Tabletki na opóźnienie wytrysku?

HotButik_pl

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2015
Posty
0
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
To nie jest tak, że kupisz "magiczny" środek i nagle możesz sie kochać godzinę albo siedem :wink: . Owszem, te środki bardzo wspomagają, przedłużają stosunek, ale nie należy zapominać że wpływ na problem przedwczesnego wytrysku mają np. zła dieta, stres, przemęczenie, wiek itp. Zadbaj o własne zdrowie i dobre samopoczucie to na pewno Twoja kondycja seksualna będzie lepsza.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Dopiero zobaczyłem temat

Kremy,żele,cudowne receptury
Zdradzę wam pewien sekret i rozwiązanie waszych problemów
Nie denerwować się ot co.Luzik
A jak ktoś naprawdę mocno nadpobudliwy to spowodować ejakulację np. godzinkę albo dwie przed właściwym działaniem
Taniej wyjdzie
 

jokaa777

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czasem trzeba się wspomóc jakimś suplementem by nie popaść w kompleksy, że za szybko kończymy.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Mariusz Lichowski napisał:
Chłopaki nie trujcie się żadnymi tabletkami ani maściami!!
No z jednej strony tak ale kiedy penis nie domaga to jednak szukasz czegoś co pomoże go powrócić do dawnego stanu co nie ? Nie wiem jak jest u Ciebie ale jednak dla każdego faceta praktycznie dużą traumą jest to,ze nie moze bzykac się z żonką. Czy tam z dziewczyną. Albo jak wkłada penisa i od razu wytryska. U mnie na przykład odpadała gumka. Co z tego,że w wielu przypadkach nakłądanie gumy pomaga jak mi po niej penis opadał i nie byłem w stanie wiecej uprawiać seksu. Potem się po tym denerwowałem oraz nie byłem w stanie już więce się bzykać. Fajne są tabsy potency therapy. nie są to żadne szodliwe tabetki bo są bez recepty i na bazie żeńszenia. Ale daja nawet fajne efkety. Można dłuzej ciupciac
 

Anna Kalata

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2016
Posty
16
Punkty reakcji
1
A czy można poprosić o jakiś skład tego penilarge? Najlepiej w postaci zdjecia opakowania. Tak do przeanalizowania :)
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Aakalata napisał:
A czy można poprosić o jakiś skład tego penilarge? Najlepiej w postaci zdjecia opakowania. Tak do przeanalizowania :)
Jasne, jak będę w domu, to wstawię.
Jest w sieci. Przekopiowałem

L-ARGININA
BUZDYGANEK ZIEMNY (Tribulus terrestris L.)
MUIRA PUAMA (Ptychopetalum olacoides Benth.)
PALMA SABALOWA (Sabal minor Jacq.)
ŻEŃSZEŃ SYBERYJSKI (Eleutherococcus senticosus Maxim.)

Najważniejsze jest to, że środek jest legalny oraz dopuszczony do działania w Polsce.
 

Aro7

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2016
Posty
30
Punkty reakcji
12
Dokładnie ŻADNE tabletki, mają większe skutki uboczne niż możecie sobie wyobrazić ;)
1. Na początek lepsza dieta, w której znajdować się będzie dużo źródła Cynku.
2. Trening mięśni kegla, na internecie jest masa ćwiczeń, to mięsień, który po wyćwiczeniu pomaga w kontrolowaniu wytrysku i można uprawiać seks godzinami.
3. Podczas seksu można z kobiety co jakiś czas wyjść, szczególnie jak czujesz, że dochodzisz, dzięki temu również można przedłużyć stosunek.
4. Są specjalne prezerwatywy, które właśnie opóźniają wytrysk, kto chce nazwę to napiszcie na PW, nie będę tutaj reklamy robił.

Punkt 1 i 2 to priorytety, jeśli chcecie zdrowe i trwałe efekty :)
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Durexy są też ultra-cienkie, ja zazwyczaj na takich lecę. Co do tabletek na opóźnienie wytrysku, to jak wyżej zdecydowanie lepsze są regularne ćwiczenia.
 
Do góry