szukam przyjaciółki.....

myraxidos

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
kraków
ehh ja to samo.. tak sie jakos złożyło ze nie poznałam albo raczej nie zatrzymałam na dłuzej kolezanki/ przyjaciółki, kogos z kim spędzac wolny czas..
a to dziwne, bo jestem bardzo komunikatywna i otwarta, wygadana;d wręcz dusza towarzystwa, teraz studia dzienne, niestety na takiej uczelni ze ludzie spoza mojego miasta i nie ma z kim wyjsc...
ogolnie prowadze baaardzo nudne życie, a nudną osobą nie jestem -wręcz przeciwnie;) dlatego nie mogę życ w takim bałaganie:d potrzebuję wprowadzić troszkę zbalansować to moje życie, bo już z tej stagnacjii odleżyn dostanę, a jak codziennie nudno że aż chce się przesypiać każdy kolejny dzień to az TRZEBA COS ZROBIC :D chętnie poznam panie 18-nawet do 30 :D ja 21, faceci nie- bo swojego juz mam ktory wystarcza mi w 110% :)
szukam fajnen babki z ktora sie posmieje (bo uwielbiam sie smiac:) ) wyjde, pogadam , napije grzanca czy czegostam;p i w ogole, nie chce juz siedziec w domu i spac, ani zawracac głowy mojemu zapracowanemu facetowi;p
 

Ma21

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
33
też szukam przyjaciółki , jestem z małopolski,zostawcie jakiś kontakt , pozdrawiam
 

Dziagmara

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej, mam taką samą sytuację.. właściwie to przez problemy rodzinne kilka lat temu zostałam bez znajomych i tak sie ciułam przez życie bez przyjaciółki której mogłabym się wypłakać i która czasem puknęłaby mnie w czoło bo wyolbrzymiam problemy itp ;)
jestem z Kielc, wiek .. no już jestem dużą dziewczynką, ale przecież w przyjaźni wiek chyba nie ma znaczenia...co ?:)
mój mail : sis21@wp.pl

Pozdrawiam :) :papa:
 

ArtGirl

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
hej wszystkim! jestem samotna z powodów wszystkim wam znanych, czyli brakiem przyjaciół, a dokładniej przyjaciółki. Mieszkam w Warszawie od roku i nadal czuje się strasznie samotna. Nie jestem samotna z wyboru po prostu chcę móc z kimś szczerze pogadać kto mnie wysłucha, albo ja jej, kto będzie ze mną płakał bądź się cieszył, pójdzie na piwo i na imprezy. Chciałabym mieć po prostu taką idealną przyjaciółkę. Potrafię bardzo dobrze słuchać innych i udzielać trafnych uwag o ile tego sobie życzą. Mam chłopaka ale żaden facet nie zastąpi przyjaciółki. Dziewczyny jeśli jesteście zainteresowane znajomością i mieszkacie w Warszawie to piszcie. Albo jeżeli chcecie po prostu pogadać :)
 

asiulkaa20

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2012
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja też nie mam przyjaciół a chętnie sie z kimś zaprzyjaźnie mam na imie Asia mam 21lat mieszkam niedaleko Lublina jeśli ktoś chcialby mnie poznać prosze o kontakt tu na priv lub na gg 42031516
 

baaasia772

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej :* Ja rowniez szukam przyjaciolki. Mam 15 lat i mieszkam w Krakowie. Nawet jesli ktos nie chce sie zaprzyjaznic to z checia popisze z kims :eek:czko: Moje gygy 20808712.
 

MyFairy2

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
No cóż, ja jedynie mogę się podpiąć pod nowicjuszy, gdyż sama nim jestem. Mam nieco złożoną psychikę jak to u dziewczyny. Poczytałam trochę postów i widzę, że przebywają tu sympatyczni ludzie, którzy chcą pomóc innym w problemach. Mam nadzieję, że i mnie zauważycie. Jestem nieco nieśmiałą i zamkniętą w sobie dziewiętnastolatką, która zawsze wysłuchiwała ludzi i im doradzała sama zaś nie oczekując nic w zamian. Jednakże mam dziwne uczucie, że te pokłady pomocy komuś już mi się wyczerpały i sama jej potrzebuję. Ciężko jest mi zaufać facetom, bo już raz miałam przyjaciela, który mnie zawiódł i od tamtej pory jakoś nie jestem skora, by znów im zaufać, ale przecież nie skreślę wszystkich przez jednego, prawda? Chciała bym móc pisać z ludźmi, którzy są szczerzy i prawdziwi,a nie tacy co udają. Przepraszam jeżeli kogoś to uraziło. Fajnie by było też móc się spotkać, bo osobiście nie mam nikogo takiego by pogadać i wyjść gdzieś razem. Jak mnie zapraszają to na imprezy z alkoholem, które nie za bardzo mnie kręcą. Może nie potrafię się przystosować to nowych trendów? Wiem,że zawsze byłam inna,ale nie przeszkadza mi to i mam nadzieję, że i Wam nie będzie,
 

Blood Rayne

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2011
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kielce
Okej, odkopałam ten temat i muszę podkreślić, że mam podobny problem jak autorka. Szukam przyciółki". Dziewczyny do pogaduszek i żali. Mam nadzieję, że ktoś to przeczyta.

MyFairy2, jakbyś była moim odbiciem. Zgadzam się z Tobą.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Uh, że ja tego tematu nie wyczaiłam... Blood Rayne, wszystko dzięki Tobie, bo mi się pojawił tam w okienku na boku. :)
Przez jakieś 2 lata było mniej więcej w porządku, miałam 2 osoby, którym mogłam zaufać, ale o wszystkim im jednak nie mówiłam, nie podobało mi się takie bycie w trójkąciku :p Zawsze się mimo wszystko czułam odpychana, po prostu takim piątym kołem u wozu byłam. Mimo, że obie mnie zapewniały, że tak nie jest. Najpierw zawiodłam się na jednej wtedy, kiedy najbardziej na świecie jej potrzebowałam- a przyjaciółka chyba w takim momencie powinna być, czyż nie?- natomiast druga rozczarowała mnie tym, że pokazała mi iż nie potrafi nawet być ze mną całkiem szczera. No ja jednak wolałabym, żeby mi powiedziała prawdę, chociaż mogłoby mnie to zranić, a potem jakoś mi pomóc w miarę możliwości aby się pozbierać i naprawić co było nie tak, a nie okłamywać, wymijająco odpowiadać.
Tak więc niedawno się okazało, że jednak nie mam przyjaciółki. A bardzo takiej osoby potrzebuję. Jestem z zachodniopomorskiego, mieszkam niedaleko Szczecina. Może znajdzie się osoba, która ma podobny problem i będzie chciała się poznać itd.? :)
 
Do góry