Tabletki Yasmine

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no wciagnely niestety, wczoraj pierogi z babcia robilam :)
zyje Asica, no tak samopoczucie mam lepsze niz po poprzednich, tylko po drugiej tabletce zaczela mi strasznie noga dretwiec, na razie to przeszlo, ale boje sie ze w ogole bede musiala tabletki odstawic, bo lekarce powiedzialam bo po tamtych tez mi sie tak robilo i powiedziala ze powinnam isc do chirurga :(
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Od ginelokoga do chirurga?? O kurcze, to nie za ciekawie... :/ Nio a ja dzis placki pieke :D Beda pyszneee :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
to dobrze ze sie udaly :)
no a z dretwieniem konczyn to podobno nie ma zartow, bo mozna miec zakrzepice, ale poczekam jeszcze troszku
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
To moze lepiej idz do tego lekarza, skoro nie ma zartów. Nigdy sie z tym nie spotkałam wiec nie wiem...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
a ile naczynek mi popekalo, to jest straszne, poczekam wezme jeszcze kilka tabletek, moze po tych przejdzie :)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
O matko to moze lepiej je odstaw jak Ci naczynka pekaja.... o masakra.... wspolczuje Ci... ale bedzie dobrez :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no ja mam takie problemy z naczynkami po mamie i to juz od ajkis 5 miesiecy, zobaczymy co bedzie po tych tabletkach
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
a chyba ze to rodzinne, to inna sprawa.... ale uwazaj ztymi tabletkami... :)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
nio to moze to jednak nie jest rodzinne tylko od tabletek skoro mama brała te same... zreszta nie wiem sama....
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
to Nika najlepiej chyba bedzie jak pojdziesz do lekarza i wtedy sie chyba wszystkiego dowiesz co i jak i z czego to masz i w razie czego pewnie dostaniesz na to jakies tabletki albo masci..... o masakra jak ja nie lubie chodzic do lekarzy... :/
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja tez a ostatnio to caly czas po lekarzach biegam: dermatolog, alergolog, ginekolog masakra :(
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
A ja tak: dermatolog, ginekolog, okulista, ortopeda...:p
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Nio dobrze ze ja tak nie musze biegadc, ostatnio byłam jedynie u rodzinnego jak byłam chora i wczesniej u kardiologa z moim serduszkiem (zlamanym).... a w sumie to mogłabym odwiedzic mojego ulubionego pana ginekologa :)... moze by tam do mnie zajrzał czy wszystko w porzadku ... :p
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
nie no zartowałam oczywiscie :p przeciez chyba zadna z nas nie przepada za badaniami u ginekologa...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no oststnio jak lezalam na kozetce to oczy zamknelam, zeby tego wszystkiego nie widziec, wariatka ze mnie :)
 
Do góry