Szukam sali weselnej na Lubelszczyźnie

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
Jaką salę byście polecili na wesele? Nie chodzi mi o sam Lublin, bardziej o Zamość, Biłgoraj bo stamtąd będzie większość gości. Wolę w mieście właśnie, nie jakieś okolice. Jedyne wymagania to czyste, zadbane wnętrze i pyszne jedzenie :) Sama jestem z innych rejonów Polski, wesele będzie mojego bratanka i poprosił mnie o pomoc, bo jego przyszła teściowa chce iść pożenić w remizie bez okien :/
 

oli21

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Opalenica
W Zamościu wiem,że jest przepiękna sala z pysznym jedzeniem.Ale nie mogę sobie teraz skojarzyć nazwy:/ Moja kuzynka miała tam wesele kilka lat temu,a u mnie pamięć kiepściutka.:) Ale w Internecie może jeszcze popatrz? Ale wybrałaś okolice,jak tam jest zjawiskowo!
 

danielek1988

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2012
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja swoje wesele miałem szczerze mówiąc w ogrodzie... koszty też wyszły, ale jak żona chciała to miała. Pogoda dopisała na szczęście. ;) To niestety nie są okolice Zamościa, więc ciężko mi powiedzieć coś więcej. Na Twoim miejscu bym pochodził i popytał się na osobiście. Przede wszystkim zobaczył na własne oczy jak sala wygląda i jacy tam pracują ludzie.
 

Fudżik

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
W Zamościu wiem,że jest przepiękna sala z pysznym jedzeniem.Ale nie mogę sobie teraz skojarzyć nazwy:/ Moja kuzynka miała tam wesele kilka lat temu,a u mnie pamięć kiepściutka. :) Ale w Internecie może jeszcze popatrz? Ale wybrałaś okolice,jak tam jest zjawiskowo!
może chodzi Ci o Sitarską. bo tylko taką kojarzę z tego regionu, ale to jest w miejscowości Biłgoraj. Tam byłam i mogę powiedzieć, że idealne miejsce na wypady i wesela. Cudowna okolica, dobre jedzenie, miła obsługa. Byłam na weselu kuzynki i bardzo pozytywne wrażenia.
 

danielek1988

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2012
Posty
22
Punkty reakcji
0
Oj nie nie, moje wesele było w ogrodzie mojej teściowej, hehe. ;) Nie mieliśmy sali ani nic, mieliśmy ochronę jak coś na taras gości przeneść + dość pokaźny salon, więc chyba przez to zabezpieczenie nie luneło deszczem.
A o Sitarkiej owszem słyszałem, byłem tam na weselu moich znajomych i nie miałem nic do zarzucenia, dobre jedzenie i miła obsługa. Sala była bardzo dobrze wystrojona. ;) Także polecam.
 

lelumpolelum6

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
A gdzie dokładnie jest hotel Sitarska? Moja przyjaciółka poszukuje właśnie jakiegoś fajnego miejsca na swoje wesele dlatego pytam. Wesele będzie duże na około 100 osób. I najlepiej jak by wesele było w hotelu, bo przyjaciółka chce od razu z noclegami.
 

danielek1988

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2012
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ten hotel Starska jest z tego co mi wiadomo w Biłograju właśnie.
Dość znany i polecany.
Mają przepyszne jedzenie i miłą obsługę w hotelu.
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
wesele w ogrodzie? oj nie, byłam kiedyś na takim i namiot zerwało bo się zrobiła burza, mokrzy goście pouciekali do domów a połowa nie dała prezentów :/
ładnie w tej Sitarskiej, dzięki za rady :)
 

prosiaczek1999

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wypowiadałam się własnie w podobnym wątku na tym forum, moi znajomi w większości robią w Sonatinie, bo jest naprawdę ładna, szczegółów nie znam co oferuje, ale skoro tyle już par z mojego "podwórka" wzięło tam ślub to chyba coś tam jest, że warto.
 

tomciopaluch

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
słyszałem, że teraz furorę robi sala bankietowa w Hotelu Agit

mają wnętrza w stylu, że tak powiem glamour, więc chyba każda kobitka jest nimi zachwycona ;)
 

prosiaczek1999

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Oglądałem zdjęcia tej sali balowej w Agicie - fenomenalne !!!!!!

Przepięna sala weselna !!!!!

zdjęcia mają na stronie , wchodźcie i oglądajcie agithotel pl
 
Do góry