on wtedy siedział tak na krzesełku miedzy tymi moimi nogami i sie patrzył na mnie, normalnie az mi sie głupio zrobiło i tak sie strasznie krepowałam i wstydziłam ze juz miałam mu cos powiedziec. No bez przesady, zeby tak siedziec i sie patrzec... a po tych 5 minutach patrzenia znów mi 3 minutki wymrazał i koniec zabiegu. Nic nie bolało, tylko mnie denerwowała ta przerwa z tym patzrniem i wtedy z gabinetu wyszłam taka zastydzona, a za 2 tyg znów musiałm do niego pojsc, bo musiał zobaczyc czy sie tam wszystko ladnie wygoiło. Nio ale teraz chodze juz bez zadnych zachamowan bo wiem ze nawet takie zwykłe badanie jest o wiele lepsze od tego jak mi tak siedział miedzy nogami i sie patrzył... :/
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
o kurcze to rzeczywiscie musialo byc straszne, chyba bym nie wytrzymala, tak perfidnie sie patrzyl?
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Niooo, nio bo musiał byc przerwa miedzy wymrozeniami i on sobie siedział i sie patrzył.... ale krepujace, mowie Ci... :/
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
straszne, przeciez mogl na cos innego patrzec, na sciane, udawac ze cos czyta, moja lekarka to zawsze jak ide do kozetki patrzy w inna strone, zeby mnie nie peszyc
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Nio tak mogł patzrec na cos innego... ale jak moja kolezanka miała ten zabieg to mowiła ze u niej było tak samo... ale było mineło.... przezyłam, a facet i tak jest fajnym lekarzem... :)
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Ja je biorę od roku, i od samego poczatku aż do dziś żadnych problemów nie miałam, nic nie przytyłam, żadnych plamień ani migren, bulów brzucha nic, a robią robtore. Skora mi się też poprawiła zero pryszczy na plecach i buzi, super mówię wam.... goraco polecam!
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mi widac jednak nie sluza, samopoczucie mam dobre i dobrze sie czuje, ale moja noga mnie martwi, bo nie wyglada za dobrze- pelno popekanych naczynek do tego jeszcze takie zgrubienie w tym miejscu, bol i dretwienie, musze odstawic niestety
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Oj biedactwo... musisz szukac dalej odpowiednich tabletek dla siebie, bo niestety kazdy organizm jest inny i inaczej wszystko przyswaja i toleruje...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
postanowilam skonczyc to opakowanie, bo nie mozna za bardzo w tarakcie przerywac, jeszcze bym sobie bardziej cos rozregulowala, ale to chyba nawet niemozliwe, jeszcze mam tabletek na jakies niecale 2 tygodnie, a potem przerwa, tylko sie boje zeby sie to brzuchem nie zakonczylo :(
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Oj Nika nie martw sie, na pewnoe bedzie dobrze... tylkpo lepiej idz do lekarza z ta noga zeby Ci nic powazniejszego nie było...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no chyba bede musial sie wybrac, bo caly czas czuje takie uciskanie jakby mi ktos ta noge opaska usiskowa zwiazal albo bol, nie moge tego miejsca w ogole dotykac :(
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Nio Nka to Ty rzeczywiscie nie lekcewaz sobie tej nogi tylko pedz lepiej do lekarza... pamietaj im wczesniej tym lepiej... :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
aj wiesz takie dretwienia to juz mam chyba z 3 miesiace, ale teraz caly czas w tym samym miejscu, kurcze do chirurga trzeba miec skierowanie :(
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
NIo nIka to nie obijaja sie, nie siedz tyle na forum tylko marsz do lekarza... :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
wiesz co wczoraj wpadalm na pomysl, wybire sie w przyszlym tygodniu do ginekologa i powiem o tej nodze, moze ona mi jakas diagnoze postawi, albo cos chociaz popowie zebym wiedziala co robic, jak myslisz Asica?
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Nio mozesz pojsc i spróbowac, w koncu to dretwienie masz chyba po tabletkach wiec moze i cos powie.... labo najwyzej bedzi4sz musiała isc do innego lekarza..
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no tego sie obawiam, ale moze cos podpowie?
jak ten snieg tak dalej bedzie padal to nigdzie nie zawedruje juz chyba jest z 30 cm
 
Do góry