Szukam złych ludzi

Chantico

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zakładam, że ci którzy czują się "źli" są ciekawsi, od tych, którzy żyją w przekonaniu, że są dobzi ;)

A tak poważnie, (chociaż pierwsze zdanie i temat tak całkiem niepoważnymi nie są) szukam kogoś normalnego, z zainteresowaniami, własnymi poglądami i otwartym umysłem, z kim można ciekawie porozmawiać o wszystkim i o niczym. Najlepiej by było, gdyby taka osoba zamieszkiwała okolice podkarpacia/małopolski. Ja: pracująca studentka lat 22, bardziej wesołkowata niż wesoła z momentami cynicznej ponurości, ale generalnie, dla ludzi, w miare możliwości sympatyczna i kontaktowa. Chyba, że ktoś wybitnie nie zasłużył, wtedy ani nie sympatyczna, ani nie kontaktowa ;)

email: l-a116@wp.pl
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Nie sądzisz, że otwarte nazywanie siebie złym człowiekiem jest przejawem jakiejś teatralności? Aby z czystym sercem uznać się za "złego" człowieka trzeba mieć naprawdę dużo na sumieniu, wtedy pogodzenie się ze swoim zepsuciem jest jedynym ratunkiem przed szaleństwem. Takie osoby nie są ciekawe, są niebezpiecznie. Nie mam na myśli bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia, raczej spowijającą takie osoby mentalną entropię.

Najbardziej krzywdzimy, kiedy tego nie chcemy.
 

Chantico

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jakbyśmy w życiu każde jedno słowo traktowali w tak dużym stopniu poważnie, to dopiero wtedy zaczęlibyśmy w krótkim czasie potrzebować pomocy ;)
Zresztą, zbyt mocno brniesz w definicje bycia "złym", ktora tak naprawde, w oderwaniu od innych płaszczyzn, sama w sobie, nie istnieje. Dla jednego złym człowiekiem będzie egoista, dla innego ateista, dla kolejnego dopiero morderca czy gwałciciel. Już nie mówiąc o złej kuchni, złej muzyce itd. Wszystko zależy od tego w jakich kategoriach to "bycie złym" rozpatrujemy. Do tego subiektywizm oceny danego zjawiska, danego człowieka, czegokolwiek. Po prostu sie nie da powiedzieć, że człowiek zły jest: taki, taki i taki.
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
Dokładnie. Pamiętam jak kiedyś świadomie i bez skrupułów w ostatniej chwili uprzedziłem starszą panią zajmując ostatnie siedzące miejsce w autobusie, tym samym skazałem ową babcię na miejsce stojące, które zajęła młoda dziewczyna ustępując z kolei swoje miejsce na rzecz zmęczonej staruszki... Przez 3 dni dochodziłem do siebie i walczyłem ze swoim sumieniem. A gdy już do siebie doszedłem, nasunął mi się jeden wyraźny wniosek: takiego czynu może dopuścić się tylko "zła" osoba. Dlatego tak, jestem zły xD Pozostaje jedynie określenie kategorii, do której można mnie wrzucić...
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Chciałem tylko zobaczyć, czy w tych tematach faktycznie tak banalnym jest wywołanie offtopu i faktycznie, jest.
 

Chantico

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Offtop w takim temacie? naprawde mówisz poważnie? serio serio? czy to tylko takie dziwne tłumaczenie, żeby nie wchodzić głębiej w dyskusje? tutaj chyba nic offtopem nie będzie dopóki dotyczy osoby zainteresowanej, tudzież poszukującej. Cały sens tępienia offtopu leży w tym, że uniemożliwia on poszukiwanie informacji dotyczących głównego wątku, który ginie w morzu bezsensownych postów. Tutaj ledwo widać główny wątek, informacji wartościowych nie ma tak naprawdę żadnych, a postów takie zatrzęsienie, że głowa mała.

@gregxx, znam to ;) jak już człowiek zrobi coś "złego", przez taki właśnie dziwny impuls i jeszcze do tego mu się głupio robi jak sobie pomyśli, że ma przeprosić, albo zrobić cokolwiek, to się później męczy i męczy ;)

prezent-dla-kazdego.jpg
 

Chantico

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Po tylu latach wróciłam do wątku i stwierdzam, że dalej szukam :p czy osób "złych", nie wiem, ale temat nieźle się sprzedaje, za to na pewno osób ciekawych. Jeśli uważają siebie za nudne to wcale ich nie przekreśla, wręcz przeciwnie
 

AuroraBorealis

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2016
Posty
46
Punkty reakcji
0
Chantico napisał:
Po tylu latach wróciłam do wątku i stwierdzam, że dalej szukam :p czy osób "złych", nie wiem, ale temat nieźle się sprzedaje, za to na pewno osób ciekawych. Jeśli uważają siebie za nudne to wcale ich nie przekreśla, wręcz przeciwnie
A próbowałaś poszukać gdzieś, gdzie ludzie chwalą się wynikami testu Mrocznej Triady (narcyzm, makiawelizm, psychopatia)? Gwarantowane znalezienie naprawdę oryginalnych "indywiduów" :D
 
Do góry