Szukam uśmiechniętej, poważnie myślącej o życiu dziewczyny

tekamok

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Od razu lojalnie uprzedzam, że ten „anons” będzie nieco dłuższy od standardowego :) Doszedłem do wniosku, iż lepiej napisać więcej i dość szczegółowo niż zdawać się na czysty przypadek w poszukiwaniu „tej jedynej” :)

Chciałbym poznać dziewczynę, której podobnie jak mnie zależy na stałym związku, zbudowanym na solidnych fundamentach: szczerości, lojalności, podobieństwie charakterów i zainteresowań. Z doświadczenia wiem, że ważna jest również umiejętność przyznania się do błędu, wspólnej rozmowy oraz wspierania się na codzień.

Przez 5-lat byłem w udanym związku. Rozstaliśmy się bardzo kulturalnie, po długiej rozmowie i porozumieniu. To doświadczenie wiele mnie nauczyło. Jestem wdzięczny mojej byłej kobiecie za te wspólne lata i wspomnienia, za to, że dzięki niej zmieniłem się na lepsze. Nie lubię być jednak sam, dlatego chciałbym kogoś poznać.

Mam 29 lat, skończyłem studia, pracuję. 180 cm wzrostu, szczupły, krótkie włosy. Kocham przyrodę i zwierzęta, posiadam dwa koty. Interesuję się kulturą, literaturą, filmem, podróżami i wydarzeniami bieżącymi. W wolnym czasie lubię spacerować, spotykać się ze znajomymi, odwiedzać lokale gastronomiczne, generalnie coś robić. Jestem raczej aktywny, uprawiam sport, co nie znaczy, że nie lubię dobrze się wyspać i leniwie spędzić dnia :)

Poczucie humoru, dystans do samego siebie i rzeczywistości oraz rozmowa – czasem całkowicie banalna a czasem poważna – również grają ważną rolę w moim życiu. Bywam infantylny, cyniczny, nerwowy (zwłaszcza w kolejkach oraz w korkach) i miewam trudny charakter, ale staram się z tym walczyć :) Zawsze przyjmę rozsądne uwagi pod swoim adresem, także te negatywne. Szanuję postawy i przekonania innych, ale nie bezkrytycznie. Staram się nie narzucać i postępować życzliwie.

Szukam dziewczyny w wieku około 20-28 lat, która czytając to, co napisałem powyżej jakoś się odnajduje na tym obrazku :) Czyli szczerej, ciepłej, rozmownej, lojalnej, wyrozumiałej, przytulastej (sam taki jestem) i po prostu miłej :) Takiej, która wie (lub przynajmniej się domyśla) co dla niej w życiu jest ważne, co ma znaczenie i co się liczy. Wiadomo, że wygląd jakoś tam się liczy, chociaż nie jest dla mnie najważniejszy, jednak nie mam tu żadnych konkretnych preferencji.

Mieszkam w Warszawie, nie wierzę w związki na odległość (na dłuższą metę), dlatego proszę o kontakt tylko osoby z tych okolic.

Pozdrawiam wszystkich.

Mój e-mail: tekamok@gmail.com
 

evae

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Miasto
wrocław
Hej, ja mam 28 lat i chętnie pogadam/popisze z Tobą. Jestem realistką, twardo stąpającą po ziemi, konkretną i poukładaną- czym doprowadzam czasami ludzi do furii. Nie lubie się nudzić, staram sie zapełniać mój grafik w 100%. Mieszkam we Wrocławiu, Jeśli chcesz, odezwij się.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Jeśli szukasz fajnej dziewczyny, przestań fajnie pisać i myśleć o byłej. Możesz mieć z nią mile wspomnienia, ale pamiętaj, że to wspomnienia i teraz będziesz pracował na nowe...
A takie dziękowanie to wiesz... odstrasza. I pisze to jako postronna osoba, bo nikogo nie poszukuje ;)
 
Do góry