Szukam wyjątkowej dziewczyny.. na stałe ;)(Poznań i okolice)

D

dave123

Guest
Szukam miłą ,sympatyczną z którą można pogadać i atrakcyjną (szczupła , zadbana) dziewczynę z Poznania lub okolic ;)) Od dłuższego czasu jestem sam , brakuje mi rozmowy, bliskości, śmiechu, wspólnego spędzania czasu ze sobą. Preferował bym wiek 17-24 -lata , ale tak naprawdę wiek nie gra dla mnie aż tak wielkiej roli byle by był w granicach rozsądku ;) Zależy mi na znajomości oraz może coś więcej tylko , z jedną konkretną dziewczyną. Mój wiek 21-lat. Mam 180 cm twój wzrost jest mi obojętny , gdyż jeżeli masz to COŚ , to dużo z tych zasad przestaje być ważne.
moje gg:8714832
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
zdjęcie twarzy, klatki piersiowej, ramion, pupy i całej sylwetki jak również podanie, cv i list motywacyjny proszę przesłać na adres qwerty92018@o2.pl . Podanie zostanie rozpatrzone w stosownym terminie ;) :D

kocham, gdy ludzie stawiają wymagania co do innych, a od siebie dają niewiele. ;)
 
D

dave123

Guest
Dawno tutaj nie byłem na tym forum nawet już nie pamiętam , że to kiedyś wstawiałem , ale nie rozumiem co masz na myśli , że nie daje nic od siebie ?? jakby któraś napisała to by się co nieco o mnie dowiedziała poza tym , jak się wczyta w mój tekst to idzie wyciągnąć wnioski jaką osobą ja jestem trzeba tylko czytać , po kolejne to chyba dobrze , ze mam jakieś wymagania , nie uważasz ? dodam , że nie mam wymagań z kosmosu , byleby panna mi się choć troche podobała czyli to co pisąłem by raczej była dosyć chuda/szczupła atrakcyjna , miałą sympatyczny i określiłbym uczciwy charakter , to jest aż tak wiele ? jaj sobie nie rób , jeżeli panny nie potrafią choć takich wymagań spełnić to ja dziekuje lepiej być samemu

"kocham, gdy ludzie stawiają wymagania co do innych, a od siebie dają niewiele." - nie znasz mnie , więc mnie nie oceniaj , od siebie też coś daje w znajomościach.
notserious napisał:
zdjęcie twarzy, klatki piersiowej, ramion, pupy i całej sylwetki jak również podanie, cv i list motywacyjny proszę przesłać na adres qwerty92018@o2.pl . Podanie zostanie rozpatrzone w stosownym terminie ;) :D

kocham, gdy ludzie stawiają wymagania co do innych, a od siebie dają niewiele. ;)
 
Do góry