T.B. Joshua przewidział katastrofę smoleńską?

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Dosyć znany już na zachodzie pastor T.B. Joschuaprowadzący jeden z afrochrześcijańskich kościołów (takie kościoły często prowadzone są przez osoby podające się za proroków, taki afrykański folklor, który ma popularność i wśród Afroamerykanów) i własny kanał telewizyjny, nie raz już zaskakiwał trafnymi przepowiedniami.
Daje link do artykułu i filmiku na temat przepowiedni dotyczącej katastrofy smoleńskiej.

Mój odnośnik

Nigeryjski prorok T.B. Joshua przewidział tragedię, która wydarzyła się pod Smoleńskiem, a także żałobę narodową.

W swym proroctwie ze stycznia 2010 r. mówił o wydarzeniu, które nastąpi pomiędzy Rosją i jednym z jej sąsiadów, choć, jak wtedy dodał, nie musi być to jej bezpośredni sąsiad.

21 marca 2010 r. T.B. Joshua powiedział: „Widziałem w wizji balon pełen ludzi. Stracił on kontrolę w powietrzu. Szukał miejsca do wylądowania. Jeśli Bóg pozwoli mi nazwać to państwo i kiedy to się stanie, to zrobię to, by zbawić dusze. Ale jestem sługą. Czasem Bóg mówi, by powiedzieć miejsce, czas i konkretne państwo, żeby ludzie byli świadomi. Ludzie Boży”.

Podczas drugiego nabożeństwa z 21 marca prorok powiedział: „Powinniśmy się modlić za ten naród, za ten balon. Bo widzę ludzi, którzy są znaczący – przedstawicieli rządu. Oni byli wewnątrz balonu. Coś stało się w powietrzu, więc to niewinne dusze. Módlcie się za nich”.

Tydzień później, 28 marca 2010 r.,T.B. Joshua podał dalsze szczegóły proroctwa. Powiedział: „Widzę jak flaga, w której jest biały kolor, zostaje opuszczona w dół”.

Materiał wideo zawierający proroctwo T.B. Joshuy o tragedii w Smoleńsku zamieszczamy poniżej.

Temitope Balogun Joshua (ur. 12.07.1963r.), znany jako T.B. Joshua, jest założycielem kościoła “Synagoga. Kościół wszystkich narodów” (SCOAN) w stolicy Nigerii – Lagos. Jest pastorem, prorokiem i autorem książek. Przez Emmanuel TV, stację telewizyjną kościoła, emituje chrzescijańskie programy.

Miał przewidzieć wiele światowych wydarzeń i klęsk, w tym: tragiczny w skutkach cyklon w Birmie, katastrofę Boeinga 77 na lotnisku Heathrow, uratowanie Ingrid Betancourt z kolumbijskiej dżungli, śmierć prezydenta Zambii Levy’ego Mwanawasy, śmierć aktorki i piosenkarki Brittany Murphy, smierć byłego prezydenta Korei Południowej Roh Moo-Hyuna, zamach na pakistańskiego ministra ds. religii, dokładne szczegóły dotyczące śmierci amerykańskiego senatora Edwarda Kennedy’ego, a także śmierć Michaela Jacksona.

I co Wy na to?
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Jak dla mnie mętne jak wszystkie przepowiednie. Nie wierzę, że ten pastor coś przewidział.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
80% flag ma cześć w kolorze białym. Balon? no sorry, jak można mylić balon z samolotem?? wierzę w Boga ale nie wierzę w jakiegoś chłopa co przepowiada przyszłość. Tak samo miało być z Majami i końcem świata, a ostatnio na discovery był dokument o tym i majowie sami się wypowiadali ze nie ma żadnych zapisków o końcu świata a o końcu ich kalendarza. Powiedzieli też że się skończy ten kalendarz i będzie nowy. Tak samo przepowiednie o meteorycie itp, jasno naukowcy powiedzieli że jak by miał być taki wielki kamulec który miał by wytrącić ziemie z orbity to by go już dawno było widać, nawet byle chłop z starym teleskopem mógłby go wyraźnie zauważyć.

Tyle na temat przepowiedni "dzisiejszych proroków"
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Tak. Uwielbiam to.

Zawsze po jakims wielkim wydarzeniu znajduje sie pelno rzekomych przepowiedni. Szkoda ze zawsze po fakcie nigdy przed...
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
dokładnie, niedługo oznajmią że pewien farmer w uludzambi w południowej afryce napisał na kamieniu że bedzie katastrofa wielkiego ptaka z silnikami itp przewidział katastrofę 20 dni wcześniej.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Portos. Nie chodzi o wierzenie w chłopa. Jest to ciekawostka, dlatego proszę o opinie. Było tam więcej trochę szczegółów niż biały kolor flagi.
Co do tego mają Majowie? Tu mamy gościa, który coś tam zobaczył czy przyśniło mu się, a tam rozbudowaną teorię, z masą wydanych książek i nagranych filmów, wręcz zjawisko społeczne. Co tu porównywać.
No i co do tego ma wiara? Może dla wyznawców jego Kościoła, to jest prorok, mi bardziej chodzi o ciekawostkę z dziedziny parapsychologii.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
ok, jest to bzdura, jak ktoś wcześniej wspomniał teraz bedzie 400 proroków którzy "przeczuwali tą katastrofę"
 

jacksonowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Jak coś to to jest na prawdę prawda.
Chyba soboty obudziłam się i czytałam książkę. I nagle gdzieś w mojej głowie, w środku słysze takie ŁUP jagby się coś rozleciało. Myślałam że mam jakieś omamy i wróciłam do czytania. Dopiero potem dowiedziałam się że samolot w Smoleńsku się rozbił
 

bylemjestembede

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2010
Posty
92
Punkty reakcji
4
Jeśli mi znajdziesz link który z tą przepowiednią został umieszczony w internecie przed 10 kwietnia to w to uwierzę. A tak to bardziej myśle, że to kolejny fałszywy prorok który działa na rozkaz NWO, która jak myśle stoi za zamachem. Jak i za całą resztą jego niby proroctw które ustalone są odgórnie. A ten prorok podkreśle "fałszywy" ma za zadanie sterować masami w 3 świecie, gdzie nie ma zbyt dużo ludzi inteligentnych.
 

piksel-2

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
86
Punkty reakcji
1
Kilka miesięcy przed katastrofą, w rozmowie ze znajomym przewodziliśmy katastrofę któregoś z samolotów Tupolew, będących własnością polskiego rządu. Z tym, że myśleliśmy, że będzie to wina tak jakby się wydawało przestarzałej konstrukcji, awarii samolotu. Teraz już wiemy, że samolot był sprawny, niemniej jednak te samoloty powinny zostać zastąpione nowszym technologicznie sprzętem.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ci cali prorocy to zawsze po fakcie się odnajdują. Rosną jak grzyby po deszczu. Trochę to żałosne.
 

25michal6

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Słyszeliście może o Księdze Królowej Saby? Podobno są tam opisane wszystkie sny prorocze tej właśnie królowej. Jeśli ktoś przeczyta tę księgę, to kilka dni potem umiera. Jeden ze snów pokazywał olbrzymiego ptaka (biało - czerwonego) który stracił nad sobą panowanie i runą na ziemię.
Większośc z tych przepowiedni spełniła się, np. że kobiety zaczną nosić spodnie (upodabnianie się do mężczyzn) a faceci będą nosić biżuterię, zapuszczać włosy (upodabnianie się do kobiet)...
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Przeczytałem parę lat temu i żyje. O ptaku nic nie pamiętam. A ten temat dotyczy konkretnej przepowiedni, i po co go odgrzebywać, żeby napisać nie na temat?
 
Do góry