szumy, piski w uchu.

Status
Zamknięty.

rafal15rs

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam. Mam 19 lat (w sumie to za 4 miesiace 20). W listopadzie 2013 na dyskotece zostałem pobity (bez powodu) przez pijanego typa, ale sam tez bylem pijany. uderzyl mnie chyba z 3 razy i wydaje mi sie że walił z całej siły (oddalem mu ale nie bede sie rozspisywal). W lewą czesc glowy zostalem uderzony raczej 2 razy bo mialem limo pod lewym okiem i małego guza na pulsie(obite takie poprostu). a z prawej strony musialem dostać jakoś w ucho lub zuchwe. kilka dni pozniej zacząłem odczuwać ze boli mnie żuchwa jak otworze buzie na maxa lub poruszam na maxa (do końca) żuchwa w lewo lub prawo. ten ból ustał. ale pozostało mi to że jak otworze buzie tak do konca i zamkne i zacisne troche zęby to mi szumi w uchu. i nie wiem od czego to zależy ale jak nic nie robie fizycznie to tak bardzo nie szumi. a jak coś robie fizycznie chociażby umyje samochód wroce do domu otwieram buzie i zamykam szybko i zaciskam zęby to to się nasila i to już nie są szumy tylko to juz są jakies grzmoty nie umiem tego opisać ale mozna to porównać do delikatnego pogrzmiewania jak w lato podczas burzy. dodam ze bylem u laryngologa i z uchem wszystko ok. bylem u chirurga bylem na przeswietleniu, chirurg powiedział ze jest wszystko ok, ale to dlatego ze baba od przeswietlen chciala byc madrzejsza od chirurga i zamiasta mi zrobic od razu z prawej strony przeswietlenie to zrobila od tylu glowy i powiedziala ze jak lekarz bedzie chcial drugie to przyjdz jeszcze raz. lekarz nie chcial drugiego przeswietlenia i tak zostało. byla zima nic nie robilem szczegolnego bo chodze jeszcze do technikum i tylko lekko szumialo. w tą sobote bylem umyć samochod bo mroz puscil i wracam do domu i mysle sobie sprawdze czy mi szumi. i znow byly aż takie mocne grzmoty... nie boli to wcale ale jest denerwujące, i obawiam się ze cos jest nie tak.... co to może być? pomóżcie, mam zamiar wybrać się do lekarza jak tylko będę miał jakis luzniejszy dzien w szkole (bo matura w tym roku), ale prosze o porady itp, moze ktos miał ale juz nie ma podobnego problemu. to już 3 miasiące a nic sie praktycznie noe zmienilo...
 
Status
Zamknięty.
Do góry