Szukasz osoby, która dostarczy Ci zawsze świeżą i najnowszą muzykę Electro House

Damyl

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
Szukasz osoby, która dostarczy Ci zawsze świeżą i najnowszą muzykę Electro House?

Fantastycznie trafiłeś :) Na codzień zajmuję się słuchaniem Muzyki "zawodowo". Wybieram poprostu to co najlepsze i najciekawsze znalezione w sieci i nie tylko dla pewnej firmy. Możecie nie wierzyć ale są takie firmy - piszcie na PEW jeśli chcielibyście pracować w takim zawodzie jak mój.

Ale nie o to tutaj chodzi Wykorzystuję swoją pracę na dwa sposoby - w celach zarobkowych rzecz jasna oraz dla własnego hobby, satysfakcji czy jakby to nazwać

Wpadłem ostatnio na świetny pomysł (nie będe zdradzał w jakich okolicznościach mnie oświeciło). Skoro już się tak orientuję w tych piosenkach, to dlaczego nie mógłbym mówić o nich nie tylko firmie dla której pracuję.

Moja propozycja jest dla wszystkich, całkowicie nie odpłatna, nie trzeba naprawdę nic płacić, wystarczy wyszukać moją stronę w internecie, na której to udostępniam informacje o najnowszych produkcjach muzycznych z całego świata.

Oczywiście to co tam zobaczycie to tylko namiastka tego co tam publikuję ponieważ w rzeczywistości brakłoby Mi czasu aby pogodzić pracę zawodową z hobby na 100% dlatego większość swojej pracy publikuje osobom, które wyrażają taką chęć i porpostu podsyłam im na e-mail najnowsze i najlepsze utwory Electro oraz House i pochodne.

To nie żart, ani żadna ściema. Jestem Damian i mam 23 lata - robie to co lubię i chcę się tym podzielić z innymi.

Napisz do mnie na PW - jeśli chcesz - nikogo do niczego nie zmuszam. Mój adres e-mail znajdziesz w sieci bez większych problemów gdy zaczniesz szukać w googlach [/CENTER]

Nie jestem w stanie tu wszystkiego opisać więc jeśli masz pytania to odpowiem na nie w tym wątku
Pozdrawiam
Damian :)
 
Do góry