Tablet Globo GL8000

Gargamelek

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,
zastanawiam się nad kupnem tabletu Globo GL8000. W internecie wyczytałem, ze specyfikacja jest bardzo ciekawa. Na pewno atutem jest czterordzeniowy procesor i matryca IPS. 8-calowy ekran też mi jak najbardziej pasuje. Z tych najważniejszych rzeczy brakuje modemu 3G, ale uważam, że chyba warto kupić ten tablet nawet bez niego po odpowiedniej cenie :) Co o tym myślicie ? Potrzebuję naprawdę dobrej rady :)
 

Donala

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam tablet Globo i jestem mile zaskoczona i zadowolona. Na poczatku bylam zdezorientowana, bo to moj pierwszy tablet, ale dzien po dniu nauczylam sie z niego korzystac. Zaczelam sciagac aplikacje, podlaczylam tablet do TV i wszystko dzialalo. Fajny sprzecik.
 
H

hycel12

Guest
Nie znam tej firmy. Kupując tablet zwracaj uwagę na obsługę USB OTC (podłączenie innych urządzeń jak w komputerze.)
 

Gargamelek

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
hycel12 napisał:
Nie znam tej firmy. Kupując tablet zwracaj uwagę na obsługę USB OTC (podłączenie innych urządzeń jak w komputerze.)
Zanim postanowiłem go kupić, poszperałem jeszcze troszkę w internecie i znalazłem, że można podlączyć do niego klawiaturę. Wszystko się zgadza :) Jak dla mnie zakup był strzałem w 10 !
 
Do góry