Tabletki sesja

December

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
2
Wiek
29
Witam:). Musze trochę wziąć się do roboty w 2 półroczu i właśnie szukam czegoś co oprócz determinacji i samozapracia trochę by mi dodało kopa. Tak myślałem o tych tabletkach sesja bo słyszałem, że niektórzy to brali, ale zastanawiają mnie efekty:). I oprócz tej "sesji" jak znacie to doradźcie podobne specyfiki:)

Pozdrawiam;]
 

Bud Light

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
212
Punkty reakcji
5
plusz z magnezem, znajomi polecają

Ja pół roku brałem sesję i średnie efekty.

Generalnie Magnez działa na koncentrację i łatwość zapamiętywania a kofeina, tauryna itp. ma pomóc dłużej trzymać mózg w stanie skupienia.

Od ponad miesiąca biorę asparaginian magnezu + potas. Magnez tak czy inaczej bym brał a potas przydaje mi się z innego powodu, dla mnie to idealne połączenie. Widzę lepsze efekty, zawartość magnezu jest chyba podobna jak w sesji a cena 3x niższa niż cena sesji :). Być może jest sam asparaginian magnezu bez potasu.

Nie musisz brać sesji, być może jest przereklamowana, są inne wspomagacze zawierające magnez.
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Ja zawsze podczas sesji jadłam bardzo dużo czekolady. Podobno było to związane z brakiem wystarczającej ilości magnezu w organizmie. Dlatego uważam, ze warto podczas wzmożonego wysiłku nieco się wspomagać. Moja koleżanka mówiła również, że bardzo dobre są tabletki z guaraną, na e-lek.pl możesz znaleźć bardzo duży ich wybór. Poza tym wszystkie są w przystępnych cenach. Poza tym nie zapominaj o kawie...
 

Qontrol

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jutro egzamin do zaliczenia połowa materiału co bierzesz ?

Tabletki SESJA~ 11zł
W ciągu dnia zjesz ich z 15. Efekt ? Nie zdałeś :)

Feta~ 30zł
Kreska o 18 siadasz do nauki... kreska o 22 nie śpisz do rana, kreska o 6 rano. Idziesz na egzaminy... zdane wszystko na 90% :)

Proste, testowane, działa :)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Jesli chodzi o magnez to ja polecam ten który sama przyjmowałam - a wystarczy tylko 1 kapsułka dziennie Chelato Magnez Medica.
O tym magnezie dowiedziałam sie od mojego internisty.
 

Bogeyman

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
[SIZE=13.5pt]podpasowała mi ta sesja – wszystko w jednej tablecie musującej albo zwyklej (jak kto woli) – magnez, wit B12… nie chce się po niej spac, człowiek lepiej i szybciej ogarnia, dla mnie ok![/SIZE]
 

neon_girl

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
mi za bardzo sam magnez nie pomagał w czerwcu.... ale żeń -szeń już bardzo, rzeczywiście mogłam sobie dłużej poślęczeć nad ksiązkami w nocy, z suplementów do polecenia to gold żeń-szeń complex, bo nie tzreba jeść całego opakowania, jedna tabletka na spokojnie wystarcza
 

karolesia87

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy krótkie branie czegokolwiek poprawi Twoją zdolność do przyswajania wiedzy ale możesz spróbować Gold żeń szeń complex - mi ten suplement pomaga w dłuzszym działaniu się koncentrować a co ważne jak przychodzą trudne momenty kiedy trzeba naprawdę przysiąść o wiele dłuzej daje radę więc i można powiedzieć, że na zmęczenie daje radę.
 

smoke_on_the_water

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
z koleżanką w czasie egzaminów, kolosów stosujemy te tabletki sesja i spoko - lepiej się ogarnia po nich, nie ma znużenia, więcej energii, są spox
 
A

Aleksa24

Guest
Na koncentrację i lepszy nastrój bardziej kierowałabym się w stronę revitasens, który jest przebadany przez Uniwersytet Medyczny w Warszawie i posiada na prawdę fajnie dobrany skład. Dzięki któemu możemy wrócić do pełni sił, gotowi na nowe wyzwania. Ja w okresie jesienno-zimowym bez niego byłabym wrakiem człowieka, a tak przez cały rok trzymam sie świetnie :)
 
I

ItaliaAmore

Guest
zgadzam się z Aleksa, revitasens bedzie skuteczniejszy niz sesja, z tym, ze podtrzymuje zdanie innych, jedna kapsułka nic nie zmieni:) warto by bylo zaczac zazywac suplementy odrobine wczesniej niz z dniem rozpoczecia egzaminów
 
Do góry