aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
Tu nawet nie chodzi o mordowanie się na siłowni, bo ruch to też sprzątanie mieszkania - też tracimy zbędne kilogramy - jeżeli wracasz autobusem, to możesz wysiąść przystanek wcześniej i szybkim marszem wracać do domu. Nie trzeba wiele, a wyjdzie to na dobre. Do tego ważna jest dieta, ale nie ma diety cud. Suplementy diety polecam tylko naturalne, np. humavit ma w ofercie suplement z pokrzywą indyjską, albo spirulina. Z suplementami trzeba trochę eksperymentować, żeby znaleźć ten właściwy.
 

cercei

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z aga234 kilka prostych spraw, które znacząco nie zmienią naszej codzienności mogą pomóc zmienić w naszym zdrowiu wielką zmianę. Suplementy tylko naturalne, ja chcąc się odchudzić sięgnęłam po colon slim, udało mi się zrzucić kilka kg.
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Należy pamiętać, że odpowiedni jadłospis to połowa sukcesu. Potrzebne są także ruch, dostosowany do kondycji i stanu zdrowia, oraz pomoc psychologiczna. A żeby odnieść sukces, potrzeba wsparcia. Dlatego najlepiej odchudzać się wraz z lekarzem, dietetykiem, trenerem i psychologiem. To bardzo ważne, bo nadwaga i otyłość to nie tylko niewłaściwe nawyki dietetyczne, ale także problem natury zdrowotnej czy psychicznej. Skontaktuj się z lekarzem .
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Nigdy nie uwierzę w tabletki cud i tym podobne paskudztwa. Przecież to cała tablica Mendelejewa jest...

@cerce dużo schudłaś? W jakim czasie?
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Bo tabletek cud nie ma :D Ja też jak pisał ktoś wyżej biorę colon, bo jest naturalnym suplementem. Nie preferuje pseudo tabletek nafaszerowanych chemią. Dieta plus odpowiednia dawka błonnika, ale naturalnego!!! działa naprawdę niesamowite rzeczy. Czy ktoś jeszcze stosuje?
 

Kingulaula

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2018
Posty
28
Punkty reakcji
1
Uważam, że tabletki to nie jest dobry pomysł- jest wiele innych, zdrowszych i naturalnych metod na lepszą figurę, samopoczucie i spadek na wadze, a tabletki to efekt placebo lub chwilowa "pomoc", po której jest efekt JOJO.
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
No ja niestety nie wierzę ani w tabletki ani w żadne suplementy. Wszystko to jedna wielka ściema. Najważniejsze jest racjonalne odżywianie. A witaminy czerpiemy z jedzenia a nie tabletek czy suplementów.
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Wiadomo, są suplementy nafaszerowane chemią. Takich trzeba się wystrzegać. Ale colon ma naturalne składniki, więc nie szkodzi, a systematyczne stosowanie pomaga się uporać z problemami :)
 

marek999

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
zgrzana napisał:
Cud tabletek nie ma, ale sędzia dred dobrze mówi. Powinnaś spróbować wspomóc się czymś co przyspieszy Twój metabolizm i spowoduje, że nie będziesz miała ciągle ochoty podjadać. Też podjadałam, w nocy zaglądałam do lodówki, chociaż cały dzień coś jadłam i byłam po kolacji. Siedzący tryb pracy sprzyja odkładaniu się tkanki tłuszczowej dlatego tak ważne jest żeby uważać na to co się je i w jakich ilościach.
Zgadzam się w pełni najlepiej żeby nie podjadać . wiem że to trudne ale możliwe .Jestem tego światkiem.
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Och, bardzo trudne, a jeszcze trudniej unikać mi smażonego jedzenia.
 

Olkka

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja tam stawiam na zdrowe, smaczne i fit menu, które zapewnia mi Wygodnadieta i na ruch! Gdy połączy się dobrze dobraną dietę z ćwiczeniami efekt jest na prawdę rewelacyjny i nie trzeba żadnych "wspomagaczy":)
 

Babadook

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2017
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Z cateringu Wygodnej Diety też miałem okazję korzystać i naprawdę smakują mi ich posiłki. W przypadku wersji niskokalorycznej naprawdę sprawnie można zrzucić zbędne kg. Warto też zacząć każdego dnia biegać, jeździć na rowerze, czy chociaż sporo spacerować. Efekt można osiągnąć całkiem szybko. ^_^
 

Oaza1

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2019
Posty
12
Punkty reakcji
0
Te wszystkie tabletki, suplementy diety to dla mnie porażka. Najważniejsze jest zdrowe odżywianie i tylko zdrowo się odżywiając można mieć zdrowe ciało i umysł ;) Mi w ogarnięciu wszystkiego bardzo pomaga Wygodna Dieta. Odkąd zamawiam catering dietetyczny zupełnie inaczej moje ciało wygląda :)
 

Radzka87

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2020
Posty
17
Punkty reakcji
0
na odchudzanie fajnie pomagał mi orlistat, nie wiem czy w Polsce dostępny, ale w zagranicznych aptekach internetowych powinien być bez problemu
 

elusia617

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2020
Posty
19
Punkty reakcji
0
Bardzo dobrze powiedziane. Wystarczy więcej ruchu, gdzie nawet przy sprzątaniu go mamy, nawet spacer + zredukowanie spożywanych kcal wystarczy patrzeć na etykiety i wybierać mniej tłuste potrawy
 

basia801

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2020
Posty
13
Punkty reakcji
0
Bardzo dobrze powiedziane. Wystarczy więcej ruchu, gdzie nawet przy sprzątaniu go mamy, nawet spacer + zredukowanie spożywanych kcal wystarczy patrzeć na etykiety i wybierać mniej tłuste potrawy
no więcej ruchu oki ale mam problem z czekoladą którą uwielbiam i kotleciki na oleju tez lubię musi być jakieś wyjście....
 

Bila33

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2020
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie,
piszecie tutaj o ruchu i o diecie na odchudzanie - owszem zgadzam się. Sama stosuję tę metodę od dobrych kilku miesięcy i oczywiście efekty są fajne. Jednak okres jesienny trochę spowolnił moją redukcję. Dlatego chciałam wesprzeć się jakimś suplementem. Wiele dietetyków poleca naturalne suplementy diety oczywiście przy jednoczesnej diecie i trenowaniu.
I tak np znalazłam tutaj https://byc-zdrowym.pl/suplementy-na-odchudzanie/ rozpiskę z samymi naturalnymi suplementami. Jednak jest ich tak dużo, że nie wiem na jaki się zdecydować. Macie jakieś sprawdzone naturalne produkty, które możecie polecić? ewentualnie który waszym zdaniem z tej rozpiski jest najlepszy?
 
Do góry