Szukanie pracy w sieci

robbo

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam!


Szukam pracy przez internet i chciałem się dowiedzieć coś o serwisach, w których mogę zostawić swoje cv.

Jakie portale możecie mi polecić?
 

robbo

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
No nie do końca mi o to chodziło...
Ktoś ma jakieś propozycje? Interesuje mnie znalezienie takiego portalu, na którym aplikując cv będę miał pewność, że w niedługim czasie ktoś się do mnie odezwie z propozycją pracy.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
No to niestety powiem Ci, że jeśli liczysz na niedługi czas, i że to PRACODAWCA się za tobą będzie uganiał to się niemiło zaskoczysz. pracy wcale nie ma tak wiele jak by się wydawało, do tego jest koniec roku.... i to ty powinieneś rozsyłać CV wejdź ,a pracuj.pl, gazetapraca.pl i inne tego typu portale i weź się do roboty.
 

robbo

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiem, zdaje sobie sprawę z wysiłku jaki muszę podjąć w poszukiwaniu pracy i wiem również, że nie jest to takie proste, ale mimo wszystko: jeśli mam możliwość dodania do bazy swojego cv, to czemu miałbym z tego nie skorzystać, tym bardziej, że jak sama mówisz ze znalezieniem pracy, zwłaszcza w tym momencie, jest średnio. Uważam, że szukanie różnych dróg zwiększa moją szansę w znalezieniu zatrudnienia.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
No jeśli to tylko jedna z dróg to owszem :) Zgadzam się z Tobą...
Warto też CV zostawić u pośredników pracy, tylko trzeba liczyć się z tym że mniej się zarabia...
 

robbo

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
No tak, pośredniak to jedno z tych miejsc, w których nie zawsze można zostać zauważonym przez pracodawce; oferty pracy jakie można tam napotkać też nie należą do najatrakcyjniejszych. Dlatego szukam cały czas miejsca w sieci gdzie będę mógł mieć większą pewność tego, że moja kandydatura zostanie dostrzeżona :)
 

robbo

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
To wszystko brzmi ciekawie, jednak obawiam się, że mijamy się trochę z tematem...

Nie chodzi mi o znalezienie pracy polegającej na zarabianiu w Internecie. Zakładając ten temat liczyłem na sugestię stron i portali specjalizujących się w gromadzeniu cv, wskazywaniu sposobów na rozwijanie swoich umiejętności zawodowych oraz kariery.

Interesują mnie portale oferujące w/w możliwości dla kogoś kto szuka pracy. Czyżby w polskim internecie nie było takich profesjonalnych serwisów?
 

inki

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
No to krótko, jasno i na temat... Gdzie szukać pracy w internecie (proszę nie traktować tego jak spam bo na prawdę chcę pomóc).

1. infopraca.pl - różne oferty pracy, głównie specjaliści
2. praca.pl - pracuj.pl (2 inne serwisy) - praca głównie dla menadżera w górę chodź nie do końca
3. http://warszawa.gumtree.pl/f-Praca-W0QQCatIdZ8 - na gumtree w dziale praca - często ponad 13000 ofert pracy i dosłownie co kilka minut nowa. Należy zwrócić jednak uwagę na cwaniaków, którzy szukają naiwnych ma MLM czy inne nieciekawe rzeczy.
4. Szerlok.pl - teraz tablica.pl - jest tam także dział z pracą, ale o wiele mniej rozwinięty/

jeżeli chodzi o miejsca gdzie można zostawić swoje CV to także gumtree w odpowiednim miejscu oraz goldenline i profeo - jednak nie licz, że znajdziesz w ten sposób pracę. Musisz skupić się jednak nad wysyłaniem - nawet kilkunastu/dziesięciu aplikacji dziennie, a wtedy będziesz mógł wybierać w ofertach - iść na spotkanie czy sobie darować.

Ja osobiście nie wyobrażam sobie znalezienia ciekawej pracy w inny miejscu niż w internecie.
 

PannaCaro

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
inki, dzięki za Twojego posta! To skarbnica wiedzy dla poszukujących ;)
Podpisuję się pod postem inkiego, do tego polecam jeszcze ogłaszanie się na forum gazeta.pl w dziale praca, i zarejestrowanie w portalu zbierającym CV, np controlfind.pl.
No i nie poddawać się i ciągle szukać! Pisać na facebooku, podpytywać znajomych, ciągle się przypominać. W końcu się uda :)
 

AnnaLis11

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
robbo napisał:
Witam!


Szukam pracy przez internet i chciałem się dowiedzieć coś o serwisach, w których mogę zostawić swoje cv.

Jakie portale możecie mi polecić?
ja taki : pl.next-jobs24.com duża baza ofert
 

Alina32

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
A nie lepiej zrobić sobie dobry i wartościowy kurs np z e-marketingu i zarabiać niezłe pieniądze niż szukać nie wiadomo czego po necie?? Mogę Ci polecić Akademię Biznesu bardzo fajna szkoła oferująca sporo tego typu szkoleń i kursów. Sama jak bym miała czas to chętnie bym skorzystała
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
No super, zrobisz kurs i co dalej - wiesz jakim trzeba byc rekinem, zeby robic dobra kase z marketingu/sprzedazy przez neta? Sporym kawałem rekina - uwierz mi, bo siedze w tej branzy trochę - szczególnie, że w PL ten rynek KULEJE. Najlepiej prosperuję robota online w USA, ale najpeirw musisz tam byc, dostac zielona karte i po dopiero jakims roku mozesz sie przekierunkowywac na szukanie roboty zdalnej, ale angielski musi byc perfekt w mowie i piśmie i z 2 lata doświadczenia w rzetelnej firmie działącej w Zachodniej Europie czy Północnej Ameryki - nikt tutaj Polskich firemek od affiliate marketingu czy cold-callingu nie bierze pod uwagę.
 

Anno1506

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2019
Posty
20
Punkty reakcji
0
Jest tego przecież tyle, olx, gumtree, pracuj.. Google już cię pokieruje.
 
Do góry