Szukasz nazwy filmu?

Lukas_1983

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.

Mam problem bo nie pamiętam tytułu filmu ktory ostatnio zaczelem ogladać i skasowalem przez przypadek.
Akcja filmu rozgrywała sie podczas II wojny swiatowej dwoch zolnierzy jedzie samochodem terenowym zawiesc chyba szampana na linie frontu.
podczas tej jazdy trafiają na zasadzkę niemców jeden z nich ginie a drugi ucieka i rozbija sie tym samochodem.

I tylko tyle widzialem a film sie dobrze zapowaidał

jak by ktos znal tytuł to prosze o odpowiedz

film był produkcji USA ale tak na 80%
 

TheNatoorat

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
To mój pierwszy post na tym forum, więc witam ;d.
Mam pytanie, czy ktoś wie jak się nazywa lub ma link do filmów krótkometrażowych na HBO Comedy. Są one tak koło 7:00 rano. Najbardziej mi chodzi o ten z automatem z kawą. Z góry dzięki!
 

luk17

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
Krakow
czesc szukam tytulu ostatnio ktos mi opowiadal taki film ze matka z corka jada na wycieczke (bodajze pod latarnie morska ) tam matka slyszy jakas legende od starego mezczyzny. Kilka dni pozniej corka ginie i okazuje sie ze ten mezczyzna juz dawno nie zyje. Film podobno bardzo ciekawie nakrecony poniewa pod koniec trudno oddzielic rzeczywistosc od wymyslow matki
 

Penelopaaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
W tamtym roku w lipcu 2008 oglądałam swietny film (chyba na tvp2 ) REWELACYJNY!!! i nie moge sobie przypomnieć za nic w swiecie tytulu, może ktoś pamięta lub ma dostep do takich informacji??? :D :D

film był emitowany ok 20,kryminalno-sensacyjny ( ale z wątkiem romantycznym) z tego co pamietam akcja polegała na tym ze pewna kobieta wynajela prywatnego detektywa (młody, przystojny) aby pomógl jej dowiedziec sie kto zabił jej męża. Ta kobieta to była blondynka, miala jakis rozowy golf chyba (ha ha ha wiem, dobrą mam pamiec, ale tytulu nie pamietam...

Kobieta wszedzie z tym detektywem chodzila, to jakichś bylych męża itd...pod koniec filmu była tez jakaś gonitwa po dachach, fabrykach etc. ;p raz ten detektyw był uwięziony ale sie uwolnił...nie wiem co moge jeszcze dodac, ale bede bardzo wdzieczna jesli ktos mi napisze tutył filmu...

w tytule chyba było coś ze slowem 'lato' lub 'wakacje'...tytuł dwuczłonowy był
 

tuptuś

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Wielkopolska
Poszukuje filmu, nie znam jego tytułu, ani aktorów,nic nie znam. Mogę opowiedzieć go w skrócie film zaczyna się o kierowcy autobusu który ma dosc swojego zycia i postanawia popełnic samobójstwo, gdy juz stoi nad przepascia, zagaduje go nieznany człowiek i mówi zeby wziął pozyczke od mafii pozył tydzien jak milioner i wtedy sie zabił, on tak tez robi, tylko ze w tym czasie poznaje kobiety w której sie zakochał, a po tygodniu musi oddac pieniadze mafii, jednak mafia wcale nie chciała go zabic tylko chciała wyprac pieniadze. z góry dziekuje z pomoc


To film "Co za życie" z Salmą Hayek.
 

art85

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
38
3 dni temu, na wycieczce, kierowca puścił w autobusie jakiś film....trochę się wkręciłem w niego ale po godzinie oglądani wyłączył..szukam tego filmu...na początku kilka osób jechało na wycieczkę autobusem, była scena że kierowca kazał pasażerom nie wyrzucać brązowych twrdych kubków..a i tak je wyrzucali... w filmie była jaaś para gei i rodzina z dziećmi, która chciała niedopuścić aby dzieci komunikowały się z tymi gejami,

z góry dzięki za odpowiedź xD
"Wycieczkowicze"
http://www.filmweb.pl/f297424/Wycieczkowicze,2006
 

matiello

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Witam!!!
Poszukuję tytułów 2 filmów. Mianowicie:
1. Film opowiada o kierowcach formuły, leciał kiedyś w tv. w jednym teamie scigaja się jakiś byly mistrz swiata i inny kierowca który ma duze predyspozycje do zdobycia tytulu. Walacza oni o tytul z innym kierowca. Kierowca z 1 teamu pozniej odbija dziewczyne temu drugiemu, a pozniej ona wraca do tego drugiego. W filmie jest tez scena na jakims pokazie bolidów. W pewnym momencie zabieraja je Ci z pierwszego teamu i sciagaja po miescie. Tyle pamietam.
2. Film lecial chyba wczoraj na jakims prgramie w godzinach wieczornych. Z tego co slyszalem opwiada o 2 reporterach którzy jada gdzies relacjonowac jakies wydarzenie z torbą narkotyków. Krecą reportaż w stylu "Bania moimi oczami". Wiecej o nim nie wiem bo nie widzialem.

Bede wdzeczny za pomoc.
Pozdrawiam
 

matiello

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Dzieki Bishop986 ten film to faktycznie wyścig.
Ten drugi też znalazłem, jego nazwa to ldla zainteresowanych: Las Vegas Parano.
 

agaacia

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
witam....Nie mogę sobie przypomnieć tytułu filmu, horror. Leciał dawno temu w tv.
Przodek jakiegoś tam rodu, wraca wraz z żoną na wyspę...
Jego przodkowie zeszli pod ziemię jako zmutowane karły, boją sie światła/brzydko bawili się w rodzinie/
Bardzo ważny szczegół filmu to końcówka kiedy owe mutanty atakują mieszkańców w latarni morskiej... Wiele tego opisu nie ma. Dlatego chciałabym obejrzeć ten film.

Nie mogę sobie przypomnieć tytułu filmu, horror. Leciał dawno temu w tv.
Przodek jakiegoś tam rodu, wraca wraz z żoną na wyspę...
Jego przodkowie zeszli pod ziemię jako zmutowane karły, boja sie swiatła /brzydko bawili się w rodzinie/
Bardzo ważny szczegół filmu to końcówka kiedy owe mutanty atakują mieszkańców w latarni morskiej...
film leciał w tv bardzo dawno temu.
 

evrinho

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
Miasto
TORUŃ
witam.

ja poszukuję filmu produkcji (raczej) Niemieckiej.Wiec wybuch elektrowni spowodował promieniowanie.Na niebie zbierała sie wielka chmura która była napromieniowana i deszcz z niej niszczył wszystko co napotkał.Dziewczyna wraz ze swoim młodszym bratem uciekała z domu.Brat zginął podczas ucieczki przed tą chmurą w wypadku z autem.Dziewczyna nie zdąrzyła uciec i deszcz ją dotknął.Skutki napromieniowania po jakimś czasie wychodziły (blada twarz,wypadanie włosów) i dziewczyna trafiła do szpitala.Zobaczył ją tam taki chłopak z bogatej rodziny i sie w niej zakochał.Gdy ojciec tego chłopaka sie o tym dowiedział nie pozwolił na to.

ogólnie film ma taki charakter zakazanej miłości.
Chłopak z bogatej rodziny i dziewczyna która została napromieniowana.

dzieki za wszelką pomoc

:papa:
 
K

kinga_sc

Guest
Poszukuję filmu, produkcja chyba amerykańska o studentach, którzy dostają za zadanie stworzyć komputer za 100$, umknął mi gdzieś tytuł, a film był emitowany w kinach jakoś między 2000 a 2007, więc dość spora rozległość czasowa
 

lili_89

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
poszukuje takiego filmu ktory opowiada o dwojce młodych ludzi.. dziewczyna i chłopak, miaszkaja obok siebie ona jest ułozona, grzeczna a on taki kozaczek:) poczatkowo si enei lubia a poźniej.. niespodziewania zostaja zamienione tak jakby ich dusze..:)
 

Aim

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Był on o facecie który dostał od ojca czerwone bmw mimo tego ze nie lubi tego koloru i gdy wracał z pracy to dostal w łeb takim wiadrem pózniej toczyl normalne zycie ale na bilbordach zaczal zauważac piękna dziewczyne lecz gdy się obrócił i spojrzał ponownie to dziewczyny na bilbordzie juz nie było zawsze pisało tam zeby ja znalazl. Spotkał faceta który kazał zawiesc mu paczkę do jego kuzyna (w tedy on o tym jeszcze nie wiedzial)Jechac miał Stanawą 20 (chyba) lecz nie było takjej drogi więc poszukał najbliższej i ruszył w połowie tej drogi spotkał zaket prowadzacy wlasnie do rogi stanowej nr 20(chyba 20) Po droze spodkał on róznych gości min, kolesia ktory potrafił spełniac zyczenia i przewidywac przyszłośc lub innego który był obwiazany dynamitem bo zostało mu kilka tygodni zycia (był chory na raka ) gdy dojechał na mjejsce oddał paczkę a w paczce była fajka której dym spowodował zżucenie tego wiadra.Okazało się też ze zlecajacy i odbierajacy to był ten sam człowiek(albo bracia czy kuzynie nie pamietam).Na finiszu okazało się ze obudził się ze śpiaczki polubił bmw polubił czerwien naprawił bledy zyciowe i ruszył przez świat.

Też podobał mi się ten film i równiez miałam problemy z odnalezieniem tytułu : )
To jest "Ale jazda!" z 2002 roku. http://www.filmweb.pl/f34959/Ale+jazda!,2002 :D
 

Maniusia90

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
oglądaliśmy kiedyś na religii film chciałam się dowiedzieć jak się nazywał był o chłopcu co tata się nad nim znęcał i on ciągle go bił o wszystko i on mówił ze nie będzie taki jak tata w przyszłości a potem był taki sam dla swojego syna..kojarzycie?
 

adeaem

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2009
Posty
398
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
brudny południowy wschód:):)
witam :)

szukam filmu dokładnie kryminału. jest to starszy film w którym grupka ludzi spotyka się w jakimś domu dokładnie w salonie
i nagle światło gaśnie i ktoś zabija jedna osobę, a reszta później dochodzi pomału do tego kto to zrobił..
bardzo mi zależy z góry dzięki :) piona :)
 
Do góry