Tabletka po stosunku

kinkaa

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem to malo kto obchodzi. Moze jakby bylo zapisane w kalendarzu to kazdy prawie by zapamietal. Nie mam konta na fb .Moze sie skusze i zaloze .
 

alisse

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
Ja mam. A wracając do antykoncepcji postkoidalnej to uważam, że jest potrzebna i jak ktoś nie chce jest stosować to nie musi
 

kinkaa

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Oczywiscie , ze tak. Ale ja chce i dlatego kazda informacja na temat tych tabletek jest bardzo cenna. Przede wszystkim chcialabym wiedziec, jaki lekarz moze mi przepisac takie tableetki?
 

alisse

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
Z tego co wiem to nawet weterynarz. Wierz , że suczkom też podają tą tabletkę jak właściciel nie chce żeby jego podopieczna miała małe?
 

kinkaa

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Tym to mnie teraz zaskoczylas, czyli moge isc do weterynarza i choc nawet nie majac suczki powiedziec tylko wystarczy w czym problem i recepta gotowa, To dlaczego rodzinni lekarze nie chca tego przepisac?
 

alisse

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
Myślę, że to zależy od lekarza. Ja kiedyś podczas rutynowej wizyty u lekarza ginekologa mogłam ją mieć. Lekarz często przeprowadza wywiad. Mnie się pytał czy mam dzieci i ile. Czy się zabezpieczam czy nie i czy chcę mieć jeszcze dziecko. Kiedy zaprzeczyłam to chciał mi przepisać ją "w razie potrzeby" myślę, że takich lekarzów jest sporo.
 

kinkaa

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Zasiegne jeszcze u swojego Ginekologa informacji na temat tej tabletki. I wtedy podziesie sie ta informacja.
 

kinkaa

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
widzisz i tak mi schodzi , ze do tej pory nie bylam . ale obiecalam sobie ze w poniedzialek pojde
 
Do góry